فهرست
غیبت ۴ بازیکن ماشین‌؛ زنوزی پول ندارد؟
غیبت ۴ بازیکن ماشین‌؛ زنوزی پول ندارد؟

غیبت ۴ بازیکن ماشین‌؛ زنوزی پول ندارد؟

آی اسپورت - چهار بازیکن تاثیرگذار ماشین‌سازی بخاطر مشکلات مالی حاضر به  همراهی تیم‌شان در دیدار امروز نشدند. تیم تبریزی که ابتدای فصل با تغییرات مدیریتی گمان می‌رفت وضعیت بهتری داشته باشد اما به نظر می‌رسد تیم تحت مالکیت زنوزی این روزها شرایط خوبی ندارد. عزیز معبودی، احمد زنده‌روح، مسیح زاهدی و رضا خالقی‌فر چند روزی‌ست که در اعتراض به مشکلات مالی در تمرینات ماشین‌سازی شرکت نکرده‌اند. کادر فنی برای حل مشکلات به وجود آمده امروز جلسه‌ای با این بازیکنان برگزار کرد که در نهایت نتوانست رضایت آنها را جلب کند.

پس از این جلسه معبودی، زنده‌روح، زاهدی و خالقی‌فر در اردوی ماشین‌سازی پیش از دیدار مهم فردا مقابل سایپا شرکت نکرند و به نظر می‌رسد در این دیدار مهم غایب باشند. محمدرضا زنوزی مالک دو باشگاه ماشین سازی و تراکتورسازی  که در روزهای حساس لیگ اتهام تبانی را به تیم‌های لیگ برتری می‌زند در دیدار فردا دست تیمش را مقابل سایپای علی دایی که پس از ۲ شکست عطش بردن دارد کاملا خالی گذاشته است. خدا می‌داند اگر تیم دیگری جای ماشین‌سازی بازیکنانش را اینگونه کنار می‌گذاشت، متوجه چه اتهاماتی می‌شد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2019-04-25 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۳۶
چقدر ساده اید به این 4 تا بازیکن استراحت دادند که در مقابل سپاهان اماده باشند ماشین سازی مثل برده فقط برای تراکتور بازی میکند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر