فهرست
بالاخره مسی در لباس اصلی بارسا دیده شد
بالاخره مسی در لباس اصلی بارسا دیده شد

بالاخره مسی در لباس اصلی بارسا دیده شد

آی اسپورت - در سال هایی که لیونل مسی عضو بارسلونا بود، همیشه باشگاه های زیادی به دنبال به خدمت گرفتن او بودند اما هیچ وقت احتمال جدایی او از این باشگاه به اندازه تابستان امسال افزایش پیدا نکرده بود.

اختلاف او با مدیران باشگاه و سرمربی جدید، رونالد کومان، باعث شد تا تصمیم به جدایی از بارسا بگیرد و حتی به طور رسمی این درخواست را مطرح کرد اما در نهایت به دلیل مخالفت بارسا و پیچیده شدن ماجرا، تصمیم گرفت حداقل تا تابستان آینده در نوکمپ بماند.

بسیاری از هواداران آبی و اناری ها نگران بودند که در صورت جدایی مسی، شکست 8-2 مقابل بایرن، آخرین بازی او با پیراهن بارسا باشد اما این اتفاق رخ نداد و او دیشب مقابل خیمناستیک، بار دیگر با پیراهن و بازوبند کاپیتانی کاتالان ها دیده شد.

هرچند او در حضور یک نیمه ای اش نتوانست گلی بزند و حتی پشت ضربه پنالتی ای که منجر به گل دوم این شد نیز نایستاد و این آنتوان گریزمان بود که آن را تبدیل به گل کرد.

گل اول بارسا در دیدار دیشب را هم عثمان دمبله در دقیقه 6 زد و فیلیپ کوتینیو هم در دقیقه 51 از روی نقطه پنالتی، زننده گل سوم بود. بونیا هم در دقیقه 31 تنها گل خیمناستیک را زد تا بازی با نتیجه 3-1 به پایان برسد.

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-13 08:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹، ۱۱:۵۹
فوتبال جهان هم مسخره شده هیچ بازیکنی در تاریخ از یک باشگاه بزرگتر نیست بارسلونا تیم محلاتی هست وگرنه یکی بیاد تو بایرن مونیخ اینکار رو کنه شوتش میکنن بیرون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر