فهرست
مشکل برانکو و پرسپولیس: پول
مشکل برانکو و پرسپولیس: پول

مشکل برانکو و پرسپولیس: پول

آی اسپورت – یکی از نگرانی های هواداران پرسپولیس نامشخص بودن مذاکرات مدیران این باشگاه با برانکو برای تمدید قرارداد است. درست است که طاهری مذاکرات با برانکو برای تمدید را استارت زده اما در کنفرانس خبری چند روز قبلش پاسخ کاملا شفافی درباره این موضوع نداد. از طرف دیگر برانکو هم با اطمینان از ادامه حضورش در پرسپولیس صحبت نکرده تا هواداران تیمش را نگران کند. از دید خبرگزاری مهر، دلیل این اتفاقات چیزی نیست جز مسائل مالی. برانکو ایوانکوویچ مبلغ زیادی از قرارداد فصل گذشته و امسال خود طلب دارد اما قصد ندارد آن را رسانه ای کند تا تیمش در آستانه بازی حساس با الهلال عربستان با چالش دیگری روبرو شود. گفته می شود یکی از شروط اصلی سرمربی سرخپوشان پایتخت برای تمدید قرارداد خود، پرداخت کامل مطالباتش است.سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد این موضوع را در آرامش کامل دنبال کند و با توجه به فشردگی بازی های این تیم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، آنرا به زمان دیگری موکول کرده است.

۲۱ ۲۴  
آی اسپورت
2017-10-11 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۴ نظر
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۱
پرفسور یک درصدی چهار سوراخی دیگه تیم از دستش در رفته.چکارش کرد رامون دیاز.شنیدیم دیاز گفته بازی برگشت هم میخواد چند تا سوراخ یادگاری بذاره تو تنش.
سوراخ اون شش تای العین
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۱
اصن چرا راه دور بریم اکنون چهارتایی مسلمان و طارمی که .... و ...‌ شماها را بله بله :)))
تیم شانزدهم جدول با دو گل زده در هفت بازی
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۴
اینقدر اراجیف بنویسید تا به قول اسطوره بزرگ ششتقلالی اراجیف دان شما پاره شود :)))

آخر فصل باید جشن دومی بگیرین البته اگر خوش شانس باشین:))))
عمر خریبین
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۸
چهار قلوها که به دنیا اومدند بفروشید پول برانکو رو بدین خخخخخخخخخخخ
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
کاراگاه خودت کشف کردی که م همون گیر بازار هست.ولی تو با این هوشت حتما پدر و مادرت بهت افتخار میکنن.اخه رو چه منطقی حرف میپرونی بشین ماستت بخور.من با همه نظرات گیر بازار موافق نیستم .اینجا هم ملک شخصی و ارث پدری تو نیست که کس دیگه نباید و نتونه بر خلاف میل شما نظر بده.
۱
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
عمقت تو دستم اومده.برو با بزرگتر بیا.
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۰
برانکو هستم گلابی :تا من هستم طارمی پنالتی نمیزنه.لگد کریمی به فلاکس هم که ندیدم.شبگردی بازیکنها هم ندیدم چون زود لا لا کردم.اصلا هم به حرف علی دایی و دادکان نبودم.و سید جلال هم مصدوم بود.یک درصد هم رای اوردم.
.... ....
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۲
دوستان جای خالی را با عبارت مناسب ایشان پر کنید :)))
۸
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۷
خیلی دوستان دوستان نکن.اگه برانکو مربی بود اینطور جلو الهلال حیثیت تیم رو کم زیاد نمیکرد.حالا تو لیگ هم مطمئن باش با این اوضاع و احوال که هر روز یکیش میزنه بیرون تیم تو بحرانه جریان رامین و الان سید جلال وخدا میدونه برانکو فردا چه خوابی دیده.
گیربازار هویج
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۵
چند روزه یه هویجی پیدا شده به نام گیربازار که بعضی وقت ها هم با نام م کامنت میزاره. استدلالاش هویجیه. مغزش اندازه نخود و در کل تکل هم براش سخته. از پدر و مادر این هویج تقاضامندیم هر چه سریعتر ایشون رو جمع کنن تا بیشتر از این آبروتون نره
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۷
اگه خوشحالت میکنه تا بگیم برانکو خیلی کارش درسته.پرفسور تیم و جلو الهلال کله پا کرده حالا توقع داری براش کف بزنیم.اگه یک درصد موضوع شبگردی درست باشه چه فرقی بین تو برانکو هست.قهرمانی لیگ برتر قبلا پرسپولیس با سلطان اورده بود.قرار نیست دیگه روی اشتباهاتش بی خیالی طی کنیم.
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۱۹
کاراگاه خودت کشف کردی که م همون گیر بازار هست.ولی تو با این هوشت حتما پدر و مادرت بهت افتخار میکنن.اخه رو چه منطقی حرف میپرونی بشین ماستت بخور.من با همه نظرات گیر بازار موافق نیستم .اینجا هم ملک شخصی و ارث پدری تو نیست که کس دیگه نباید و نتونه بر خلاف میل شما نظر بده.
به م و گیربازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۹
فرقی نمیکنه دو نفر هستید یا یکی .دو هویج با یه هویج فرقی نمیکنه. برانکو و کیروش هم برام نیست . فقط با خودتون کار دارم بچه خوشگلا.
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۰
به خداوندی خدا اگه.منو ببینی میگی بابا بزرگ سلام.من هم دست نوازش میکشم روت.پسر جون من متولد 1353 هستم.سرت به کارت باشه.نمیخواد نشون بدی بچه زرنگی تو شهر ما با بچه زرنگها......... .خودت میدونی شازده پسر
۱
به م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۰
متاسفانه دو کامنت گذاشتم که ادمین تاییدش نکرد . دیگه خودت عمق حرفمو بگیر و حساب کار دستت بیاد. بچه خوشگل
666666
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
جناب م اگه متولد 53 هستی چرا نمیری ب فکر زن و بچه ات باشی اومدی گیر دادی ب کیروش و برانکو.
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
به جناب66666666
مجردم و عشقم فوتباله.قبل از اینکه برانکویی بیاد تو ایران پرسپولیسی بودیم و هستیم.دوست نداریم تیممون بیاد جلو عربها باج بده که اونا تا صبح از خوشحال برقصن.
۱
م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۰
عمقت تو دستم اومده.برو با بزرگتر بیا.
۱
حالا که دستت اومده
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۵۰
باهاش بازی کن
۲
ابیدل
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۳
اقا چرا دروغ میگید برانکو با ندای قلبی امده پرسپولیس والا این حجم دروغ وشایعه بی سابقه هشت
م م م م م م م م
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
زارت به م
زارت به گیربازار
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۰
تو که.....باد میده .
۲
به م و گیربازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۷
جلبک های دوست داشتنی
گیر بازار
چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
مگه اینجا کودکستانه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر