فهرست
قرارداد مجیدی در ادامه قرارداد فکری!
قرارداد مجیدی در ادامه قرارداد فکری!

قرارداد مجیدی در ادامه قرارداد فکری!

آی اسپورت - باشگاه استقلال پس از پایان هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال دست به تغییرات در کادر فنی زد و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید و جانشین محمود فکری انتخاب کرد. این باشگاه سعی کرد به دور از هیاهو و تنش با فکری و دستیارانش برای جدایی توافقی به تفاهم برسد تا کار به شکایت و مصاحبه‌های انتقادی نکشد. احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال به فکری و دستیارانش اعلام کرد که دستمزدشان تا پایان هفته شانزدهم طبق قراردادشان پرداخت خواهد شد که مورد موافقت آنها قرار گرفت. در نتیجه، اقاله قراردادها انجام شد تا باشگاه استقلال در بحث حقوقی دچار مشکل نشود. البته دو نفر از دستیاران فکری بر سر برخی جزئیات قرارداد اختلاف دارند که به زودی حل خواهد شد.

برای تنظیم قرارداد مربیان جدید، به این شکل عمل شد که قراردادهای این فصل خیلی نسبت به آنچه در ابتدای فصل با مربیان قبلی بسته شد، تفاوتی در ارقام نداشته باشد، به این صورت که رقم قرارداد مجیدی برای نیم فصل دوم لیگ بیستم، ادامه رقم قرارداد فکری و نهایتا مقداری بیشتر از آن خواهد بود. رقم قرارداد دستیاران مجیدی نیز تفاوتی با دستیاران فکری نخواهد داشت. اگر قرارداد فکری برای لیگ بیستم را «n» تومان در نظر بگیریم، نصف آن به اضافه هفته شانزدهم به سرمربی سابق استقلال اختصاص می‌یابد. این رقم برای فصل بعد در صورت ادامه همکاری افزایش چند درصدی داشت. برای مجیدی نیز تا پایان نیم فصل، ادامه رقم قرارداد فکری از هفته شانزدهم به بعد محاسبه شده تا به این ترتیب، استقلال ضرر مالی زیادی نکند.

در سال‌های گذشته، بحث قراردادها در باشگاه استقلال مشکلات زیادی را به این باشگاه تحمیل کرد که علاوه بر بحث حقوقی و پرداخت مطالبات، از لحاظ حواشی نیز آسیب زد، اما این بار مدیران باشگاه تلاش کردند این مشکلات را به حداقل برسانند.

 

تسنیم 

     
آی اسپورت
2021-03-09 10:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر