فهرست
رکورد عجیب راه‌آهن بعد از پاشازاده:5 بازی 16 گل
رکورد عجیب راه‌آهن بعد از پاشازاده:5 بازی 16 گل

رکورد عجیب راه‌آهن بعد از پاشازاده:5 بازی 16 گل

آی اسپورت- تیم فوتبال راه آهن که در نیم فصل نخست یکی از تیم های تقریبا بالا نشین جدول رده بندی بود و می شد با کمی ارفاق برای این تیم شانس صعود به لیگ برتر هم در نظر گرفت، در نیم فصل دوم راهی کاملا متفاوت را در پیش گرفته و با آمار صد در صد شکست روز به روز و هفته و به هفته به سمت قعر جدول پیش می رود. به عبارت دیگر می توان گفت از روزی که مهدی پاشازاده از این تیم جدا شد، راه آهنی ها فقط باخته اند. آن هم باخت های پر گل.

تیم راه آهن با هدایت مهدی پاشازاده 16 بازی ابتدایی فصل را انجام داد و این تیم در 16 بازی، تنها 15 بار توپ از خط دروازه اش عبور کرده بود و میانگین کمتر از هر بازی یک گل برای این تیم ثبت شده بود که به لحاظ محاسبه گل های خورده می توان گفت عملکرد راه آهن در فاز دفاعی بسیار خوب بوده است.

اما از هفته هفدهم که این تیم اولین بازی بدون سرمربیگری پاشازاده را تجربه کرد، سریال شکست های متوالی و پر گل این تیم آغاز شد. شکست با 5 گل مقابل ایرانجوان در هفته هفدهم و بعد از آن شکست 5 بر یک مقابل گل گهر سیرجان، شکست خانگی دو بر یک مقابل ملوان و دست آخر شکست 4 بر دو مقابل در هفته بیستم مقابل مس رفسنجان.

تیمی که با هدایت پاشازاده در 16 بازی تنها 15 گل خورده بود، حالا بدون پاشازاده در تنها 5 بازی 16 بار دروازه اش باز شده تا با 31 گل خورده دارای یکی از خطوط دفاعی آسیب پذیر در لیگ دسته اول باشد.

۲    
آی اسپورت
2017-01-20 15:19:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر