فهرست
ایتالیا ۰-۰ سوئد؛ جام جهانی، بدون آتزوری
ایتالیا ۰-۰ سوئد؛ جام جهانی، بدون آتزوری

ایتالیا ۰-۰ سوئد؛ جام جهانی، بدون آتزوری

آی‌اسپورت- تیم ملی ایتالیا در دیدار برگشت مرحله پلی آف جام جهانی مقابل سوئد به نتیجه ای بهتر از تساوی 0-0 دست پیدا نکرد و از رسیدن به جام جهانی بازماند. شاگردان جامپیرو ونتورا در این دیدار حملات زیادی روی دروازه حریف ترتیب دادند اما در نهایت نتوانستند به گل برسند و به دلیل شکست 1-0 دیدار رفت، از رسیدن به جام جهانی بازماندند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. اولین موقعیت جدی بازی در دقیقه 6 ایجاد شد. روی ارسال کاندروا بود که فلورنزی صاحب موقعیت شد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه سوئد پیدا نکرد.

فشار حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد و دو دقیقه بعد، برخورد پارولو و مدافع سوئد در محوطه جریمه این تیم، می توانست یک ضربه پنالتی برای ایتالیا به همراه داشته باشد اما داور دستور به ادامه بازی داد.

چند دقیقه بعد این بار در محوطه جریمه ایتالیا، توپ به دست متیو دارمیان برخورد کرد اما داور باز هم پنالتی اعلام نکرد. حملات تیم میزبان ادامه داشت و چیزی نمانده بود که در دقیقه 23، کاندروا گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه محکم او از بالای دروازه سوئد به بیرون رفت.

فشار حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد اما در نهایت هیچ یک از موقعیت های این تیم تبدیل به گل نشد و نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

نیمه دوم را ایتالیایی ها هجومی تر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که فلورنزی در دقیقه 53، با یک ضربه والی دیدنی، دروازه سوئد را باز کند اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

حملات ایتالیا ادامه پیدا کرد و ایموبیله می توانست در دقیقه 63 قفل دروازه حریف را باز کند اما ضربه او هم راهی به چهارچوب پیدا نکرد.

هرچه دقایق بیشتری از بازی سپری می شد، ایتالیایی ها با نفرات بیشتری به سمت دروازه سوئد حمله می کردند و در مقابل سوئدی ها هم با نفرات بیشتری، تنها به دنبال حفظ دروازه بودند و با کمترین نفرات، به فکر ضدحمله بودند.

خطرناک ترین موقعیت ایتالیا در دقایق پایانی در دقیقه 86 بود که ضربه الشعراوی را اولسن، دروازه بان سوئد دفع کرد. در نهایت حملات ایتالیا ثمری نداشت و بازی با تساوی 0-0 به پایان رسید تا سوئد به لطف برتری 1-0 دیدار رفت، راهی جام جهانی شود.

۲ ۶  
آی اسپورت
2017-11-14 01:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
میلاد
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۱۹
حیف !
۱
برزو
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۵:۴۳
بايد تيتر ميزدي:
جام جهاني ايتاليا را از دست داد
۱
AVA-86
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
حالا مثلا 2010 و 2014 بودن چیکار کردن؟ ایتالیا سالهاس سقوط کرده البته تا حالا درجه دو بود حالا دیگه از اونم میره پایینتر. جز یک بوفون دیگه خبری از اون تیم دوست داشتنی نبود
Kean
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۰:۲۰
واقعا جام جهانی بدون ایتالیا لطفی نداره
....
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۱۵
وای از اشکهای بوفون.
۱
کاوه 6 & 4
سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
نه، جام جهانی هیچ چیزی رو از دست نداد! این ایتالیا اگر صعود میکرد هم همون دور مقدماتی حذف میشد. در ضمن فقط بخاطر گزارش یکطرفه سیانکی کلی خوشحال شدم از حذفش...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر