فهرست
از استقلال تا استقلال؛ تراکتور زیر و رو
از استقلال تا استقلال؛ تراکتور زیر و رو

از استقلال تا استقلال؛ تراکتور زیر و رو

آی‌اسپورت- تراکتورسازی با شکلی کاملا متفاوت و ناشناخته از فصل گذشته به مصاف استقلال رفت. بازی تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی همه را غافلگیر کرد. هوادارانی که منتظر بودند این تیم با تمام ستاره‌ها و بازیکنان خارجی سورپرایزشان کند با دیدن یک تیم بدون برنامه، ناهماهنگ و پر از ایراد شگفت‌زده شدند. تیمی که نه ستاره‌هایش درخششی داشتند و نه بازیکنان معمولی‌اش در حد واندازه خودشان ظاهر شدند. اشتباهات متعدد و عجیب به خصوص در فاز دفاعی و بی‌برنامگی و از هم گسیختگی در فاز هجومی از تراکتور تیمی بی‌آزار در آزادی ساخت. اگرچه پیش از این هم تجربه‌های مشابه نشان داده بود که خرید ستاره به تنهایی نمی‌تواند هیچ موفقیتی را تضمین کند با این حال مشکل تراکتورسازی به نظر ریشه‌ای تر از این است. تیمی که با تغییرات زیادی مواجه شده است. مقایسه تراکتورسازی با بعضی از بازی‌های فصل گذشته تغییر کامل این تیم را نشان می‌دهد.

تراکتورسازی نیم‌فصل دوم فصل گذشته با استقلال بدون گل مساوی کرد. تیمی که با ترکیب گروسیان، نادری، ایرانپوریان، اسماعیلی‌فر، اسماعیل‌خواه، مهدی‌زاده، شربتی، مهدی‌پور، حاتمی، پهلوان و ابراهیمی به میدان رفت و نتیجه قابل قبولی گرفت.

مقایسه‌ای میان دو تیمی که در فاصله کمتر از نیم‌فصل مقابل استقلال قرار گرفتند نشان از تغییر ۸۲ درصدی می‌دهد. ترکیب تراکتورسازی در بازی امروز مقابل استقلال فروزان، طیبی، عبدالله زاده، اهل شاخه، اسماعیلی فر، شربتی، شجاعی، نقی زاده، دژاگه، فوریستر و استوکس بود. از ترکیب بازی فصل گذشته تنها دانیال اسماعیلی‌فر و رضا شربتی در بازی حضور داشتند یعنی فقط دو بازیکن از یازده بازیکن. حدود ۸۲ درصد ترکیب تراکتورسازی دچار تغییر شده است. البته مهدی کیانی هم که در بازی فصل گذشته استقلال غایب بود را هم باید به این لیست اضافه کرد. اتفاقی که می‌توند بزرگترین حریف تراکتورسازی در این فصل باشد.

تیمی که برای هماهنگی بازیکنانش و شناخت آنها از همدیگر و آشنایی کادرفنی با بازیکنان به چندین هفته زمان نیاز دارد. فاکتوری که تراکتورسازی با این همه هزینه و سروصدا و فشار نتایج سال‌های قبل آن را در اختیار ندارد و باید هر چه زودتر به شرایط خوب برگردند در غیر این صورت مشخص نیست که از این تیم و کادرفنی فعلی کدام یک به نیم‌فصل دوم برسند.

 

نود

۵ ۴  
آی اسپورت
2018-08-11 00:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
2
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۱۱
استقلال نهایت استفاده رو از عدم امادگی تراکتور برد
۱ ۲
مکتب لنگیسم
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۵۵
راس میگه این‌لنگی
لنگیام اصلا از اماده نبودن فولاد استفاده نکردن خخخ
بعد جالبه که بعد برد فولاد سریع نویسنده لنگی دست به کار میشه از امید به قهرمانی میگه خخخ
استقلال خوزستانم نتونستین ببرین چه برسه به قهرمانی
برنامه از قبل طراحی شده لیگم جالبه تا دربی هیچ تیم قوی ای جلو لنگ بازی نمیکنه و‌ هر چی تیم ضعیف و بحران زدست تو لیگ با لنگ‌ بازی داره تا هماهنگ بشن بعد تازه لیگ‌واسه لنگیا شروع میشه
و‌جالبتر میشه وقتی استقلال تو‌همین هفته ها با قوی ترین تیمای لیگ بازی داشتیم از پیکانو ذوب اهن تا تراکتور و بازی بعدیم که پارس جنوبی جم یک سپاهانو سایپا مونده فقط
۶
.
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
کیسه کش با چه رویی از دربی حرف میزنی وقتی دربی قبل رو فرار کردین ترکیه؟
الان داری واسه تیمی که محرومه با تیم کثیفت که بیست تا بازکین گرفته کری میخونی؟
....
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
.....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر