فهرست

۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۸

خوب شد روزی که مارادونا با «دست خدا» گل زد ، تلگرام و توییتر و فیس بوک و اینستا نبود. چون فکر کن به جای لذت بردن از یکی ازمهمترین اتفاق های تاریخ فوتبال مردم باید شر و ورای یه سری فوتبال نفهم رو می خوندن که مارادونا با دست گل زده ،قبول نیست و تف به فیفا و داور و اینها. تو روزی که بارسا با اشتباه داوری برد، پاریسی ها 4 تا تک به تک نزدن چرا؟ چون هیچ چیزی جلوی اعجاز فوتبال رو نمی تونه بگیره حتی داور.
آی اسپورت
2017-03-10 22:08:28
نظر دهید

۷ نظر
مسعود
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
عالی.......
ج
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵، ۲۳:۱۷
جايزه مغزِ فندقي رو هم بديم به وحيد سعيدي
۴
سمنان
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۲:۲۲
آره والا داور به تنهایی اعجاز کرد. هیچی نمیتونست جلوشو بگیره
۶
MAHAN
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۴:۲۶
ویدئو چک ک راه افتاد بیشترم لذت می بری
۶
محمدباقر
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
جالبه که شما از اشتباهات داوری و تاثیرگذاری آن در نتیجه لذت میبرید و جالبه که برای اینکه بیشتر لذت ببرید از نبود رسانه ها و فیسبوک و توییتر و اینستا سخن می گویید .
میگن قدیما یک مادربزرگی بوده که طبابت می کرده و همیشه مخالف علم پزشکی و رادیولوژی و آزمایش خون و آنتی بیوتیک بوده و یکبار یه نفر دلش درد میکرده می برن پیش مادربزرگ و تجویز ایشون قراردادن دستمال داغ روی موضع درد بوده . مرد بیچاره فوت میکنه چون آپاندیسیت بوده و و دستمال داغ باعث انبساط و ترکیدن شده. مادربزرگ میگه تف به علم پزشکی و رادیولوژی که باعث شده یه عده شر و ور بگویند و قبول ندارند که دست خدا باعث شد اون بنده خدا با آرامش بره و برای همیشه آسوده بخوابه .
شما از این اتفاقات لذت ببر .
۶
رضا
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۰۳
حتی داور!!!!...."مخصوصا با کمک داور"شاید منظورتون این بوده .
۲
Sina
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
از همه بهتر اینه که اینترنت هم نبود که مردم مجبور بشن شر و ور‌های یه فوتبال نفهم مثل آقای شادمانی رو بخونن. شما نه فوتبال میفهمی نه ژورنالیسم میدونی‌ چیه.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر