فهرست
سورپرایز دقیقه 90؛ کریمی پرسپولیسی می‌شود؟
سورپرایز دقیقه 90؛ کریمی پرسپولیسی می‌شود؟

سورپرایز دقیقه 90؛ کریمی پرسپولیسی می‌شود؟

آی اسپورت - روز گذشته مدیران باشگاه سپاهان از بسته شدن پرونده مذاکرات‌شان با علی کریمی خبر دادند. هافبکی که از همین سپاهان به دینامو زاگرب رفت و البته در این تیم چندان موفق نبود. کریمی در تعطیلات و فصل نقل و انتقالات از چند باشگاه ایرانی پیشنهاد گرفت.

سپاهان، تراکتورسازی و سرخابی‌های تهران تیم‌هایی بودند که درخواست جذب این بازیکن را داشتند. سپاهان که دیروز رسما اعلام کرد به دلیل بالا بودن مبلغ رضایتنامه کریمی از جذب او پشیمان شده است. اما خبر مهم این است که احتمال دارد کریمی امروز پرسپولیسی شود. روزنامه خبر ورزشی امروز خبر داد که سرتن چوک دستیار برانکو با علی کریمی و باشگاه دینامو به توافق رسیده و این بازیکن یک امضا تا پرسپولیسی شدن فاصله دارد.

۲۱ ۱۳  
آی اسپورت
2017-02-02 11:41:00
نظر دهید

۱۳ نظر
یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۰
خب معلوم شد من متن خبر را ترجمه میکنم حق دلالی مثل بازیکنای اکراینی پرداخت شد مشکل حل شد
یکشنبه منتظر لنگی ها هستیم با شکست خفت بار مقابل ابرقدرت فوتبال آسیا پر هودارترین تیم آسیا و خاورمیانه و تنها تیم با فرهنگ ایران
تراختور...................... کبیر.................. باستانی
۱ ۹
علی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۵۹
جک نگو
امید
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۴
جنسش خیلی خوبه.چی میزنی؟
حمید
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۵
باستانی از کجات در اوردی
666666666
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
قیافه این بچه روزیکشنبه دیدن داره
امیر پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۷
یکی این دوستمونو از خواب بیدار کنه از وحشت داره هزیون میگه
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۴
چندروزی هست که سر میزنم به این سایت و کامنتای زیرشم یه نگاه میندازم . میبینم که تو همشون چندتا نظر تایید شده داری . توصیه من به تو هموطن عزیزم اینه که جای این همه بیکاری و ول گردی تو این سایتا و نظر گذاشتن های بی مزه و لوس و مسخره برای جلب توجه کردن ، از این همه تایم آزادت استفاده بهتری کنی و یه تخصص یا یک مهارت یا یک زبان خارجی رو آموزش ببینی. شب ها هم زود بخوابی که صبح با نشاط و سرحال بری مدرسه درساتو یاد بگیری. موفق باشی.
اميراحمد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۵۵
بنده به هيچ عنوان مشكلى با مال نوردى شما دوست عزيز ندارم. دو تيم بزرگ و قديمى ايران و آسيا با هم كرى دارن. اينكه پرسپوليسيا به استقلاليا چى ميگن يا برعكس به خودشون ربط داره. يه سرى به ويترين افتخارات دو تا تيم بزن و تاريخشون رو بخون. شما سوار مال خودت باش دوست تركيه اى يا جمهورى مستقل آذربايجانى يا اماراتى يا عربستانى! دست آخر هم ازت مى خوام در مورد باستانى به همه توضيح بدى! اينكه كلا از چه تاريخى تراكتور به عنوان يه ماشين كشاورزى اختراع شد و از كى اولين مدلش اومد ايران! بعد از كى كارخونه تراكتورسازى تو تبريز راه افتاد و از كى تيم دارى كرد! مى بينى، هى عمر داستان كم شد! عمو جون اول در مورد معنى كلمه باستانى يه تحقيقى بكن!
۶
بابای یاشار تبریزلی
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۴
این پسر من از مواد صنعتی و توهم زا استفاده میکنه به خاطر همین مزخرف میگه ... من از همه عذر میخوام
۷
سیروس
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۲۱
خیلی حالت خوبه بخدا، تو ابرهای صورتی سیر میکنیا. پر افتخارترین و با فرهنگ ترینتونا اگر با لبخند ناشی از تمسخر ازت بپذیرند دیگه ابر قدرت آسیا را کجا دلشون بزارند. آخه مشنگ مگه تو فارسی زبون نیستی که معنی کلمات را نمیدونی، ابر قدرت یعنی از همه قویتر. چه فکری کردی و این جفنگ را پروندی، 6 تا گل به دوتا قعر جدولی زدید یابو برتون داشت بردتون! کچل خان یکشنبه اگر غیرت داشته باشه بعد از بازی آب میشه میره تو زمین. مطمئن باش خاطره تلخی واسه کیسه میسازه این پرسپولیس.
۴
فرشاد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
پرسپولیس پولی نداره حتا بازیکن آزاد بگیره چه برسه بخواد پول رضایتنامه‌رم‌ بده .
۷
فرشاد
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
پرسپولیس پولی نداره حتا بازیکن آزاد بگیره چه برسه بخواد پول رضایتنامه‌رم‌ بده .
۱
موراتا
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
زمان نقل و انتقالات تمام شد و پرسپولیس نه دفاع وسط گرفت نه دفاع چپ نه هافبک دفاعی نه مهاجم نوک واقعا مدیرای پرسپولیس گند زدن اگر جام از دست رفت یکی از اصلی ترین عللش همین ضعف در یارگیری خواهد بود
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر