فهرست
توصیه کریمی: پرسپولیس فکری برای نیمکت بکند
توصیه کریمی: پرسپولیس فکری برای نیمکت بکند

توصیه کریمی: پرسپولیس فکری برای نیمکت بکند

آی اسپورت - علی کریمی سابقه چند بار حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دارد. او گل‌های زیبایی هم در این مسابقات زده. پنالتی چیپش به الهلال یکی از این گل‌ها بود که فیلم آن در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی به دفعات بازنشر شد. او در گفتگو با روزنامه ایران ورزشی درباره لیگ قهرمانان آسیا و حضور تیم‌های ایرانی در این مسابقات حرف زده.

-کاملا مشخص است که پرسپولیس در گروه آسانی قرار ندارد. الهلال عربستان که نیاز به معرفی ندارد و معمولا همیشه به عنوان یک مدعی در مسابقات حاضر می‌شود. الریان قطر با اینکه در حال حاضر رتبه پنجم جدول را دارد اما فصل گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورد. تیم سوم هم به نظر من الوحده امارات خواهد بود چون به لحاظ فنی از دو تیم دیگر که باید برنده‌شان با آنها بازی کنند بهتر است. در مجموع همانطور که گفتم گروه آسانی نیست اما نتیجه گرفتن غیرممکن نیست البته یک موضوع رانباید فراموش کرد. اینکه پرسپولیس نیاز به تقویت دارد. بخصوص که شنیدیم عالیشاه و نوراللهی هم برای گذراندن خدمت سربازی جدا می‌شوند. بدون شک باشگاه باید با صرف هزینه چند بازیکن خوب جذب کند.

-ما چندین سال است که تیمی در فینال لیگ قهرمانان نداشتیم و معمولا تیم‌های ما در مرحله دوم و سوم حذف شدند. ما که مدعی هستیم به لحاظ فوتبالی در آسیا حرف اول را می‌زنیم باید در سطح باشگاهی هم نتایج خوبی را به دست آوریم. من امیدوارم تمام نمایندگان ما در این مسابقات موفق باشند. در واقع وقتی بازی‌های بین‌المللی باشد بحث ملی است و باید همه تیم‌ها حمایت شوند.

-السد در حال حاضر صدرنشین لیگ قطر است و استقلال بازی آسانی ندارد. اما با پتانسیلی که استقلال دارد و حمایت هوادارانش که امیدوارم در روز بازی ورزشگاه را پر کنند توانایی شکست دادن تیم السد را با ژاوی دارد. ما فراموش نکنیم در سال‌های گذشته هم بازیکنان بزرگی مثل ریوالدو، دی‌بوئر و... در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته‌اند. به هر حال نمی‌توان و نباید منکر تاثیرگذاری‌شان بود اما استقلال میزبان است و می‌تواند به بهترین شکل از آن استفاده کند. من امیدوارم استقلال برنده این بازی باشد تا کشورمان چهار نماینده در لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد.

-پرسپولیس هنوز صدر جدول است و همه می‌دانیم انتظارها از تیم بالاست. آنها خوب بازی می‌کنند اما زمانی که تیم شکست می‌خورد ایرادهایش بیشتر به چشم می‌آید و در زمان پیروزی این ایرادها در سایه پیروزی پنهان می‌شود. فوتبال همین است. معمولا در چنین بازی‌هایی خلاقیت‌ بازیکنان کارساز می‌شود و دیدیم که بازیکن ذوب‌آهن روی همین اصل تک گل بازی را زد. پرسپولیس باید نیمکتش را قوی کند. امیدوارم باشگاه در فصل نقل و انتقالات نیم‌فصل بهترین تصمیم را برای جذب بازیکن بگیرد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2016-12-19 10:31:00
نظر دهید

۱ نظر
شاهین
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
داش علی یه دونه ای
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر