فهرست
ستاره روز: ثبات علیپور
ستاره روز: ثبات علیپور

ستاره روز: ثبات علیپور

آی‌اسپورت- برانکو وقتی در دقیقه 64 تصمیم گرفت از همه تعویض‌هایش یک جا استفاده کند در حرکتی که قبلا دیده نشده بود علیپور را در زمین بازی نگه داشت و طارمی را بیرون کشید تا از زوج مناش-علیپور رونمایی شود و البته نشان بدهد که به مهاجم شمالی‌اش همچنان برای ادامه بازی اعتماد دارد. تثبیت جایگاه علیپور بعد از خروج طارمی انگار به او انرژی ویژ‌ه‌ای داده بود که جانی دوباره به ساق‌های شماره 70 سرخ‌ها وارد کرد. علیپور روی هر دو گل پرسپولیس تاثیر مستقیم داشت و در کنار تعویضی‌های برانکو نقشی ویژه‌ در بازگشت رویایی امشب به نمایش گذاشت. ارسال بشار رسن با ضربه سر کاملا تاثیرگذار او به شجاع خلیل‌زاده رسید؛ و روی گل دوم هم نقش اساسی را به عهده گرفت و با پاس تک ضربی که در اختیار منشا گذاشت زمینه‌ساز گل تساوی پرسپولیس شد. درخششی ویژه که قطعا جایگاه او در تفکرات برانکو و چیدمان پرسپولیس در آینده فراموش نخواهد شد.

۳۴ ۴  
آی اسپورت
2017-08-22 22:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۱
واقعا عالی بود علیپور حیفه نیمکت نشین بشه!
قهرمان زلزله محبوب هر چی دله
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۲۴
به امید خدا برانکو سر عقل بیا
و این ربیع خواه که رو اعصابه رو بکشه بیرون
انگار یه تار مو وسط کاسه خورشته
حال ادم بهم میزنه
۸
میم
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۳
اتفاقا یکی از بازیکنان فوق العاده ضعیف و خارج از بازی پرسپولیس تا قبل از گل بود! غیر از بازی سوپر جام و بازی هفته اول لیگ، این بازیکن با شرایط خوبش خیلیی فاصله داره. چطور ار علیپور تمجید میکنید در صورتی که پرسپولیس گویی با وجود او 10 نفره بود؛ بازی رو از ابتدا آنالیز کنید و در قیاس با طارمی، میزان دوندگی، تکل برای توپ و پرس مدافعان حریف بین این دو رو قیاس کنید! فوق العاده افتضاح بود و متاسفانه ما فقط بیشترین هجمه و انتقاد رو به طارمی داریم در صورتی که نسبت به علیپور تلاش بیشتری داشت.
امید از تفت
سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
علی پور خوب و باانگیزه و جنگنده بود ولی ستاره بازی بدون شک شجاع خلیل زاده بود. فوق العاده بود. چیزی شبیه سرخیو راموس و خاویر ماسکرانو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر