فهرست
ارسال سند پرداختی پدیده برای پراهیچ
ارسال سند پرداختی پدیده برای پراهیچ

ارسال سند پرداختی پدیده برای پراهیچ

آی اسپورت - باشگاه پدیده که به خاطر شکایت ایگور پراهیچ بازیکن کروات پیشین خود در خطر کسر شش امتیاز قرار دارد، 20 هزار دلار به حساب این بازیکن واریز کرد تا از خطر کسر شش امتیاز رهایی پیدا کند. این در حالی است که پراهیچ پرونده شکایت خود از پدیده را به تازگی به جریان انداخته است تا در صورت عدم دریافت طلبش جریمه فیفا برای این باشگاه قطعی شود.

پراهیچ در این باره گفت:« باشگاه پدیده فیش پرداختی 20 هزار دلار را برای من ارسال کرده است و باید دید تا چند روز آینده این پول به حساب من خواهد آمد یا نه. من نامه خود را به فیفا ارسال کرده‌ام و اگر پولی به حسابم نیاید احتمال کسر شش امتیاز از پدیده زیاد است.»

طلب پراهیچ از باشگاه پدیده 140 هزار دلار است که 120 هزار از این مبلغ قرار است از طریق فدراسیون به این بازیکن پرداخت شود. در واقع فدراسیون پولی را که فیفا به باشگاه پدیده بابت حضور محمدرضا خانزاده در جام جهانی روسیه پرداخت می‌کند، به پراهیچ خواهد داد.

خبر دیگر از باشگاه پدیده اینکه مجموعه پدیده به مدیریت این باشگاه وعده داده است پرداختی را به‌زودی به آنها خواهد داشت تا گل‌محمدی و شاگردانش بدون دغدغه مالی مسیر خوب‌شان را در لیگ برتر و جام حذفی ادامه دهند.

۲    
آی اسپورت
2018-10-21 22:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر