فهرست
واینالدوم: ترکیه؟ خنده‌ام گرفت
واینالدوم: ترکیه؟ خنده‌ام گرفت

واینالدوم: ترکیه؟ خنده‌ام گرفت

آی‌اسپورت- واینالدوم خروج از لیورپول را به کلی تکذیب کرده است. جورجینیو واینالدوم هافبک هلندی لیورپول در واکنش به شایعات درباره احتمال جدایی وی در تابستان ۲۰۱۸ از لیورپول و انتقال به لیگ ترکیه، عنوان کرده از این بحث‌های غیرواقعی خنده‌اش گرفته است:

«این شایعاتی بود که توسط رسانه‌ها مطرح شده بود و باعث خنده من هم شد. حتی گفته شد که من از باشگاه درخواست کرده‌ام که این تیم را ترک کنم. این صحبت‌ها اصلا صحت ندارند و من هیچ صحبتی با باشگاه نداشته‌ام. افراد خارج از باشگاه می‌بینند که باشگاه در حال خرید بازیکنان جدید است، بنا بر این تصور می‌کنند بازیکنان فعلی تیم را ترک می‌کنند ولی این طور نیست. لیورپول باشگاه بزرگی است و بازیکنان خوب و بزرگ را جذب می‌کند حتی اگر در ترکیب فعلی خود بازیکنان خوبی داشته باشد. صحبت از این شد که قرار است راهی ترکیه شوم، شاید به این خاطر که سرمربی‌شان کوکو است که سابقه دو سال کار زیرنظر او را دارم ولی این صحبت‌ها صحت ندارد.»

گفته می‌شد بعد از خرید فابینیو و نبی کیتا در خط هافبک، واینالدوم قرار است با ترک لیورپول راهی فنرباغچه‌ای شود که هدایت این تیم بر عهده فیلیپ کوکو است.

 

نود

     
آی اسپورت
2018-08-14 01:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر