فهرست
صادق در موقعیت مسعود؛ معضل اسرائیلی!
صادق در موقعیت مسعود؛ معضل اسرائیلی!

صادق در موقعیت مسعود؛ معضل اسرائیلی!

آی اسپورت – در این روزها که همه نگاه‌ها متوجه جام جهانی است دیدارهای انتخابی لیگ قهرمانان اروپا هم برگزار می‌شود. دینامو زاگرب، تیمی که به تازگی صادق محرمی را به خدمت گرفته یکی از تیم های حاضر در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان اروپاست. دینامو هفته آینده در اولین بازی خود در انتخابی لیگ قهرمانان به مصاف برنده بازی فلورا تالین استونی و هاپوئل بیرشاو رژیم صهیونیستی می رود.

نماینده رژیم صهیونیستی در بازی در استونی میزبان خود را چهار-یک شکست داد و به احتمال فراوان به دور دوم صعود می کند. بازی برگشت دو تیم امروز برگزار می شود. اگر شگفتی بزرگی رخ ندهد هاپوئل حریف دینامو می شود. صادق محرمی و مسوولان فدراسیون یک هفته فرصت دارند که مسوولان دینامو را توجیه کنند که بازیکن ایرانی در این بازی حاضر نشود تا اتفاقات سال گذشته تکرار نشود.

سال گذشته مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی با اصرار باشگاه پانیونیوس یونان مقابل یک تیم اسرائیلی به میدان رفتند و به دردسر افتادند. آنها بعدا گلایه کردند که با تدبیر فدراسیون می‌شد جلوی این اتفاق را گرفت. در این میان البته شرایط محرمی متفاوت است. او به تازگی به دینامو پیوسته است و هنوز در ترکیب اصلی وارد نشده است و بعید است باشگاه با بازی نکردن او در دو بازی مقابل هاپوئل مخالفت کند.

 

90tv

۳    
آی اسپورت
2018-07-17 12:00:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر