فهرست
بازگشت پرسپولیس به ریل 
بازگشت پرسپولیس به ریل 

بازگشت پرسپولیس به ریل 

آی اسپورت- کالدرون خیلی خوش شانس است در روزهایی که تیمش ریتم خوبی ندارد و مهاجمینش با چارچوب دروازه حریف بیگانه هستند ، می تواند روی حضور هافبک های آماده اش حساب ویژه باز کند. مهدی ترابی یکی از بهترین نمایش هایش را از نظر تاثیر در روند تیمی پرسپولیس ارائه داد ، ترابی با یک بغل پا فنی که به پای دفاع پیکان هم سابید گل اول بازی را زد تا مشخص شود کالدرون و تیمش فقط با ۳ امتیاز بازی پیکان آرام می گیرند.

احمد نورالهی اینروزها در فرم خوبی هم برای تیم ملی و هم برای پرسپولیس قرار دارد، شماره ۸ سرخ ها با نمایش مثبتی که از خود در تیم باشگاهی اش نشان داده نظر ویلموتس را هم جلب کرده ، با توجه به فلسفه و استراتژی هجومی ویلموتس احمد که اصولا" یک هافبک دفاعی رو به جلو است می تواند تبدیل به مهره اصلی تیم ملی شود، نورالهی که از دیدارهای پایانی فصل قبل تا به الان به یک پختگی فنی در جایگیری ها و درگیری هایش در وسط زمین رسیده است برای کالدرون هم یک بازیکن موثر است ،شاید در پایان فصل مشخص شود که ارزش گل ۳ امتیازی و زیبای او به پیکان که نتیجه جایگیری دقیق و بموقع او در باکس حمله روی سانتر بی نقص عالیشاه ، تا چه اندازه است.

نمایش ضعیف جونیور براندائو در استادیوم خالی از تماشگر نشان داد مشکل مهاجم برزیلی پرسپولیس بیشتر از آنکه فنی باشد ، روحی روانی است. کالدرون و کادر همکارش باید با صحبت و انگیزه دادن روحیه از دست رفته جونیور را برگردانند، درست است براندائو بازیکن قرضی قرمزهاست و عبور از او در نیم فصل کار سختی برای آنها نیست اما او در حال حاضر سرمایه باشگاه پرسپولیس محسوب می‌شود.

علی علیپور دیگر مهاجم سرخ های پایتخت وضعیت بهتری نسبت به هم پستی برزیلی‌اش دارد، آقای گل سابق لیگ در بازی با پیکان یک پاس گل داد و از ۴ شوتی که زد ۳ شوتش در چارچوب بود، علیپور باید زنجیر فشار هوادار را از پاهایش باز کند تا وظیفه ذاتی اش یعنی گلزنی را اجرا کند، توقع بجایی که از یک مهاجم می رود .

شاگردان کالدرون با مالکیت ۶۳% برتری محسوسی به خودروسازان داشتند و با ۵۴۰ پاس با دقت ۸۵% ، ۲۳۴ پاس بیشتر از پیکانی ها با هم تیمی هایشان رد و بدل کردند.  کالدرون تا اینجای لیگ با فرمول یک بازی بُرد و یک بازی شکست ۱۲ امتیاز کسب کرده تا فاصله اش با صدر جدول بیشتر از این نشود، آیا مدافع عنوان قهرمانی می تواند روز جمعه در هفته هشتم لیگ برخلاف رویه نتیجه گیری اش در فصل نوزدهم لیگ برتر سنت شکنی کند و مقابل شاهین بوشهر به دومین پیروزی متوالی خود دست پیدا کند؟ اعتقاد دارند پرسپولیس پیک بازی های سختش را سپری کرده و از بازی پیکان کار برای سرخ ها سهل و آسان است، برای رسیدن به این مهم سرخ ها کار آسانی در پیش ندارند ، تیم های گمنام شهرستانی مقابل سرخابی ها کوه انگیزه هستند و شکست دادنشان به این سادگی ها هم نیست .

 

۱۰    
آی اسپورت
2019-10-21 01:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر