فهرست
پس نگویید چرا جام اسنپی!
پس نگویید چرا جام اسنپی!

پس نگویید چرا جام اسنپی!

آی اسپورت - انگار همین دیروز بود که سعید فتاحی، مسؤول وقت کمیته مسابقات سازمان لیگ در اواخر «تیر» ۱۳۹۷ در پاسخ به درخواست باشگاه استقلال مبنی بر تاخیر دربی سوپرجام می‌گفت: «امکان برگزاری سوپرجام در تاریخ دیگر وجود ندارد، زیرا مسابقات دو تیم در طول فصل فشرده‌تر خواهد شد.»

اما حالا در اواخر «مهر» ۱۳۹۹ و با این همه تاخیر به دلیل کرونا دیگر فشردگی مسابقات بهانه‌ای به حساب نمی‌آید و به راحتی سوپرجام به نیم‌فصل موکول می‌شود!

اگر از نفرت‌ها، ناسزاها و مغلطه‌های فضای هواداری قرمز و آبی می‌نالید و به دنبال بهبود این فضا هستید باید سازمان لیگ و مدیرانی که به راحتی در امور اجرایی مسابقات دخالت می‌کنند را نشانه بگیرید و آنها را مواخذه کنید. دو سال قبل زمین و زمان را بهم دوختند که امکان لغو دربی سوپرجام وجود ندارد و حالا چیز دیگری می‌گویند. این تضاد ناشی از رابطه به جای ضابطه در فدراسیون فوتبال ایران است و همین می‌شود که عنوان‌هایی مثل جام اسنپی بر سر زبان‌ها می‌افتد.

وقتی سازمان لیگ در تیر ماه مخالف لغو سوپرجام است اما دو سال بعد در اواخر مهر و با سه ماه تاخیر موافق لغو سوپرجام است، می‌توان نتیجه گرفت که به جای سازمان لیگ، باشگاه پرسپولیس و حامیان آنها تصمیم گیرنده هستند!

در این میان فضای هواداری در طبقات فدراسیون و سازمان لیگ را هم نباید نادیده گرفت. این واقعیتی است که متاسفانه جدی گرفته نمی‌شود و تا زمانی که باشگاه استقلال با صدای بلند و بدون لکنت علیه این تصمیم‌های سلیقه‌ای اعتراض نکند، پروژه تک‌قطبی شدن فوتبال ایران متوقف نخواهد شد. 

 

 

۴۸ ۲۵  
آی اسپورت
2020-10-15 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۵ نظر
افشین ایرانی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۱۶
آقا مواظب باش شما رو هم از کار بیکار نکنند زور دست ایناست
محسن
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۲
خدمت مدیر رسانه ای سابق استقلال و مشاور رسانه ای فعلی فرهاد مجیدی عرض می شود که تاخیر مسابقه سوپرجام حاصل توافق مشترک بین پرسپولیس و تراکتورسازیه....در حالی که در نوبت قبل زمانی که برانکو در تهران تیمش رو تمرین میداد مربی شما در سوئیس داشت جام جهانی رو تلویزیونی تحلیل میکرد و در نهایت میگفت که بازی به تعویق بیفته تا زمانی که ما دوس داریم...و پرسپولیس این رو قبول نکرد...دقت کن فهمش سادست یه جا دو طرف توافق میکنن یه جا نه و یکی میگه به خاطر من به تعویق بیفته....اینا فرق داره اقای خبرنگار
مهراد
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۲۹
شما برس فینال لیک قهرمانان من قول میدم کل لیگ اونجوری که دلت می خواد بچینم
دکو
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۲۱
داداش شما یه بار از نزدیک جام رو لمس کنید بعد حرف بزنید
سامان
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۳۶
۱
علی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۲
این سطح از نفهم بودن باورنکردنیه. اون سال دو تا تیم از تهران بودن و رو محل برگزاری بازی اختلافی وجود نداشت. اما الان باید تو زمین بی طرف برگزار شه. این یه تفاوت. بعدشم اون سال پرسپولیس اردوشو ول کرد اومد تهران که بازی کنه. اما استقلال به دلیل ناآماده بودن و ترس از شکست نیومد. در حالی که مدیراشون تو سازمان لیگ امضا کردن که بازی نمی کنن. بعدشم که CAS رای داد. الانم که دو تا تیم توافق کردن. حتما می دونید تراکتور چه کینه ای از پرسپولیس داره. تراکتور می تونست با پیشنهاد پرسپولیس موافقت نکنه. اما وقتی توافق می کنه یعنی خودشونم تمایل دارن نیم فصل برگزار شه. هر چی که هست هم پرسپولیس هم تراکتور صادقانه و رو بازی کردند. اما استقلال اون سال هزار تا بامبول درآورد آقای مثلا مدیر رسانه ای!
ارتش سرخ
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۴۳
خداوکیلی وقتی امثال تو مشاورهای رسانه ای باشگاه استقلال باشید خیال من از ادامه تیره روزیهاتون راحته...برای امثال تویی که انصاف و منطق و حیا را قورت داده اید فقط یک جمله میشه گفت: میتونیم،زورمون زیاده و انجام میدیم....تو هم مثل مرادت!! جناب زنوزی منتظر باش یکی از این جامهای فلزی اسنپی از دست ما دربره و بهتون برسه تا ۱هفته شبانه روزی جشن و پایکوبی به راه بندازی،... واقعا حیف به فوتبالی و باشگاهی که رسانه اش تو باشب
پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۱
آقای نوریفر! شما میگی جام اسنپی، خوب پس چه ارزشی داره که هنوز بعد از دو سال یادش می افتید! فرق امسال با دو سال پیش خیلی واضحه! اون زمان استقلال نمیخواست بازی برگزار بشه و پرسپولیس می خواست! اما الان هر دو تیم این درخواست رو داشتند! تگید که مگه تراکتور چاره ی دیگه ای هم داشت که اگه نداشت زنوزی آسمونو به زمین دوخته بود!
شما رو بخدا منصف باشید و مقایسه کنید. پرسپولیس پر درامدترین تیم چهار سال اخیر توی آسیا بوده ولی الان همه ازش طلب دارند! برانکو، بودیمیر، کالدرون و کلی هم داخلی! مبلغ قرارداد بهترین خارجی پرسپولیس ینی بشار رو با دیاباته مقایسه کنید! تعداد خارجی های پرسپولیس و استقلال رو توی این چند سال با هم مقایسه کتید. مبلغ پرداختی ها و زمان لازم برای پرداخت ها رو بین این دوتا تیم مقایسه کنید!جرایم مربوط به اعتراضات و تخلفات بازیکنان دو تیم رو مقایسه کتید! و هزار و یک چیز دیگه... من هم با نظر شما و اسطوره هاتون شامل امیرحسین صادقی و آرش برهانی و فتوتی زاده و شاه فرهاد و... موافقم که تبعیض وجود داره، ولی مطمعنا به ضرر پرسپولیس! منطقی ایه که وزارت ورزش که متصدی این دو باشگاه هست تعادل رو به هر قیمتی بین این دو تیم برقرار کنه و سعی کنه موفقیت ها مساوی تقسیم بشه.
ولی خوب شما و امثال شما گند زدید به فضای هواداری و مطالبات اون! شما و امثال شما ( که توی هر دو تیم پایتخت هستند ) بدون هیچ دلیل و استدلالی با کمال بی منطقی فقط به دنبال شهرت و دیده شدنید! خودتون نمیدونید به چه قیمتی دارید این کار رو میکنید.
به جای گرفتن انگشت اتهام به سمت حاکمیت و سیستم مدیریت مریض فعلی، دنبال زیر بغل مارید.
یک بار به دنبال حق پخش بودید؟ یک بار به دنبال درامد تبلیغات محیطی بودید؟ یک بار دنبال خصوصی شدن باشگاه مطبوعتون بودید؟
فقط تخم نفرت بکارید که بالایی ها هم این نوع سرگرمی را برای ما بیشتر می پسندند!
نامداری
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۷:۵۲
اولا متاسفم برای آی اسپورت که اجازه انتشار اظهار نظرهای زرد را در سایت خودش میده انتشار چنین مطالبی شان آی اسپورت را در حد کانالهای هواداری پایین میاره
اما خدمت جناب نوری فر
پرسپولیس ۷ بازی در طی ۲۰ روز انجام میده که شرایط عادی بود این تعداد بازی باید طی ۵۰ روز انجام میشد بنابراین این تیم و دیگر تیم هایی که این شرایط را دارند برای پرهیز از آسیب دیدگی نیاز به استراحت دارند همانگونه در لیگ های اروپایی تیم های درگیر لیگ قهرمانان دیرتر از سایر تیم ها وارد لیگ شدند
جنس این تعویق از جنس نیاز یک تیم به استراحت هست و جنس ان تعویقی که شما انتظار داشتید فقط وفقط زیاده خواهی هست و این نوع قیاسی را که شما کردید را هم بهش میگن قیاس مع الفارق
دکو
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۲۰
احسنت. عالی. دوستان پیروزی چرا سوختین؟ حرف حق سوزوندتون؟!
جام زورکی! جام اسنپی!!
مهدی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۳۷
عقل نداری دیگ
خدایا ب این استقلالیا عقل عطا بفرما
همیشه توهم توطئه دارید شما...
دو تا تیم با هم توافق کردن...
شرایط شرایط کروناس...
تیمی فرار نکرده ترکیه...
باوا بفهمید چرا اینقد نفهمید...
سعید
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۳۹
اقای انشاء نویس تا پرسپولیس ۶ سال پشت سر هم قهرمان نشه و ۶تایی نکنه ول کن قضیه نیست. حالا کی کجاش چجوری میسوزه بما ربطی نداره. میتونن نزارن این اتفاق بیوفته.
مهدی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۳۹
خاک بر سر isport و افرادی که میخوان با این مطالب زرد بازدید سایتشونو ببرن بالا
خداحافظ
و باز هم میگم خاککک تو سرتون.
وحید
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۸:۴۵
برای آی اسپورت متاسفم که یه همچین متنی رو از همچین نویسنده ای منتشر میکنه! تاسف فقط تاسف
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۰۱
جناب آی اسپورت؛
لطفا توصیح بدید هدفتون از انتشار مطلب کذب چیه؟
آیا شما به عنوان یک خبرگزاری تخصصی فوتبالی، نباید به محتوای مطالبی که میخواد منتشر بشه دقت کنید که آیا این مطلب حقیقت داره یا کذبه؟
اگر میدونید نویسنده داره نشر اکاذیب میکنه که اوضاعتون خیلی خرابه، اگر نمیدونید و در این حد بی اطلاع و رانتی هستید هم که دیگه بد تر!
...
اما جناب نوری فر عزیز، از چوپون ها و گلّه دارانِ موفقِ روزگار؛ برارد ممنونیم که این جام های ما رو بعد از چند سال هر روز یادمون میندازی و باعث خشنودیمون میشی :) هم اینکه یاد جاممون میفتیم حال میکنیم هم از اون شیرین تر سوزش و جیلیز ویلیز شدید شما ها رو میبینیم که این عشق و حالمونو صد چندان میکنه. مرسی که هستی. قهرمانی های ما رو همین شما دشمنانِ احمقمون هستید که ادامه دار و زنده نگه میدارید.
xox
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۴۷
از آدمایی که به خاطر سعود از پلی آف و راهیابی به 32 تیم پایانی آسیا جشن میگیرن این خزعبلات بعید نیست. مردک نفهم گیریم تراکتورم اصلا مخالف تعویق بازی بوده (که نبوده) بخاطر فینال آسیا عقب بندازن کجا به خاطر پلی آف شما عقب بندازن کجا آخه عقده ای بدبخت.
جام اسنپی اون جامای گاوبندی فتل با عزیز محمدی بود پشکل مغز
xox
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۴۷
از آدمایی که به خاطر سعود از پلی آف و راهیابی به 32 تیم پایانی آسیا جشن میگیرن این خزعبلات بعید نیست. مردک نفهم گیریم تراکتورم اصلا مخالف تعویق بازی بوده (که نبوده) بخاطر فینال آسیا عقب بندازن کجا به خاطر پلی آف شما عقب بندازن کجا آخه عقده ای بدبخت.
جام اسنپی اون جامای گاوبندی فتل با عزیز محمدی بود پشکل مغز
متخصص عاسیا
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۰۲
اینقدر بگین جام اسنپی تا مقعدتان پاره شود:))))
اصولا اگر قمارباز نگه به شیرم که باسن جر خورده اول نمیشه:)))

ولی یادتان باشد که برای همین جام رفتین کاس
کلی هزینه کردین
خرج ریخت و پاش ایرج عرب و هیات همراه را دادین
یک میلیارد یعنی ۱۰۰ هزار دلار که امروزه میشه ۳۰ میلیارد تومن هزینه کردین تهش شیر شدین:))

متوهم
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۲۷
آقا زورشون زياده
اين حقيقته
خوبه كه ماهم اينو بپذيريم
هروقت زورشون كم شد و زور ما زياد كا هم همينو ميگيم
ول كن جناب نوريفر
موضوع فوتبال ما تو اين چند سال خيلي پيچيده تر از اين داستانها بود
اميدوارم سالهاي آينده ...
نه ولش كن آينده اي دركار نيست
۵
متوهم
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۴۳
دلم نيومد اينم نگم
اون شوتي كه ميگه زمين بيطرف آخه مگه الان تماشاگر داريم
١٠ روز ديگه ليگ شروع ميشه پس تو كدوم ورزشگاه قراره بازي بشه
اون كه ميگه توافق شده اونسالم شد فقط مديراتون لاشي بازيشون گل كرد
اون كه ميگه شما برس فينال حاجي ما قهرمان شديم فرستادنمون دسته سه تميخواد برنامه ليگ بچيني برامون
بقيه رو هم ولش ارزش جواب نداشت
همون زورمون زياده از همه قابل قبولتر بود
اين سيستم از خود مديراي خودمون تا باباجون اينا از ترس نذاشتم يه تيم تو يه فصل آب خوش از گلوش پايين بره خليلزاده ٣٥٠ تا ميده شيخ ولي مرده بود ١٤٠ تا عين آدم بده استرا اينو هر ننه قمري ميفهمه كار كجاش گير بود
تو يه فصل مجموعا ٤ تا سرمربي داشتيم هم داشتيم هم نداشتيم بعد استرا استقلال تو ٥ تا بازي ١٣ امتياز از دست داد اختلاف آخر فصل ١٤ بود اينو بايد فهميد
اين سيستم بواسطه تعدد سرخها كه من بهش ميگم قشري بودن واسه خاطر اينكه حواس اكثريت رو پرت كنه چسبيد به قرمزا با اين حركت اينا سرشون به موفقيت گرم شد ما هم كه درگير بدبختيامون شديم جمعا ٦٠-٧٠ درصد مملكت رو درگير كرد دلار و ماشين و طلا و كوفت هم رفت بالا و ما همچنان تو سر همديگه زديم و اين حركت فقط تخم نفاق انداخت بين سرخابها كه الان به خون هم تشنه ان
نميدونم ميفهميد اين حرفها رو يا نه
نه دايي زورتون زياد نيست تعدادتون زياده و كاش ميفهميديد كه اين تعداد زياد واستون مسئوليت مياره ميفهميد ولي بجاش چيكار كرديد همون كاري كه ميخواستن
فردا دوباره ورق برميگرده اونوقت چي ميشه شما پايين بقيه بالا و دوباره تلافي تمام بچه بازيها و بي منطق بازيهاتون رو ملت سرتون در ميارن كه حتي اينم جاي تاسف داره چون فرقي نميكنه هميشه يكي بالاست و هميشه نفرت وجود خواهد داشت
قاب بگيريد بزنيد سر در اتاقتون اين حرفا رو
اتفاقي كه امروز واسه رقيبت ميفته حتما فردا واسه تو ميفته
چون دو قطبي ذات بدبختي ماهاست
۳ ۱
ارتش سرخ
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۰۸
پویان قرار بود دیگه اینجا ننویسی ولی با ترس مثل تیمت اسمت را عوض کردی و نوشتی...ادای آدمهای بامنطق هم درنیار که اوایل من را هم گول زده بودی...اوکی،خودت جواب خودت را دادی.حالا ما زورمون زیاده و حالش را میبریم همانطور که قبلا شما زورتون زیاد بود و سوبله چوبله میخوندید،منتظر باش تا دوباره نوبتت بشه..دیگه قهر وناز و توهم و توهین و ادا اطوارتون چیه؟؟؟؟؟؟دوست داری همیشه شما بالا باشید و ما پایین؟؟؟ اینطوری خوشت میاد عزیزم؟؟؟ دلار و گرانی و هزارکوفت و زهرمار دیگه هم به درک...ما دلمون میخواد نان سیاه سق بزنیم و با تیممون عشق کنیم..چطور زمان سوبله چوبله خبری از دلار و گرانی و بیکاری نبود؟؟؟؟ آقای نوریفر؟؟؟ برو بابا..اینم یک لمپنی هست که باشگاهتون را فقط با خودش دوست داره و اونوقت شده فصل الخطاب امثال تو...پاراگراف آخرت عالیه...اتفاقی که امروز واسه رقیبت بیفته حتما فردا واسه تو میفته..ما را به ۱۰ سال قهرمان نشدن مسخره میکردید،شما این رکورد را هم رد خواهید کرد،،ما را به فینال آسیا ندیدن مسخره میکردید،احتمال اینکه ما ۲بار قهرمان واقعی آسیا بشیم از اینکه شما دیگه بتونید رنگ فینال را ببینید خیلی بیشتره...این حرفها را قاب کن و بزن تو اتاقت....جواب برای توهمهاو بی منطقیهای تو و امثال تو زیاده ولی میخ آهنی نرود در سنگ..پس ما میریم تا از زور زیاد تیممون لذت ببریم،زوری که نه در ترکیه و هتل قایم میشه،نه از فراری دادن مربی و بازیکنهاش عزا میگیره،نه از شکستهای مقطعی دلسرد میشه و نه در اینستاگرام قدرتنمایی میکنه..زور ما در ساقهای بازیکنان،و قلبهای هوادارانمون هست.زنده باد ارتش سرخ و هواداران فهیم و دلسوز و بامعرفتش ...ننگ باد بر هر خائن وطن فروش متوهم تهمت زننده
۸
ارتش سرخ
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۲۳
امان از جهل جماعت...
ما میریم دنبال تمرین سخت شما هم بریددنبال این اراجیف
Saman
پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹، ۲۳:۱۵
شماها اگه عقل داشتید عجیب بود سومر جام دربی هر دوتیم موافق تعویق نبودن فقط استقلال موافق بود ولی اینجا هر دو تیم توافق کردن وقتی یه چیز به این سادگی رو نمیتونید بفهمید دیگه خیلی حرفه
طاهاتاجی
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹، ۰۸:۳۵
تازه اونجاش قشنگه ک فتاحی میگفت اصلا مگ میشه سوپرجام رو نیم فصل برگزار کرد؟؟؟
خخخ
تا 1400 چیزی نمانده...
۳
سعید
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۴:۲۶
جناب نوری فر، من آدم بی ادبی نیستم اما شما با نوشتن این مطلب مخاطبین تون رو خر فرض کردید، پس خیلی خری
آی اسپورت شما که این مطلب رو نشر دادی، اگه این پیام من رو نشر ندی، خیلی خرتری
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر