فهرست
نیمکت تیم ملی والیبال؛ گزینه‌های توخالی
نیمکت تیم ملی والیبال؛ گزینه‌های توخالی

نیمکت تیم ملی والیبال؛ گزینه‌های توخالی

آی‌اسپورت- در حالی که با تعویق یک ساله المپیک فدراسیون تصمیم گرفت به کار با کولاکوویچ خاتمه دهد و به فکر یک سرمربی جدید برای مسابقات المپیک باشد، یک بار دیگر مثل گذشته بازار اعلام گزینه‌ها داغ شده. گزینه‌هایی که تجربه ادوار گذشته نشان داده بخش اعظم‌شان برای بازار گرمی مطرح شده و برخی حتی به مرحله ارسال درخواست مذاکره هم نمی‌رسد.

نام‌هایی که برخی از آنها ثابت بوده و در ادوار مختلف به تناوب گزینه هدایت تیم ایران شدند و همیشه پاسخ‌شان به شرایط ایران منفی بوده و برخی هم از طرف فدراسیون و عوامل ذینفع مورد پذیرش نیستند.

این بار هم پس از اینکه جدایی کولاکوویچ قطعی شد و رسانه‌ها پس از کرونا و ماجرای قرنطینه تا حدودی فعال شدند، نام‌هایی را مطرح کردند که خودشان هم می‌دانند هیچ وقت به ایران نخواهند آمد و برخی با تیم‌های خوب باشگاهی قرارداد دارند و شرایط شان به نحوی نیست که جدایی تصمیمی منطقی برایشان باشد.

حالا باید دید پس از چند هفته‌ای که با این نام‌ها بازی خواهد شد و یکی یکی کنار خواهند رفت، گزینه اصلی و نزدیک‌تر به نیمکت ایران چه کسی یا کسانی خواهند بود. گزینه‌ای که با توجه به شرایط عجیب و ناخوشایند پیش رو، حتی بعید نیست که پس از یک دهه یک بار دیگر ایرانی شود و پس از زنده‌یاد حسین معدنی، یک مربی وطنی دیگر روی نیمکت تیم ملی والیبال بنشیند.

 

۳    
آی اسپورت
2020-04-06 17:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر