فهرست
داستان دایی و حقیقی؛ از کابوس تا شاگرد!
داستان دایی و حقیقی؛ از کابوس تا شاگرد!

داستان دایی و حقیقی؛ از کابوس تا شاگرد!

آی اسپورت - علیرضا حقیقی چند روزی است در تمرینات تیم سایپا شرکت می‌کند. علیرغم درخشش حقیقی در تیم اسکیلستونا سوئد، این تیم به دسته یک سقوط کرد و حال با پایان قرارداد دروازه‌بان ملی پوش کشورمان با اسکیلستونا، او بدون تیم است و هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده و تا آن زمان در تیم سایپا حضور خواهد داشت.

حقیقی که هم اکنون 29 ساله است، خاطرات جالبی با علی دایی دارد. 12 سال پیش، حقیقی در شرایطی اولین بازی خود برای پرسپولیس را انجام داد که فرشید کریمی به سایپا پنالتی داده بود، از زمین اخراج شده و علی دایی هم پشت ضربات پنالتی ایستاده بود. حقیقی در 17 سالگی وارد زمین شد و با مهارت پنالتی بهترین گلزن ملی جهان را مهار کرد و یک شبه راه هزار ساله را رفت.

چند سال بعد دایی به پرسپولیس آمد و حقیقی زیر نظر او به فعالیت پرداخت؛ اما دروازه‌بان جوان و خوش قد و قامت فوتبال کشورمان راهی فوتبال اروپا شد و پنج سالی را در کشورهای مختلف قاره سبز به فعالیت پرداخت؛ ولی حالا در سال منتهی به جام جهانی، در تیمی عضویت ندارد و به دنبال انتقال به تیمی اروپایی در زمستان است.

حال پس از گذشت 12 سال از آن پنالتی معروف، حقیقی بار دیگر شاگرد علی دایی شده و در تمرینات تیم سایپا حضور دارد. البته بعید است او به این تیم بپیوندد و فقط برای تمرین کردن و حفظ آمادگی در این تیم حضور دارد؛ اما به هر حال حضورش هرچند در تمرینات این تیم نیز جالب است.

حقیقی در پنج سال اخیر در کشورهای روسیه، پرتغال و سوئد حضور داشته و باید دید این بار در کدام تیم و کدام کشور فوتبالش را ادامه خواهد داد؟!

 

ورزش سه

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-12-21 12:00:00
نظر دهید

۱ نظر
موراتا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۲
هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت چیزی بالاتر از یک دروازه بان متوسط نبود در بهترین حالت متوسط و اغلب ضعیف و نامطمئن
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر