فهرست
دایی کوتاه نمی‌آید: یا دستگردی یا تختی!
دایی کوتاه نمی‌آید: یا دستگردی یا تختی!

دایی کوتاه نمی‌آید: یا دستگردی یا تختی!

آی اسپورت – هنوز تکلیف ورزشگاه میزبان بازی سایپا و استقلال مشخص نشده است. سایپایی‌ها به بازی در دستگردی 8 هزار نفری اصرار دارند و سازمان لیگ و شورای تامین هنوز موافقت نهایی خود را برای برگزاری بازی در این ورزشگاه اعلام نکرده‌اند. استقلالی‌ها هم در سکوت ماجرا را دنبال می‌کنند و البته تمایل زیادی دارند تا مثل فصل قبل بازی در ورزشگاه آزادی برگزار شود اما یک مانع بزرگ پیش روی آنها وجود دارد: علی دایی!

علی دایی معمولا در چنین ماجراهایی کوتاه نمی‌آید و از حق خود و تیمش نمی‌گذرد. او فصل گذشته هم که هدایت نفت را برعهده داشت با برگزاری بازی تیمش مقابل استقلال در آزادی مخالفت کرد و این بازی در نهایت در ورزشگاه تختی برگزار شد. این بار هم قطعا دایی اجازه نخواهد داد تا ماجرا به سود استقلال تمام شود و آبی‌ها به خواسته خود برسند. حتی اگر در نهایت شورای تامین رای به برگزاری بازی در دستگردی ندهد، گزینه بعدی سایپایی‌ها و دایی ورزشگاه تختی است و خبری از برگزاری بازی در آزادی نخواهد بود.

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2017-08-15 18:50:00
نظر دهید

۲ نظر
آسایشگاه سالمندان استقلال
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۲
پر رو شدن، پارسال سابپا کوتاه اومد ولی شهریار به کسی باج نمیده
وحید پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶، ۰۹:۳۶
ماشالله شهریار..یه تنه جلوی این جماعت مافیایی بایست..پارسال سایپا رو تو هر دوبازی کشوندن آزادی و با گل دقیقه 93 بردن.. راه آهنم بردن آزادی هر دو بازی..نفت رو نتونستن تو تختی امتیاز دادن.. به تیم اقلیت مورد علاقه بالادستان و رسانه ها راه نده....
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر