فهرست
کنفرانس جلالی و پورموسوی/ #بیچاره ماهینی
کنفرانس جلالی و پورموسوی/ #بیچاره ماهینی

کنفرانس جلالی و پورموسوی/ #بیچاره ماهینی

آی‌اسپورت- دیدار برگشت استقلال‌خوزستان و پیکان مانند دور رفت، پایانی دراماتیک داشت. صحبت‌های سرمربیان دو تیم را پس از برد پیکان می‌خوانید.

مجید جلالی، پیکان

 • از بازیکنان بسیار ممنونم که در این شرایط زمین بسیار فداکارانه بازی کردند. من به بازیکنانم افتخار می‌کنم که امروز بسیار خوب بازی کردند و از یک بازی باخته یک برد ساختند. من از صمیم قلب خوشحالم، چون در دور برگشت بازیکنانم خیلی خوب بازی می‌کنند. امیدوارم آنها در ادامه نیز روند خود را حفظ کنند و در پایان لیگ برتر رتبه قابل قبولی در جدول رده‌بندی داشته باشیم.
 • کیفیت زمین امروز ما را زمین‌گیر کرد. ما از این موضوع ناراحتیم، چون این موضوع تیم ما را در نیمه اول تضعیف کرد. در نیمه دوم ما تا حد زیادی تاکتیک‌مان را عوض کردیم و توانستیم به نتیجه برسیم. کیفیت زمین بسیار بد بود و روی عملکرد هر دو تیم هم تأثیر منفی گذاشت. در چنین زمینی نتیجه گرفتن کار سختی است. ابتدا به ما گفتند که روی زمین پلاستیک‌هایی برای محافظت از چمن نصب شده است، اما وقتی به زمین رفتیم از وضعیت به وجود آمده تعجب کردیم. آن‌طور که شنیدم زمانی که می‌خواستند کاور‌ها را از روی زمین جمع کنند آب به داخل چمن ریخته و باعث به وجود آمدن این شرایط شده است.
 • امسال از بابت این موضوع زیر فشار هستیم. من احساس می‌کنم که تیمم با استرس زیادی در زمین حاضر می‌شود. من دلم می‌خواهد که قدم به قدم جلو برویم و نتایج خوبی بگیریم. اکثر بازیکنان‌مان جوان هستند و تجربه حضور در لیگ برتر را ندارند. با این حال آنها جزو بازیکنان خوب و تأثیرگذار پیکان در زمین مسابقه به حساب می‌آیند، اما من نمی‌خواهم که به این جوان‌ها استرس بدهم.
 • چندین هفته می‌شود که دلم از داوری خون است و از بابت این موضوع ناراحتم. ما چندین بار از طرف داوران اذیت شدیم و الان هم دوست داریم که داوران و کسانی که به عملکرد آنها نظارت دارند تمرکز بیشتری داشته باشند چون بازی‌ها پس از این حساس‌تر هم می‌شود. ما زیادخواه نیستیم و هم که عملکرد داوران منصفانه باشد، برای ما عادلانه است.
 • امیدوارم مشکلی برای دانیال ماهینی به وجود نیاید و مصدومیتش جدی نباشد و هرچه سریع‌تر بهبود پیدا کند.

سیروش پورموسوی، استقلال خوزستان

 • به بازیکنان دو تیم تبریک می‌گویم که در زمین ناهموار ورزشگاه شهدای شهر قدس بسیار خوب ظاهر شدند. به مجید جلالی و تیم پیکان این برد را تبریک می‌گویم، اما از شرایط داوری بسیار گله‌مند هستم. بعد از گل دوم ما داور با تیم حریف بسیار مهربان‌تر رفتار کرد. وقتی مسابقات به صورت فشرده در زمین‌های ناهموار برگزار می‌شود قطعا کار برای تیم‌ها و بازیکنان مشکل‌تر می‌شود و این مسئله می‌تواند مشکل عمده ما باشد. در دقیقه 15 بازیکن ما به شدت مصدوم شد، اما کمک داور این صحنه را ندید، من نمی‌دانم وظایف کمک داور چیست وقتی خطا به این واضحی را نمی‌بیند.
 • ما شکست خوردیم و شکست را می‌پذیریم. امیدوارم در چند روز آینده تا شروع بازی‌های آسیایی تمرینات خوبی داشته باشیم تا بتوانیم در لیگ قهرمانان آسیا از حیثتی فوتبال ایران دفاع کنیم.
 • ماهینی ضربه بسیار شدیدی خورد و برای دقایقی از حال رفته بود. جالب است که این صحنه را ندیدند و بعد از چند دقیقه بازی را متوقف کردند. انتظار داریم داوران متفاوت‌تر شرایط را مشاهده کنند اما این انتظار ما بیهوده است.
 • از لحاظ شرایط مالی دچار مشکل هستیم و با این شرایط توان اعزام به مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را نداریم. فدراسیون فوتبال نیز به ما اعلام کرد توانایی کمک به ما را ندارد و من نمی‌دانم در چند روز آینده برای بازی با الفتح عربستان به عمان می‌رویم یا نه. اگر به ما کمک کنند می‌توانیم در لیگ قهرمانان آسیا به میدان برویم اما نظر شخصی من این است که با این شرایط در این مسابقات حاضر نشویم بهتر است.
 • نگاه‌ها فقط به پایتخت است و هیچ‌کس به ما کمک نمی‌کند. من باید از بازیکنانم که با غیرت این شرایط را تحمل کردند تشکر کنم. بازیکنان من امروز با شرف در میدان حاضر شدند و من شرمنده آنها هستم. بازی‌های آسیایی مانند مسابقات تیم ملی است. ما از امروز اردوی خود را در شهریار برگزار می‌کنیم و قرار است ساعت 4 بامداد 30 بهمن‌ماه به عمان اعزام شویم. این به شرطی است که پول بلیت ما تهیه شود و اگر این اتفاق نیفتد ما عملاً نمی‌توانیم به عمان برویم.
 • من انتظار داشتم در این شرایط ما را حمایت کنند. در حال حاضر دیگر ما استقلال خوزستان نیستیم، بلکه استقلال ایران هستیم. تیم ما پس از 6 سال امسال دچار مشکل مالی شد و در ابتدای فصل 4 بازیکن و در نیم فصل نیز 4 بازیکن دیگر از ما جدا شدند. در حال حاضر از لحاظ فنی شرایط بهتری نسبت به نیم فصل اول داریم، اما هنوز پاداش قهرمانی سال گذشته خود را دریافت نکرده‌ایم. مسئولان استان ما را ناامید کردند به خصوص نمایندگان ما که همه آنها ورزشی هستند، اما کمکی به ما نمی‌کنند.
     
آی اسپورت
2017-02-14 18:21:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر