فهرست
بازگشت کوبنده عادل/ از سیستان تا تشییع‌جنازه
بازگشت کوبنده عادل/ از سیستان تا تشییع‌جنازه

بازگشت کوبنده عادل/ از سیستان تا تشییع‌جنازه

آی‌اسپورت- یکی از بزرگترین مشکلات عادل فردوسی پور با مدیران تندروی تلویزیون ورود برنامه نود به مسئله های حاشیه ای غیرفوتبالی بود. بعد از کنار گذاشته شدن گفت و گوی شب یلدایی دکتر ظریف با برنامه نود. مدیران تلویزیون هفته گذشته آخرین کارت زردشان را به برنامه 90 به خاطر اظهارات فردوسی پور درباره شهادت آتش نشان ها و استعفا ندادن هیچ کس در پی این موضوع, نشان دادند. اما عادل فردوسی پور که نشان داده هیچ گاه تحت این فشارها قرار نمی گیرد این هفته هم شروع برنامه اش را پر کرد از پیام های غیر فوتبالی.

او این هفته برنامه اش را با تشکر از مردم به خاطر حضور پرشورشان در تشییع جنازه شهدای آتش نشان شروع کرد بعد به موضوع سیل سیستان و همدردی با مردم شرق کشور پرداخت و در آخر به مردم توصیه کرد به علت کاهش شدید دمای هوا در مصرف گاز صرفه جویی کنند. این شروعی متفاوت تر از همیشه برای برنامه نود بود و شاید نشانه ای بود برای عده ای خاص که نشان دهد فردوسی پور هیچگاه از مواضعش بر نمی‌گردد. حالا باید منتظر ماند و دید. با این شروع غیرفوتبالی برنامه نود, باز هم دعوای عادل فوتبال ایران با مدیران سیاست زده تلویزیون پر سر و صدا خواهد شد یا نه.

۴۲ ۵  
آی اسپورت
2017-01-31 00:32:00
نظر دهید

۵ نظر
علی
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۹
دوباره نظرسنجی نود و باز هم 70 درصد پرسپولیسی!
میکروب های تراکتورسازی و استقلال هم روی هم 30 درصد!! که صد البته 29.99 درصد استقلالی ها هستند
۶ ۲
موراتا
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
علی مودب باش
۱
حرف حساب
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۸
ما که مثل اونها نیستیم دوست من! اگر توهین کردند جوابشون رو میدیم وگرنه احترام گذاشتن شرط ادبه!
pooyan
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۳
من یه دوست دارم خیلی بچه با سواد و درستیه فوق العاده منطقی
درست شبیه عادل
فقط یه نقطه ضعف داره که هر وقت پای پرسپولیس میاد وسط نمیدونم چرا احساسش به منطقش غلبه میکنه
درست شبیه عادل
۵
حرف حساب
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۳۶
من هم از کسانی هستم که از دخالت فردوسی پور در همه چیز شاکی هستم! اصلا درستش هم همینه که هرکسی در زمینه خودش به اظهار نظر و قضاوت بپردازه! مثلا اگر شهردار تهران بیاد در مورد قضاوت بازی یک تیم تهرانی و شهرستانی صحبت کنه همین فردوسی پور و فوتبالی ها انتقاد نمیکنند بهش؟؟ فردوسی پور اخیرا نشان داده که جایی که به ضررش بشه خوب کوتاه میاد مثل پرونده فساد در فوتبال پایه!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر