فهرست
100 دقیقه رویایی شریفی: تبریز، اصفهان، تبریز
100 دقیقه رویایی شریفی: تبریز، اصفهان، تبریز

100 دقیقه رویایی شریفی: تبریز، اصفهان، تبریز

آی اسپورت – بعد از پایان لیگ چهاردهم قهرمانی سپاهان با گل های حساس شریفی، کسی فکر نمی‌کرد قدم‌های بلند پدیده جوان لیگ انقدر زود متوقف شود. شریفی که لیگ چهاردهم دومین گلزن برتر لیگ شده بود، فصل پیش در سپاهان فقط سه گل زد، بعد به تراکتورسازی رفت و تا پایان فصل، یک بار توانست گل بزند. فصل جدید هم برای شریفی، با مصدومیتی طولانی آغاز شد اما او در کمترین زمان، بازگشت فوق العاده‌ای داشته و توانسته 6 امتیاز سرنوشت ساز برای تراکتورسازی بگیرد.

شریفی در سه بازی ابتدایی بعد بازگشت از مصدومیت، نتوانست موفق باشد اما بازی چهارم با نفت، گل اول را وارد دروازه تیم دایی کرد. هفته اول نیم فصل دوم و در خوزستان هم شریفی دقایق پایانی، گل سه امتیازی تراکتورسازی را زد. شریفی در این مسابقه، دقیقه 80 وارد زمین شده بود.

پدیده سابق و مهاجم ناکام فصل پیش لیگ، فقط 100 دقیقه لازم داشت تا ورق را به نفع خودش برگرداند. حالا او در روزهای افت و مصدومیت ادینیو، مهاجم ثابت تراکتورسازی شده و می‌خواهد سناریوی لیگ چهاردهم با سپاهان را تکرار کند. دو سال پیش، گل‌های شریفی برای سپاهان به ضرر تراکتورسازی تمام شد و جام را از تبریز به اصفهان برد. این فصل، شریفی می‌تواند با برگرداندن جام به تبریز همه چیز را جبران کند.

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-01-15 14:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
یوسف
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
شریفی چیکاره بود!؟ اون کار خودشو کرد! یه دستایی تو کار بود که جامو از تبریز گرفت تقدیم سپاهان کرد!
سید
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۱
کدوم دست ؟
خودتون وا دادید
۱
جعفر
يكشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
اره ما وا دادیم شورت بازیکنمون رو تو بازی در اورده داور بین الملی تون پنالتی نگرفت
علی
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵، ۰۳:۵۰
کار شریفی فوق العاده بوده و نشانه جنم این بازیکنه اما این هنر امیرخان هستش که یک بازیکن ظاهرا فراموش شده یکباره میاد و اینطوری تاثیر گذار میشه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر