فهرست
ویرا بین دو نیمه ایران - استرالیا چه گفت؟
ویرا بین دو نیمه ایران - استرالیا چه گفت؟

ویرا بین دو نیمه ایران - استرالیا چه گفت؟

آی اسپورت - وقتی ایران در حماسی ترین بازی تاریخ فوتبال خود با استرالیا ۲-۲مساوی کرد و راهی جام جهانی ۹۸ فرانسه شد، شایعه مهمی در فضای فوتبال ایران مطرح شد که والدیر ویرا سرمربی برزیلی تیم ملی بین دو نیمه هیچ حرف خاصی نداشته و فقط به بازیکنان گفته خودتان هر طوری دوست دارید، بازی کنید.

همان زمان شایعات زیاد دیگری هم مطرح شده بود اما والدیر ویرا در واکنش به این مسئله که بین دو نیمه بازی با استرالیا گفته هر طور خودتان دوست دارید بازی کنید، گفت: «ما ۲۰ دقیقه پرفشار را در ابتدای بازی سپری کرده بودیم ولی خوشبختانه به بازی برگشتیم. من در بین دو نیمه با صحبت‌های خودم خلاقیت بازیکنان ایرانی را زنده کردم و به آنها گفتم که شما توانایی‌های زیادی دارید و می‌توانید راهی جام جهانی شوید. من به آنها گفتم که به عنوان سرمربی تیم، این توان را در تک تک شما می‌بینم که در فرانسه حاضر باشید و شما دیدید که هر چه از زمان بازی می‌گذشت، تیم ایران بهتر ظاهر شد و توان فنی خود را به رخ استرالیا و تمام دنیا کشید.»

ویرا وقتی این حرفها را می‌زد که نمی‌دانست قرار نیست در جام جهانی ۹۸ فرانسه روی نیمکت تیم ملی ایران باشد. او رفت و در نهایت پس از یکسری اتفاقات تیم ملی ایران با جلال طالبی راهی جام جهانی شد.

۴    
آی اسپورت
2021-02-17 19:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر