فهرست
۸ گل در ۳ بازی؛ دوران افول مظاهری در تراکتور
۸ گل در ۳ بازی؛ دوران افول مظاهری در تراکتور

۸ گل در ۳ بازی؛ دوران افول مظاهری در تراکتور

آی اسپورت - تراکتور در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان با نتیجه 2 بر صفر مغلوب سپاهان شد تا سومین شکست پیاپی شاگردان دنیزلی هم رقم بخورد و این تیم که تا چند هفته قبل مدعی جدی صدرنشینی و حتی قهرمانی در لیگ برتر هم بود دچار شرایط خاصی شود و حتی صحبت از تغییرات در کادرفنی این تیم مطرح شود.

تراکتور که در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر هم عملکرد غیر قابل انتقادی نداشت، با تک‌ گل‌هایی که در بازی‌ها به ثمر می‌رساند به لطف انسجام خط دفاعی و عملکرد خوب گلر خود رشید مظاهری ۳ امتیازها را مال خود می‌کرد و ۴ برد یک بر صفر در ۶ هفته ابتدایی لیگ گواه این مدعاست.

تراکتور که در لیگ هفدهم مشکلات زیادی درون دروازه داشت، فصل قبل هم با محسن فروزان با وجود شرایط خوبی که داشت دچار مشکل شد و به همین خاطر در هفته‌های پایانی شانس بالای خود برای قهرمانی را از دست داد و از همین رو یکی از اولین نفراتی که برای تقویت خود در لیگ هجدهم به خدمت گرفت، گلر ملی‌پوش و خوش سابقه ذوب آهن بود.

رشید شروع فوق‌العاده‌ای در تراکتور داشت و ۷ کلین شیت پیاپی در هفته‌های ابتدایی به نام خود ثبت کرد تا نشان دهد باز کردن دروازه‌اش کار هر مهاجمی نیست ولی در ادامه راه برای او به شکل دیگری پیش رفت و حالا او پس از ۷ کلین شیت، آمار ضعیف و عجیب ۸ گل خورده در ۳ بازی را در کارنامه دارد. او مقابل صنعت نفتی که در ۷ بازی خود ۵ گل به ثمر رسانده بود و هیچ وقت بیشتر از یک گل در بازی به ثمر نرسانده بود ۲ گل دریافت کرد تا طلسم دروازه‌اش بعد از ۸ بازی شکسته شود. مظاهری هفته بعد در بازی مقابل استقلال ۴ بار دروازه‌اش باز شد تا روز تلخی را پشت سر گذاشته باشد و پس از آن در هفته دهم هم مقابل سپاهان ۲ گل دریافت کرد تا ۸ گل در ۳ بازی آمار ضعیف گلر سرخپوشان تبریزی باشد.

مظاهری این روزها از دوران اوجش به شدت فاصله گرفته و دوران افول را سپری می‌کند و اگر این روند ادامه پیدا کند هم خودش و هم تراکتور به مشکل جدی می‌خورند. او در فهرست جدید ویلموتس برای بازی با عراق همچنان به واسطه عملکرد گذشته‌اش حضور دارد ولی باید بداند مدعیان جدی مثل حسینی پشت در تیم ملی هستند و ادامه این روند باعث می‌شود پیراهن تیم ملی را هم از دست بدهد.

  ۴  
آی اسپورت
2019-11-09 21:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
فقط پرسپولیس
شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸، ۲۲:۱۰
این همون یارو نیست که بیرو رو مسخره میکرد؟حالا خوردی هستشو فوت کن
۳
مهدی
يكشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۰۰:۴۴
ترکتور دروازبان اماده دیگه داره که به راحتی می تونه از دروازه ترکتور رو بیمه کنه مظاهری دروازبان بسیار خوبی هستش ولی هر بازیکنی مقطی از فصل افت می کنه این خیلی طبیعی هستش . به نظرم اگه اخباری به ترکیب برگرده مظاهری هم که تحت فشار هستش کمی استراحت می کنه .
۲
حبیب
يكشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۰۷:۳۹
حتی یکی از این ۸ گل تقصیر مظاهری نبود و بیرو یا نیازمند هم بودند می خوردند ضمن اینکه چندین عکس العمل فوق العاده مثل دفع توپ دیاباته از چندقدمی هم داشت که کار هر کسی نبود . پس بیخود حاشیه سازی نکنید معلومه نویسنده مطلب اصلا بازیهای تراکتور را ندیده و فقط از روی آمار قضاوت کرده
۳
بهترین دروازبان
يكشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۴۳
هیچ کدوم از گلها تقصیر مظاهری نبود مظاهری تو این بازی تک نفره جلو حملات ایستاده بود دفاع هیچ کمکی نکرد..اتفاقا اگه مظاهری نبود تعداد گلها بیشتر از این هم میشد
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر