فهرست
دو شماتیک/ بهترین‌ها و بدترین‌های هفته جزیره
دو شماتیک/ بهترین‌ها و بدترین‌های هفته جزیره

دو شماتیک/ بهترین‌ها و بدترین‌های هفته جزیره

 آی اسپورت- هفته هفتم رقابت های لیگ جزیره روز گذشته به پایان رسید و شاید بتوان گفت از نظر نتایج به دست آمده و همچنین بازی های انجام شده، هفته جذابی را شاهد بودیم. منچسترسیتی بالاخره با پپ باخت، تاتنهام به صدر نزدیک شد، آرسنال با گل هندبال و دقیقه نودی به زور برد، لیورپول همچنان می برد، منچستریونایتد مساوی شد و مورینیو گفت می توانستند 7 بر صفر ببرند!، چلسی هم برای اولین بار با سیستم 3 دفاعی کونته موفق عمل کرد. اما سایت گل از دل این هفته جذاب دو تیم انتخاب کرده است: بهترین و بدترین تیم هفته لیگ برتر.

منتخب بدترین های هفته جزیره
منتخب بدترین های هفته جزیره

منتخب بدترین های هفته

داوید دخئا: منچستریونایتد در خانه مقابل استوک مساوی شد. در روزی که دروازه بان استوک عالی بود و مهارهای تعیین کننده داشت، دخئا به معدود حملات حریف نه نگفت.

انجل رانگل: سوانسی در خانه مقابل لیورپول با نتیجه 2 بر یک شکست خورد و سایت گل این مدافع را یکی از دلایل اصلی باخت تیمش می داند.

نیکولا اوتامندی: منچستر 2 بر صفر مغلوب تاتنهام شد. اوتامندی در خط دفاعی مسن من سیتی یکی از پر اشتباه ترین ها بود.

لامینه کونه: مدافع ساندرلند تاثیر زیادی در عملکرد بد تیمش در این هفته داشت. ساندرلند مقابل وست بروم یک بر صفر عقب بود و توانست بازی را به تساوی بکشاند.

الکساندر کولاروف: تاتنهام 2 بر یک سیتی را شکست داد و بعد از اوتامندی، کولاروف دومین مدافع سیتیزن ها بود که باید منتظر انتقادها باشد.

خسوس ناواس: در دیدار که تاتنهام من سیتی را 2 بر صفر شکست داد ناواس اصلا نتوانست به خوبی مهاجم تیمشان را تغزیه کند و وینگر راستی بود که بر مانند استرلینگ در چپ، در موقعیت سازی ضعیف کار کرد.

فرناندو: باز هم بازیکنی دیگری از من سیتی که 2 بر صفر به تاتنهام باخت. او به عنوان بازیکنی که در خط بین دفاع و وینگر ها بازی می کرد نتوانست جا به جایی توپ را به خوبی انجام دهد.

مسوت اوزیل: آرسنال به زور توانست برنلی را شکست دهد.  هروقت توپچی ها گل نزنند اولین بازیکنی که کارش را خوب انجام نداده این ملی پوش آلمانی است.

الکس ایووبی: بازیکن جوان آرسنال و محصول آکادمی این تیم بعد از این که خودش را به ونگر ثابت کرد دوباره نشانه هایی از عملکرد نامتعادل گذشته رو کرد.

رحیم استرلینگ: او مانند ناواس، دیگر وینگر ضعیف من سیتی بود و در ناکامی سیتی مقابل تاتنهام نقش موثری داشت.

بورخا باستون: سوانسی موقعیت هایی داشت که آن ها را گل نکرد، لیورپول برد و گویدولین، سرمربی شان اخراج شد. پس حضور این بازیکن در این لیست طبیعی است.

 

منتخب بهترین های هفته جزیره
منتخب بهترین های هفته جزیره

منتخب بهترین های هفته

لی گرانت: دروازه بان استوک در دیدار با یونایتد 8 مهار داشت و از این نظر رکوردی در این فصل به نام خودش ثبت کرد.

جوئل وارد: اورتون در خانه مقابل کریستال پالاس مساوی شد. وارد در یان بازی 4 تکل موفق داشت، بیشتر از هر بازیکن پالاس. او پاس گل بنتکه را هم داد.

لورن کوشیلنی: او گل برتری آرسنال مقابل برنلی را زد، همچنین دوبار توپ را باموفقیت بلوکه کرد و 10 بار توپ از دست رفته را برای آرسنال پس گرفت.

داوید لوئیز: در دیدار که چلسی 2 بر صفر هال را برد لوئیز عالی بود. او 90.6 درصد پاس سالم داد و 4 بار برای تیمش موقعیت ایجاد کرد.

دلی بلیند: منچستر مقابل استوک مساوی کرد، اما بلیند 4 بار موقعیت گلزنی برای هم تیمی هایش ایجاد کرد، بیشتر از هر بازیکن دیگری در زمین.

اوریل رومئو: ساوثهمپتون در خانه مدافع عنوان قهرمانی این تیم را متوقف کرد و بازی بدون گل مساوی شد. رومئو 6 تکل موفق داشت، یعنی حداقل دو برابر موفق ترین هم تیمی اش.

سانتی کاسورلا: آرسنال برنلی را یک بر صفر برد. کاسورلا 114 بار لمس توپ داشت، 104 پاس موفق داد، 98 درصد دقت پاس داشت.

ویلیان: گل اول چلسی مقابل هال را زد. 3 بار موقعیت گل ایجاد کرد و 81 لمس توپ داشت. فقط کانته با 94 لمس توپ بهتر از او بود.

دیمیتری پایه: وستهام در خانه مقابل ویدلزبورو یک – یک شد. اما پایه بالاخره در لیگ برتر گل زد، او در این فصل 18 بار شوت به سمت دروازه زده است. او 5 بار برای هم تیمی هایش موقعیت گلزنی ایجاد کرد.

کریستین استوانی: وستهام و میدلزبورو یک – یک شدند. استوانی در این فصل در 3 بازی خارج از خانه گل زده است.

روملو لوکاکو: اورتون در خانه مقابل کریستال پالاس یک – یک متوقف شد. لوکاکو اما شصت و پنجمین گل لیگ برترش را زد و البته این اولین گلش بود که ضربه کاشته بود.

 

با توجه به دو تیم ترکیب بالا این طور نتیجه می گیریم:

موفق ترین تیم هفته

چلسی 2 بازیکن در منتخب بهترین ها دارد و در منتخب بدترین ها هم بازیکنی ندارد.

متعادل ترین تیم هفته

آرسنال 2 بازیکن در منتخب بهترین ها و 2 بازیکن در منتخب بدترین ها دارد.

بدترین تیم هفته

منچسترسیتی با 5 بازیکن در منتخب بدترین ها و بدون بازیکن در منتخب بهترین ها.

     
آی اسپورت
2016-10-03 17:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر