فهرست
جنجال پورموسوی و تارتار روی آنتن زنده!
جنجال پورموسوی و تارتار روی آنتن زنده!

جنجال پورموسوی و تارتار روی آنتن زنده!

آی اسپورت – اتفاقات بازی فولاد و پارس جنوبی پس از سوت پایان بازی، تمام نشد و کنفرانس خبری سرمربی فولاد و گله مندی وی از تارتار باعث جنجال شد. سید سیروس پورموسوی پس از پایان بازی از دست ندادن تارتار در ابتدای بازی با کادر فنی اش، به شدت گله مند بود و آن را  یک حرکت ناشایست خواند اما کار در اینجا به پایان نرسید.

پورموسوی این ناراحتی را در تماس تلفنی با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش تکرار کرد تا این صحبت ها باعث شود سرمربی تیم پارس جنوبی جم آن را پاسخ بدهد. او مدعی شد یکی از نزدیکان سرمربی که پس از برد نیز همراه با پورموسوی به شادی می پرداخته پیش از بازی به بازیکنانش تماس گرفته و گفته است که در صورت بازی مصدوم خواهید شد، او گفت همراه با بازیکنانش به کمیته اخلاق خواهد رفت تا موضوع را بررسی کند که پورموسوی خود را آماده هرگونه جوابی در کمیته اخلاق معرفی کرد و به او تاکید کرد تا در کمیته اخلاق حاضر شود.

البته مشکل این دو سرمربی به ابتدای فصل و ماجرای انتقال محمد طیبی بر می گردد، جایی که تارتار پس از مصاحبه پورموسوی، اعلام کرد که این سرمربی تجربه کافی برای سرمربی شدن در لیگ برتر را ندارد. باید منتظر ماند و دید این ماجرا به کجا کشیده خواهد شد و این دو سرمربی که تیم هایشان تا اینجای کار موفق بوده اند چه صحبتی در این مورد در روزهای آتی خواهند کرد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-11-21 13:04:00
نظر دهید

۱ نظر
امیرعباس
سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۳۷
تارتار و پورموسوی در همین نقطه به اخر خط رسیدند و من بعد بازهم به جایگاه همیشگی شان یعنی دست و پازدن برای سقوط نکردن بازخواهند گشت صدر جدول جایگاه افراد با این مدل رفتارهای کودکانه نیست!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر