فهرست
ادعای حاتمی/ به صادقی گفتم برو سر میزتان!
ادعای حاتمی/ به صادقی گفتم برو سر میزتان!

ادعای حاتمی/ به صادقی گفتم برو سر میزتان!

آی اسپورت – خبر درگیری فیزیکی امروز امیرحسین صادقی و فرزاد حاتمی در هتل المپیک خیلی زود تبدیل به سوژه اصلی رسانه‌ها شده است. فرزاد حاتمی درباره این درگیری با تسنیم گفتگو کرده و جزئیات را شرح داده است. البته او حمله با چاقو و شکستن شیشه‌های هتل را تکذیب کرده است:

  • اگر صادقی گفته مقصر نبوده است، من هم مقصر نبودم. پس از درگیری در بازی دوستانه سال گذشته، در بازی رسمی تراکتورسازی و پیکان، صادقی با من درست حرف نمی‌زد و الفاظ رکیکی از دهانش خارج می‌شد. به او گفتم درست صحبت کند. دو سه بازیکن دیگر هم شاهد ماجرا بودند. هر چقدر به او گفتم درست صحبت کند، این کار را نکرد.
  • پس از آن دیدار، دیگر صادقی را ندیدم تا اینکه متوجه شدم امروز همراه با تیم پیکان در هتل المپیک حضور دارد. او امروز به سمت میز ناهار آمد تا سوپ بردارد و من هم به حرمت بازیکنان از فحش‌‌هایی که داده بود، گذشتم و حرفی نزدم. وقتی سوپ را برداشت، به سمت میز ما آمد و شروع به بگو و بخند کرد. به صادقی گفتم برو سر میز خودتان، اینجا کاری نداری که آمده‌ای. بعد از آن درگیری ما شروع شد.
  • به خاطر ندارم چه اتفاقی افتاد، اما صحبت از سلاح سرد و شکستن شیشه رستوران کرده‌اند! سر میز ناهار چاقو کجا بود که من بخواهم از آن استفاده کنم؟! ناهار را با قاشق می‌خورند نه چاقو! یکی بیاید شیشه‌های رستوران را ببیند که آیا شکسته است یا نه. از اینها بگذریم، فحش‌های صادقی باعث شد کار به اینجا بکشد. از اتفاق امروز خیلی ناراحتم، از اینکه چرا باید هم‌تیمی قدیمی من به راحتی بددهنی کند.
۵ ۱۳  
آی اسپورت
2017-08-10 16:40:00
نظر دهید

۱۳ نظر
مكتب
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
جفتشون تحت تاثير فرهنگ اقليت هستند و اين رفتار كاملا طبيعيه، يه سر به تمرين اقليت بزنيد انواع لات و چاقوكش رو به عنوان ليدر ميبينيد كه حتي خيلي از اوقات به هواداراي خودشونم فحاشي ميكنن و باهاشون درگير ميشن، مكتبي كه امثال صادقي و رحمتي و مجيدي و خزيراوي و يزداني و نيكبخت و ... ازش بيرون بياد ازين بهتر نميشه، حاتميم همون چند ماه حضورش اونجا كافي بود تا تحت تاثيرش قرار بگيره
برليوز
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۰
باكلاس شدن هواداران پيروزى با اون سابقه طولانى لات بازى و افتخار به بازيكناى لات، از اون بازياى مضحك روزگاره :))
۵
هر چی باشه
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
به پای شیث و نصرتی نمیرسند.
۹
مهران
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۳
هیچ وقت یه ...نباید از مکتب حرف بزنه چونکه اسطوره های ...ناصر ممد خانی (نابود کننده زندگی دو زن) شیث رضایی و نصرتی (هم جنس گرا)،مجتبی محرمی، سوشا مکانی، پیام صادقیان و دهها مورد دیگه در مکتب پرافتخار ...رشد کردن.
۸
Salar
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۵۵
ببین کی دم از فرهنگ و مکتب
۴
علیرضا
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
والله پیداست مجتبی محرمی و مرتضی کرمانی مقدم بازیکنان کدوم تیم و مکتب بودند مکتب جان.نمونه دیگش پیام صادقیان
۶
راشفورد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۱
بههههه استاد قشقایی. چطوری؟
۵
در جواب مکتب
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۲۹
چه آتیشی به جان هواداران مجاهد انداختی:))))
۳
جامي صابر
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
اين فرهنگ از زماني تو فرهنگ ما تيم اول ايران جلوش گرفته نشد كه يدالله اكبرپور رفته بود حموم و موها رو از كف حموم جمع نكرد و اومد بيرون. واقعا برا هر چي لنگيه متاسفم
۸ ۲
شش تای عموری
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۷
با خودت درگیری عمووویی:))
۵
وات د فاز اخوی
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۸
چی میگی شش تایی
۵
یه سیل بیاد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
تیمهای لجن و بازیکنان لجن رو بشوره و ببره...
بهداد
پنجشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۸
مكتب اس دق لال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر