فهرست
گزارش روز: منشا سوژه اختلاف پیکان و پرسپولیس
گزارش روز: منشا سوژه اختلاف پیکان و پرسپولیس

گزارش روز: منشا سوژه اختلاف پیکان و پرسپولیس

آی اسپورت – تماس‌های یکی از معاونین باشگاه پرسپولیس با گادوین منشا و پیشنهاد نجومی به این بازیکن باعث شده مسئولان باشگاه پیکان نسبت به این قضیه واکنش تندی نشان دهند. البته در بیانیه باشگاه پیکان که صبح دیروز از سوی این باشگاه منتشر شد، آنها نامی از فرد یا باشگاهی نبردند اما تهدید کردند اگر این تماس‌ها با بازیکن تیم‌شان ادامه پیدا کند مجبورند در بیانیه دیگر خود افشاگری کنند.
جریان از این قرار است که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جذب منشا با مدیربرنامه‌های این بازیکن تماس می‌گیرند اما او اعلام می‌کند این بازیکن تحت قرارداد باشگاه پیکان است و اگر تیمی خواهان جذب اوست باید به این باشگاه نامه رسمی بزند. بعد از این قضیه یک واسطه با حضور در باشگاه پرسپولیس مدعی می‌شود که می‌تواند منشا را راضی کند به این که در نیم فصل از باشگاه پیکان رضایت نامه گرفته و راهی پرسپولیس شود. موردی که با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس همراه می‌شود.
واسطه نامبرده چند روزی با منشا به بهانه‌های مختلف بیرون رفته و با ارائه پیشنهاد نجومی به این بازیکن او را وسوسه می‌کند که قید بازی در پیکان را زده و راهی پرسپولیس شود. تقریبا دو روز قبل از بازی پیکان و صبای قم بود که منشا به مسئولان باشگاه پیکان اعلام می‌کند رضایت‌نامه‌‌اش را بدهند تا راهی تیم دیگری شود.
منشا ضعف فنی تیم پیکان و یکسری مشکلات شخصی‌اش را مطرح کرده و تاکید می‌کند که دیگر انگیزه‌ای برای بازی در تیمش ندارد. این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که مجید جلالی از نحوه تمرین کردن منشا نیز ایراد گرفته و به دستیارانش اعلام می‌کند چرا مهاجم تیمش این قدر بی‌انگیزه و دلسرد شده است.
پیکانی‌ها برای اینکه تکلیف منشا را یکسره کنند به او پیشنهاد تمدید قرارداد را می‌دهند و به وی اعلام می‌کنند مبلغ قراداد این فصلش را دو برابر خواهند کرد. منشا با قراردادی 110 هزار دلاری به پیکان آمد اما در حال حاضر با پیشنهاد 400 هزار دلاری از سوی چند باشگاه لیگ برتری از جمله پرسپولیس مواجه شده است. با توجه به این قضیه طبیعی است که مهاجم نیجریه‌ای چشم بسته پیشنهاد پیکانی‌ها را برای تمدید قرارداد رد کند.
هم اکنون اختلاف بین پیکانی‌ها با مهاجم سیه‌چرده تیم‌شان بالا گرفته و دلیل عدم نتیجه‌گیری تیم جلالی در نیم فصل دوم هم همین مورد بوده است. منشا خواهان جدایی از تیمش است و در آنسو پیکانی‌ها قصد حفظ این بازیکن و تمدید قراردادش را دارند. در این گیر‌وداد پرسپولیسی‌ها هم سعی می‌کنند به هر طریقی که هست این بازیکن نیجریه‌ای را به خدمت بگیرند.

 

روزنامه هفت صبح

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-21 08:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
بهزاد
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۵
داستان تخیلی قشنگی بود! قبلا از اینها زیاد خوانده بودیم
اصل قضیه البته پیشنهاد وسوسه کننده تراکتورسازی است که از قضا فردا با پیکان بازی دارد
اگر نتیجه ای شبیه به سه بر صفر به سود تراکتورسازی رقم خورد زیاد تعجب نکنید چرا که باید تفاضل گل به نحوی جبران شود!!
ميم
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۳۱
جالبه ... درسته كه طارمي موقعيت زيادي خراب ميكنه اما كي باور ميكنه برانكو منشا رو بجاي طارمي بزاره تو بازي؟ كي باور ميكنه تيمي كه دنبال دفاع ست؛ سراغ مهاجم بره در صورتي كه جاي خالي جز براي مدافع نداره؟
كيه كه ندونه منشا اين هفته با كجا بازي داره؟
چرا اون تيم نبايد تمركز بازيكن مقابل شون رو بهم بزنه؟
۷ ۱
بهزاد
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
این هفته تراکتورسازی و هفته بعد استقلال با پیکان بازی دارند!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر