فهرست
از سیدحسن تا شیخ‌حسن: جادوی عدد 17
از سیدحسن تا شیخ‌حسن: جادوی عدد 17

از سیدحسن تا شیخ‌حسن: جادوی عدد 17

آی اسپورت - سه سال پیش همین موقع، کمتر طرفدار فوتبالی در ایران مهدی طارمی را می‌شناخت. بازیکن ناشناخته‌ای که در یکی از دو گروه لیگ یک، آقای گل شده بود و گفته می‌شد قرار است به پرسپولیس برود. این سه سال، برای طارمی سرنوشت‌سازترین سال‌های عمر او بود. بازیکنی که با شماره 17، تبدیل به بهترین بازیکن پرسپولیس شد و با شماره 9، دو فصل پیاپی آقای گلی لیگ برتر را بدست آورد.

زمانی که طارمی با شماره 17 در پرسپولیس بازی می‌کرد، به همراه همبازیانش به دیدار سیدحسن خمینی رفت. با توجه به درخشش طارمی در آن مقطع، باشگاه تصمیم گرفت پیراهن او را به نوه امام اهدا کند. طارمی حالا درخشش در تیم ملی را با شماره 17 آغاز کرده و در دیدار امروز با حسن روحانی رئیس جمهور کشور، مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند پیراهن او را به عنوان گلزن هر سه بازی آخر تیم ملی، به روحانی بدهند.

شماره 17، برای طارمی عددی جادویی است. عددی که او را از انتهای دره گمنامی، به اهدای پیراهن به سیدحسن خمینی و شیخ حسن روحانی رساند. طارمی با این شماره در پرسپولیس، بهترین شد و حالا همین شماره در تیم ملی برای او جادو می‌کند. شاید اگر روزی او را در اروپا هم ببینیم، کارش با همین پیراهن آغاز شود و این بار، با فرد جدیدی عکس یادگاری بگیرد.

 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2017-06-14 16:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۴ نظر
الفرناز
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۳۸
منم از محمود لایی خوردم
راستگو باش
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
راستی چه خبر از جناب عابر بانک؟!!! دلمون براش تنگ شده!! از کیسه خلیفه خوب می بخشید!! با این عکس تجدید خاطره‌ای کردیما!! بهتره اسمشو از این به بعد بذاریم جناب رابین هود وطنی!!
از ملت و هرحا میرسید بلند میکرد به ی سری دیگه خوب بذل و بخشش میکرد!! برا خوش قولیاش بود که بعضی مثل سروش رفیعی قید موندن رو زدن و رفتن نه؟!! مدتیه صداش درنمیاد!!! فعلا آب خنک میخوره!!
۸ ۱
رضا
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
مرد باشو بگو حالا که به قول تو عابر بانک هم نیست.پول نداره پرسپولیس. چرا ستاره ها سرازیر شدن پرسپولیس؟
رضا
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۳
انصاري هم به زودي ميره پيش اين
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر