فهرست
جدال قلعه‌نویی و نکونام؛ دو هفته متوالی!
جدال قلعه‌نویی و نکونام؛ دو هفته متوالی!

جدال قلعه‌نویی و نکونام؛ دو هفته متوالی!

آی اسپورت – قرعه‌کشی رقابت‌های جام حذفی امروز و با حضور نماینده‌های 16 تیم راه یافته به این مرحله برگزار شد و یکی از قرعه‌های جذاب نبرد دو تیم نساجی مازندران و سپاهان را رقم زد؛ دیداری که به واسطه حضور امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی سپاهان و جواد نکونام به عنوان سرمربی نساجی مازندران می‌تواند جذابیت‌های ویژه‌ای داشته باشد.

نکونام دومین سال مربیگری خود را در شرایطی آغاز کرده که در اولین سال حضور خود به عنوان سرمربی موفق به رساندن تیمش به رقابت‌های لیگ برتر شد، که پس از 24 سال اتفاق افتاد ولی در سوی مقابل مربی سابق جواد نکونام در تیم ملی و باشگاه استقلال که چندان هم رابطه دوستانه‌ای با یکدیگر در زمان همکاری در استقلال نداشتند، با 5 عنوان قهرمانی پرافتخارترین مربی لیگ برتر به شمار می‌رود.

در مرحله قبلی مسابقات نساجی شاهین لردگان را در خانه با نتیجه 5 بر صفر از پیش رو برداشت و در اصفهان هم شاگردان امیر قلعه‌نویی مقابل شهرداری ماهشهر به برتری 3 بر 1 رسیدند تا با توجه به میزبانی هر دو تیم در شروع رقابت‌های جام حذفی، قرعه تعیین‌کننده میزبان دیدار آنها در مرحله یک‌هشتم باشد. جالب اینکه قرعه دو باشگاه توسط نماینده باشگاه صنعت نفت آبادان از گوی خارج شد و رای به میزبانی نقش جهان داد.

شاگردان امیر قلعه‌نویی حالا با این قرعه باید بلافاصله پس از دیدار برابر نفت مسجدسلیمان که روز پنجم مهرماه برگزار می‌شود، خود را آماده دیدار جام حذفی برابر نساجی مازندران در تاریخ 12 یا 13 مهرماه کنند که در نقش جهان برگزار می‌شود و با از سرگیری مجدد لیگ هجدهم هم بار دیگر در چارچوب هفته نهم لیگ برتر از شاگردان نکونام پذیرایی کنند؛ دو دیداری که برگزاری دو بازی هیجان‌انگیز و جذاب را در ورزشگاه نقش جهان از سوی دو چهره شناخته شده و البته متفاوت فوتبال ایران نوید می‌دهد.

ورزش 3

۳    
آی اسپورت
2018-09-24 22:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر