فهرست
پشیمانی قائدی: حق ۱۰۱درصد با شفر است
پشیمانی قائدی: حق ۱۰۱درصد با شفر است

پشیمانی قائدی: حق ۱۰۱درصد با شفر است

آی اسپورت – اخراج مهدی قائدی از تیم بزرگسالان استقلال اتفاق غیر منتظره‌ای بود. هیچ کس باور نمی‌کرد بازیکن نوجوان استقلال چنین رفتاری از خودش نشان داده باشد! اما واقعیت این است که قائدی کارهای اشتباهی کرده و البته یکی دو مورد از شایعات را هم تکذیب کرده است. صحبت‌های امروز او را با خبر ورزشی بخوانید:

-حق 101 درصد با شفر است. من اگر نیم درصد هم حق داشته باشم باید به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذارم و این کار را با جان و دل انجام می‌دهم. از شفر و باشگاه استقلال و همه بازیکنان بابت سوء تفاهم به وجود آمده عذرخواهی می‌کنم و امروز هم همان طور که شفر تصمیم گرفته بر سر تمرین امیدها حاضر می‌شوم.

-من از اینکه بازی نکرده بودم ناراحت بودم و فکر می‌کنم این ناراحتی طبیعی بود چون استقلال را دوست دارم و دوست دارم در این شرایط به تیم کمک کنم. متاسفانه در رختکن ناراحتی‌ام را به گونه‌ای بروز دادم که سوء تفاهم به وجود آمد. من اصلا نیت دفاع از خود ندارم و تکرار می‌کنم حق 101 درصد با شفر است و دوباره از او و همه استقلالی‌ها عذرخواهی می‌کنم. اما این طور نبوده که پیراهن استقلال را به زمین بکوبم و بخواهم به پیراهن استقلال توهین کنم. دیشب بدترین شب زندگی‌ام بود. تا صبح نخوابیدم.

-پیراهن استقلال را با جان و دل دوست دارم و برای رسیدن به آن چه سختی‌ها که نکشیدم. حالا بخواهم بیایم به پیراهن استقلال توهین کنم؟ اگر خبری هم در این زمینه به گوش‌تان رسیده یقین بدانید اشتباه بوده. متاسفانه واقعیت‌ها به گونه‌ای دیگر انعکاس داده شده است. حالا من خیلی به دنبال این ماجرا نیستم. اصل این بود که من باید خودم را کنترل می‌کردم و هیچ حرکتی انجام نمی‌دادم که در برای شفر ایجاد سوء تفاهم کنم.

-من خود را در حد و اندازه‌ای نمی‌دانم که برای استقلال حاشیه ایجاد کنم. آمده‌ام در استقلال تا بزرگ شوم و برای رسیدن به این مهم باید سختی‌ها را به جان بخرم. شک ندارم شفر با من برخورد پدرانه‌ای خواهد داشت و خطایم را خواهد بخشید. و من در ادامه مسیر به گونه‌ای رفتار خواهم کرد که برای هیچ کس سوء تفاهمی ایجاد نشود.

۹۴ ۱۱  
آی اسپورت
2017-10-15 13:13:00
نظر دهید

۱۱ نظر
...
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۰
نویسنده های این سایت زرد کجا هستن تا دوباره درباره نیمار و باشو بنویسن ؟؟؟؟؟
تورک اوغلی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
آفرین پسر خوب...حالا یک کم وایتکس با دستمال آغشته کن برو جلو آینه صورتتو پاک کن...منم همیشه وقتی جوهر سیاه رو لباسم میریزه از وایتکس استفاده میکنم...سفیده سفید میشه!
خدایا این استقلال و پرسپولیس را از ما تراختوری ها نگیر!
خخخخخخخ
۳ ۴
پیمان
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۱
فرقی نداره کی باشی و از چه نزاد و رنگی نزاد پرست کا باشی انسان نیستی
سوراخ سرخ اسیاب
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۲
باشو جان همه اشتباه میکنند مهم درسیه که از اشتباهت میگیری. مهم اینه که مثل همشهریت کلاهبردار نباشی که هیچ خیریتی درش نیست.
املت خور دمپایی پوش
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۸
خوردن املت در حالیکه دمپایی به پا داری چه حالی میده
۵
مهدی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
چقد بده آدم مثل تو پست باشه.تورک اوغلی،قرن بیست و یکمه.توی اروپا به نژادپرستا میگن حیوان!دوس داری حرف قومیتی بشنوی؟مشکلی نیس.شماها همیشه اثبات کردین که حاضرین ایرانی نباشین ولی وجودشو هم ندارین مستقل باشین.پیشه وریتون میخواست سگ استالین باشه تو و امثال توئه بی وجود ناچیز هم از دکل علی اف و اردوغان بالا میرین.خداروشکر شماها هم نژاد ایرانی نیستین و از ماورای بحار و ترکستان چین اومدین.شما همونایی هستین که نادرشاه به ازای هر چهل نفری که از شماها به ازبکها داد عوضش یه دونه خر گرفت!متاسفم برات که باعث شدی من این حرفا رو بزنم که به سایر همزبونات که اکثرا باشرف هستن هم بربخوره.از اون دسته عذرخواهی میکنم.
تورک اوغلی
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۰
آفرین پسر خوب...حالا یک کم وایتکس با دستمال آغشته کن برو جلو آینه صورتتو پاک کن...منم همیشه وقتی جوهر سیاه رو لباسم میریزه از وایتکس استفاده میکنم...سفیده سفید میشه!
خدایا این استقلال و پرسپولیس را از ما تراختوری ها نگیر!
خخخخخخخ
۲ ۱
خوزه
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۸
دو کلمه هم از ننه بزرگ عروس.
...
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۳۹
منو ببخشید اشتباه کردم همش تقصیر رفیق ناباب بود لعنت به رفیق ناباب لعنت بهه اشتباهی بودن من دوباره میخوام به همه ثابت کنم اسطوره استقلال فقط شاشو کوچک هستش
امید
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۰
غوره نشده مویز شدی
سرباز
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
اینم یکی میشه مثل پیام صادقیان و مجاهد خضیراوی
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر