فهرست
مدیر علیه سرمربی: اگر پیشنهاد داری منتشر کن!
مدیر علیه سرمربی: اگر پیشنهاد داری منتشر کن!

مدیر علیه سرمربی: اگر پیشنهاد داری منتشر کن!

آی اسپورت - روابط سرپرست و سرمربی استقلال، به بدترین وضعیت خود رسیده و رضا افتخاری، در روزهای اخیر بارها علیه صحبت‌های منصوریان موضع گرفته است. منصوریان این فصل با وجود نتایج ضعیف در هفته‌های ابتدایی، بین تماشاگران استقلال محبوبیت فوق العاده‌ای داشت و مدیران باشگاه هم با وجود اولتیماتوم‌های مختلف، در رسانه‌ها از او حمایت می‌کردند. با این وجود، صحبت‌های منصوریان بعد از اولین برد فصل مقابل ذوب آهن و صحبت از یک پیشنهاد انگلیسی، جو را علیه او کرده است.

رضا افتخاری که در روزهای گذشته پیشنهاد انگلیسی به منصوریان را یک کار تبلیغی دانسته بود، امروز در مصاحبه با فارس یک قدم جلوتر رفت و از سرمربی تیمش خواست اگر هر پیشنهادی از تیم‌های خارجی دارد آن را منتشر کند: «توصیه‌ام به منصوریان این است که اگر پیشنهاد رسمی دارد آن را رسانه‌ای کند که همه مردم و هواداران در جریان این موضوع قرار بگیرند. من هم از فلان سازمان پیشنهاد دارم ولی نباید چنین حرفی برنم. وقتی من در یک باشگاه مسئولیت دارم دیگر نباید در مورد پیشنهادات دیگر صحبت کنم. بهتر است او این پیشنهاد را رسانه‌ای کند تا همه را در جریان قرار بدهد.»

به نظر می‌رسد برنامه منصوریان برای ایجاد برتری در افکار عمومی، فعلا به ضرر او تمام شده است. مسئولان استقلال، از منصوریان بخاطر حرف زدن درباره پیشنهاد دیگر باشگاه‌ها شاکی هستند. بخشی از طرفداران استقلال بخاطر اینکه بعد از حمایت طولانی چنین برخوردی از سرمربی تیم‌شان دیدند ناراحتند و رسانه‌ها هم هنوز هیچ ردی از واقعی بودن این پیشنهاد پیدا نکرده‌اند. شاید همین پیشنهاد واقعی یا فرضی از انگلیس، به اسلحه‌ای علیه منصوریان تبدیل شود و در صورت افت دوباره نتایج استقلال، باشگاه به جای حمایت راه را برای حضور او در بریتانیا و نشستن روی نیمکت معتبرترین لیگ‌های فوتبال دنیا باز کند!

 

 

 

کد خبر: 9406

۸ ۳  
آی اسپورت
2016-10-05 18:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
jaber
چهارشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۳۸
منصوریان میخواد با حرف زدن نشون بده چیزی بارشه. ولی با بکار بردن کلمات و جملات اشتباه اون روی خودشو نشون میده.پس بهتره سرش به کارش باشه و از حرف زدن بی جا خود داری کنه
۴ ۱
برزو
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
آيا تنفر شما از عليمنصور به اين خاطر نيست كه حسرتتون رو نُه ساله كرده؟ نگيد نه كه باورش اگه نگيم ناممكن اما خيلي سخته.
۱
عباس
پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۰:۲۵
جمله اخر عالی بود :)))))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر