فهرست
منصوریان بزرگترین پیشگوی سال ۹۶!
منصوریان بزرگترین پیشگوی سال ۹۶!

منصوریان بزرگترین پیشگوی سال ۹۶!

آی اسپورت –  علیرضا منصوریان سرمربی سابق تیم فوتبال استقلال تهران در سال 96 جمله ای را بر زبان آورد که بعدها به عنوان بزرگترین پیشگویی قرن از آن یاد شد: "امیدوارم در سال ۹۶ اتفاقاتی برای استقلال بیفتد که در تاریخ نیافتاده باشد."

این پیش بینی علیرضامنصوریان، سرمربی سابق استقلال در ابتدای فصل، خیلی دست به دست شد چرا که استقلال او در ابتدای فصل قبل لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۶ بر یک دیدار مقابل العین را واگذار کرد و در فصل جدید هم حتی، در هفته پایانی حضور منصوریان روی نیمکت استقلال، رده شانزدهم جدول را تجربه کرد. استقلال با حضور او، در هفت هفته ابتدای لیگ ۴ باخت، 2 تساوی و یک پیروزی را تجربه کرد تا پایان شاهنامه مربیگری بر روی نیمکت آبی پوشان برای منصوریان خوش نباشد و او باقی فصل را از تلوزیون فست فود خود پیگیری کند.

 منصوریان البته با زشتی از استقلال جدا شد. وقتی برنامه نود برای بررسی تحولات این باشگاه، یک برنامه پخش کرد و مشخص شد که ناراستی‌هایی احتمالا از سوی او در جریان کنار گذاشتن مجتبی جباری و مهدی رحمتی صورت گرفته است. به این ترتیب بود که شماره ۱۰ محبوب در آستانه ۴۶ سالگی، تا مدت‌ها بلیت مربیگری خود در تیم محبوبش را سوزانده است.

  هفت صبح

 

 

۱۰ ۱  
آی اسپورت
2018-03-20 09:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
####
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
تو تاریخ کیسه یه 6 تای دیگه هم ثبت شده خخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر