فهرست
پرونده‌های باز در فیفا؛ پرسپولیس محروم می‌شود؟
پرونده‌های باز در فیفا؛ پرسپولیس محروم می‌شود؟

پرونده‌های باز در فیفا؛ پرسپولیس محروم می‌شود؟

آی‌اسپورت- عکس‌العمل علی پروین و خروج او از لواسان و رسیدن به ساختمان شیخ بهایی بسیار عجیب بود و پیام در دل خود داشت. پیامی بزرگ و معنی‌دار. پیگیری‌ها در این رابطه نشان داد که اوضاع بسیار نگران کننده است و طاهری حق دارد که نگران باشد و حتی علی پروین را هم نگران کند. ماجرای پروین و طاهری از این قرار بوده که طاهری در دفتر باشگاه پرسپولیس گزارشی به علی آقا می‌دهد که هولناک است. اصل آن گزارش این است:

پرسپولیس در فیفا و کاس 16 پرونده بدهی دارد که 4 تای آنها متعلق است به ژوزه. پرسپولیس 7 پرونده نامشخص دارد و 3 پرونده منتظر رای. 2 پرونده هم هست که رای داده شده که یکی از آنها آنتونی گولتس است. نکته نگران کننده اینجاست که رای گولتس صادر شده و پرسپولیس باید خیلی زود دو برابر اصل مبلغ قرارداد 600 میلیونی را پرداخت کند چرا که مشمول جریمه شده است. این همه در حالی رخ می‌دهد که این تیم وسط نقل و انتقالات است و در حال تکمیل تیم. با چنین فضایی نگرانی‌ها برای پرونده ژوزه هم وجود دارد، نگرانی‌هایی که بسیار بالاست و از همه بدتر اینکه روزبه وثوق احمدی رئیس کمیته وضعیت بازیکنان و مربیان فدراسیون فوتبال به پرسپولیس هشدار داده که این پرونده‌ها می‌توانند پرسپولیس را از نقل و انتقالات تابستانی محروم کنند.

در واقع پرونده گولتس مثل پرونده عادل شیحی و یونس است که این موضوع کار را بسیار نگران کننده می‌کند چرا که در صورت حل نشدن موضوع یک میلیارد و دویست میلیون تومانی این بازیکن در اسرع وقت ممکن است پرسپولیس از پنجره تابستانی محروم شود که در این صورت نه تنها گادوین منشا بلکه سیامک نعمتی، شایان مصلح و شجاع خلیل زاده همه با مشکل مواجه می‌شوند و قراردادها کان لم یکن خواهد شد درست مثل قرارداد تیموریان و جباروف برای استقلال.

این مهم جایی نگران کننده‌تر می‌شود که استقلال تنها 5 پرونده بین‌المللی داشت اما پرسپولیس 16 پرونده دارد که اگر پرونده مانوئل هم به رای نهایی برسد ممکن است پرسپولیس از نقل و انتقالات زمستانی هم محروم شود و سال بسیار بد و سختی را سپری کند. در واقع آژیر قرمز برای پرسپولیس به صدا درآمده و نگرانی‌ها بسیار اوج گرفته‌اند. همین موضوع طاهری و پروین را به شدت نگران کرده در حالی که راه حلی هم به ذهن هیچکس در باشگاه نمی‌رسد و آنها به سختی در حال پول جور کردن برای بازیکنان همین امسال هستند.

مهر

۷ ۹  
آی اسپورت
2017-06-17 00:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
آرش6
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۱
میتونید از مسیول امور بین الملل استقلال بپرسید

یا از کسانیی که رفته بودند تو پیج الهلال کامنت گذاشته بودند شکایت کنید از پرسپولیس اونا محرومند فدراسیون رو نمیکنه میخواند به پرسپولیس جام بدند

راستی 6 امتیاز هم از پرسپولیس کم بشه باز قهرمانه

سرور لنگ
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۰۸
اصلا مراعات لنگیا رو نمی کنید . بوی سوختگی لنگ میاد
۹
کیسه پاره پاره
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۵۷
اونوقت میگین حرمت ما حفظ بشه
۱
حمید
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
اگر 21 میلیارد پول مسروقه ما رو برگردونن همه این پرونده ها حل میشه و نصفشم اضافه میاد. آقای طاهری! 21 میلیارد رو بی خیال نشی. ما به نیت همچین روزهایی کمک کرده بودیم. به خدا قسم ازت نمی گذریم فردای قیمت اگه در مقابل دزدا وکیل خوبی برامون نباشی!
رضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
داداش ۲۱ میلیارد عجالتا یه درصدیش بابت کاسه لیسی رسانه های برای شیرازی خرج شد، یه درصدیش هم خرج قرارداد های ۲ میلیاردی ۳ میلیاردی استقلال تهش هفت هشت میلیارد مونده اونم براش نقشه کشیدن دوستان
samiraaaa
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶
هم اکنون شاهد توهمات هوادار این باشگاه در نظرات باشید...
۴
آبی بیکران
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۱۶
آخه مافیای عابدینی و دوستانم تا یه جایی کارگشاست!!
۴
علیرضا
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۴۸
همین شما بودید که توی عید تیتر زده بودید نامه کسر امتیاز رسیده و بازیکنا هم در جریانن. بی خبری از درون باشگاه اینقدر آزارتون میده که میخوایید هر طوری که شده طاهری رو به حرف بیارید. این حربه پارسال جواب نداد.اینقدر که برای ما جو سازی میکنید اگر برای کیسه کرده بودید الان لای دسته سه و جهار باید پیداش میکردید.
کیسه اسپرت چیز سوزیه
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۳
این آرزوها را به گور خواهید برد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر