فهرست
معادله پیچیده سیدجلال -کنعانی برای دربی
معادله پیچیده سیدجلال -کنعانی برای دربی

معادله پیچیده سیدجلال -کنعانی برای دربی

آی‌اسپورت- در دیدار با صنعت نفت آبادان کالدرون از کنعانی‌زادگان به جای سیدجلال استفاده کرد. گفته می‌شد کالدرون قصد دارد خط دفاع پرسپولیس را به مرور زمان بالاتر بیاورد و حریف را در زمین خودش تحت فشار قرار دهد و از این جهت قصد دارد بیشتر از کنعانی‌زادگان استفاده کند. هر چند این سبک بازی ریسک‌هایی هم دارد و می‌تواند برای تیم پرسپولیس و مدافعان میانی‌اش فوق‌العاده خطرناک باشد اما کالدرون باید بین نیروی جوانی و قدرت کنعانی زادگان با استحکام و تجربه سیدجلال یکی را انتخاب کند که قطعاً گزینش فوق‌العاده دشواری برای او خواهد بود.

پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گلی دریافت نکرد ضمن اینکه کنعانی زادگان گل سه امتیازی زد و در انجام وظایف خود به‌عنوان مدافع میانی بد کار نکرد. از سوی دیگر دربی در پیش است و برای این مسابقه بزرگ بازیکن بزرگی مثل سیدجلال حسینی می‌تواند در ترکیب پرسپولیس تعیین کننده باشد اما حالا انتخاب بین کنعانی‌زادگان و سیدجلال برای این مسابقه فوق‌العاده دشوار است.

در این میان شجاع خلیل زاده که آماده‌ترین بازیکن تیمش به حساب می‌آید در بازی با صنعت نفت مصدوم شد و اگر به دربی نرسد معادله سیدجلال یا کنعانی را کاملاً حل خواهد کرد ولی اگر او مهیای این نبرد بزرگ شود آن وقت کالدرون تا روز بازی با استقلال این سرگیجه را خواهد داشت که از کدام مدافع میانی خود استفاده کند. آیا او سیدجلال را به ترکیب برمی‌گرداند یا دوباره به کنعانی زادگان اعتماد خواهد کرد؟

۱    
آی اسپورت
2019-09-18 14:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر