فهرست
خبر قطعی: دربی آلمان کنسل شد
خبر قطعی: دربی آلمان کنسل شد

خبر قطعی: دربی آلمان کنسل شد

آی‌اسپورت- آخرین خبر از بازی تاج و تخت اسپانسر سرخابی‌ها و سازمان لیگ این است که دربی آلمان به طور قطع لغو شده و برخلاف آنچه در نشست خبری امروز مطرح شده بود دیدار پرسپولیس و استقلال در بیله‌فلد برگزار نمی‌شود. در حال حاضر پندار خمارلو مدیر رواب عمومی پرسپولیس این خبر را تایید کرده و گویا در فوران شایعات و اخبار لحظه‌ای این دیدار، موثق‌ترین رسانه خود مسئولان دو تیم هستند. خمارلو هم رسما از لغو دربی 85 خبر داده و گویا پرسپولیس باید بعد از حضور در ایران خود را برای دیدار سوپرجام برابر نفت آماده کند. به این ترتیب برنامه‌های لیگ برتر هم طبق زمان‌بندی قبلی پیش خواهد رفت؛ و گویا این بار باید قطعا پرونده آن دیدار کذایی را ببندیم. سر و ته چند هفته حاشیه و بزرگ‌نمایی و جنگ قدرت در نهایت هیچ اتفاقی را در پی نداشت و برگزاری اولین دربی خارج از کشور به زمانی دیگر موکول شد. دیداری که می‌توانست فصلی نو در روابط فوتبال ایران با اروپا باشد؛ و البته که فصلی نو در روش‌های سودآوری و درآمدزایی باشد، به مضحکه‌ای تبدیل شد که از هر سو به باد انتقاد گرفته میشد و بارها دربی بزرگ سرخابی‌های پایتخت را به سخره گرفت و آن را لوث کرد؛ تا در نهایت لغو شد.

۸ ۱۸  
آی اسپورت
2017-07-16 20:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
پدرام
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
خدایی کیروش حق داره شیلنگ میگیره رو مسیولین ورزش مملکتی
سعید از خوزستان
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۰
آیا میدانید سوپر جام از سال ۱۳۸۴ آغاز شده و فقط دو دوره برگزار شده !!


دور اول دوازده سال پیش برگزار شد که در آن مسابقه صبا با چهار گل فولاد را شکست داد و در سال گذشته ذوب آهن، استقلال خوزستان را شکست داد !!
این جام بی ارزش ترین جام فوتبالی ایران است و بارها تیمهای ذوب آهن و سپاهان و سایپا و فولاد حاضر به برگزاری این جام نشدن !
آیا میدانید سال ۸۷ که استقلال قهرمان جام حذفی و پرسپولیس قهرمان لیگ شده بود قرار بود این جام برگزار شود اما پرسپولیسیها به بهانه شرکت در اردوی اسپانیا در آن شرکت نکردن و فدراسیون هم موافقت کرد !
آیا میدانید سال ۹۲ که استقلال قهرمان لیگ شد و سپاهان قهرمان جام حذفی دو تیم آماده برگزاری مسابقه سوپر جام بودن اما فدراسیون به کل این دیدار را برگزار نکرد !
بله سوپر جام در تاریخ دوازده ساله خود فقط دو بار برگزار شده و جالب است بدانید به تیم صبا که قهرمان شده بود اصلا کاپی ندادن و مسولان صبا خودشان یواشکی با هماهنگی عوامل سازمان لیگ کاپ را خریده بودن !
حالا پرسپولیسیها که ویترین افتخارت باشگاهشان به شدت خالی است دنبال برگزاری این مسابقه و جام بی ارزش هستن تا در کنار جام ولایت از آن استفاده کنن و شاید به خاطر همین جام چند سال دیگر ستاره ی دیگری به لوگوی خود اضافه کنند !
فقط سوال اینجاست اگر جای نفت بحران زده و ناقص با هدایت علی کریمی تمام سرخ ! تیمی دیگر و سرحال تر حریف پرسپولیس بود آیا باز هم سرخها انقدر اصرار به برگزاری این مسابقه مضحک میکردن ؟
امید از تفت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
این پرسپولیس است که به جامها اعتبار می دهد.
سعید از دامان طبیعت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۲
میگم این متنهای از پیش نوشتت را اینقدر تو این سایت و اون سایت کپی نکن خب. خخخخخ به کوریه چشم آبیا با قدرت قهرمان سورجام میشیم تا بعضیا چشماشون از حدقه دربیاد
اراس
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
این همه خزعبل نوشتی که چی ؟ همیشه همین کامنت های مضحک رو میذاری
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده خخخخ . ما سوپر جامو برگزار میکنیم و انشااله جامو میگیریم شماها هم بشینید از تلویزیون نیگاه کنید جاممونو
سعید تتلو از خوزستان :)))
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۶
آیا می دانستید سال ۸۷ استقلال در لیگ سیزدهم شد و با کمک منصور عظیمی و قلعه نویی توانست تقی پور را بخرد تا داماش گیلان را ببرد در حالی که پرسپولیس قطبی با کسر شش امتیاز قهرمان لیگ شد؟؟؟
آیا می دانستید اگر در آن سال سوپرجام برگزار میشد ممکن بود شش تایی ها تکرار بشه؟؟
آیا می دانستید تیمی که شش تا از ما خورده و شش تا ۴۵ روز پیش پرروتر ازین حرفهاست ؟ :)))
آیا می دانستید الکسیس سانچز معروف درس حجب و حیا و عفت را ازینها یاد گرفته است؟؟
آیا می دانستید شش تا و چهارتا می خورند و به جام چهارجانبه امجدیه می بالند؟؟؟
محسن
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۵
با این جوابها متوجه میشیم بعضیا هنوز به جام ولایت افتخار میکنند!!!!ظاهرا به شدت8 بستگی داره حریف،چه تیمی باشه تا دوره سوم سوپر جام برگزار شود!!!! مثلا نفت خالص باشه یا نفتی با قاطی شده!نفت فرکی؟نفت یحیی؟نفت منصوریان یا نفت بی صاحبی که طفلک علی کریمی بزرگواری کرده و بالا سر تیم کار میکند؟!!!!
۴
ژان والژان
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۲
برانگو الفرار .............
تیم هیچم پایتخت از ترس خودکشی کرد .
...هر شب کابوس استقلال و منصوریان رو میبینه
مصطفی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
حاجی دمت گرم، انصافا به اعتماد به نفست غبطه میخورم.
&
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
الان دیگه دربی لغو شد بازیکنان تون رو بفرستین تیم امید خخخخ
ژان والژان
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
فرزندان عموری برادران سلام ✋
۸
مصطفی
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
ماشالا از یه هفته پیش تا الان ده تا خبر قطعی دادین.
hhhhh
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
هیچ زمانی این دیدار برگزار نمیشه تو تهران دویست نهاد غیر فوتبالی باید نظر بدن تا برگزار بشه یا نشه حتی قدرتشان از فدراسیون هم بیشتر تازه بازیها ی که با تیمهای معمولی که ده هزار طرفدار داره براشون ترس داره خارج از کشور که از ترس یکسری فعالیت های سیاسی صدرصد لغو میشه مطمئن باشید هیچ وقت برگزار نمیشه
میلاد
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
مردمو مسخره کردن ! این چه وضع برنامه ریزیه !
محسن
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۱
برنامه ریزی کجا بود !!ببخشید یه چیزی تو مایه های اروغ بعد مشروب هست تا برنامه ریزی! اخه تا یک ماه قبل کی از یه همچین بازی خبر داشت؟فکرش را بکن شصت بار مکان بازی عوض شده انهم در کشور المان!!!شما با برنامه تر از المان در دنیا سراغ دارید؟
۴
امید از تفت
يكشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
من یک هفته قبل گفتم این بازی قطعاً برگزار نخواهد شد چون چیزی که به ضرر پرسپولیس و برخلاف نظر هواداران پرسپولیس باشه اتفاق نخواهد افتاد. البته این دربی به دستور وزارت ورزش داشت انجام میشد و اینکه الان لغو شده یعنی اینکه لغوش به دستور نهادی بالاتر از وزارت ورزش بوده که اجازه پخش این بازی به صداوسیما را هم نداده. برگزاری دربی در آلمان ایده فوق العاده خوبی بود ولی برنامه ریزی برای اجرای آن بسیار بد بود. این بازی باید جوری برنامه ریزی میشد که همه از یکماه قبل تکلیفشون را بدونند و تاریخ و ساعت قطعیش هم از یکماه قبل مشخص میشد تا ایرانیان مقیم خارج با فراغ بال از آن استقبال کنند و درآمد خوبی هم برای دو تیم داشته باشه. حالا اگه صداوسیما هم پخش نمی کرد هیچ اشکالی نداشت چون این بازی برای ایرانیان مقیم خارج بود و شبکه های خارجی هم پخش می کردند و سایت رسمی دو باشگاه هم می تونستند برای علاقه مندان خود این بازی را به صورت مستقیم پخش کنند. یعنی برنامه ریزی برای این بازی نباید معطل صداوسیما بماند.
هاها
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۰۶:۵۱
بنده چند روز قبل که خبر دادن دربی صددرصد برگزار میشه هم عرض کردم که این خبرپراکنی ها نوع جدید تبلیغات ابلهانه ی اسپانسر هست و قرار نیست دربی برگزار بشه.از شکل هماهنگی با مسئولان کشور آلمان و فدراسیون خودمون کاملن قابل تشخیص بود که ملت سر کار هستن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر