فهرست
کریمی: پرسپولیس «در حال ترکاندن» است
کریمی: پرسپولیس «در حال ترکاندن» است

کریمی: پرسپولیس «در حال ترکاندن» است

آی اسپورت – قرارداد علی کریمی با باشگاه نفت تهران رسما ثبت شد و او مشکلی برای نشستن روی نیمکت نفت ندارد. کریمی که دو رویارویی با پرسپولیس را در همین چند هفته از دست داد حالا باید در جام حذفی و بازی برگشت دو تیم در لیگ با پرسپولیس روبرو شود. صحبت‌های او را با تسنیم در این باره بخوانید:

-جذابیتی که بازی با پرسپولیس برای من دارد، مانند سایر مسابقات است، اما جذابیت خاص آن دیدن دوباره هواداران این تیم در ورزشگاه خواهد بود و خاطرات گذشته برای من تداعی می‌شود. امیدوارم در مجموع بازی خوبی باشد و هر تیمی که حقش بود برنده شود. باز هم می‌گویم شاید بیشتر از خود بازی دیدن دوباره هواداران پرسپولیس برای من جذابیت دارد. قبلاً هم آنها را از نزدیک دیده‌ام، اما در دفعات قبلی خودم هوادار بودم و این بار خودم داخل کار هستم و به عنوان سرمربی نفت با هواداران پرسپولیس روبه‌رو می‌شوم.

-(درباره رویای نشستن روی نیمکت پرسپولیس) من همیشه این «تِز» را داشتم که اگر قرار باشد به چیزی برسم؛ حقم باشد. اگر قرار باشد چیزی روی روابط و زد و بند اتفاق بیفتد, طبیعتاً مدت زیادی هم طول نمی‌کشد. مهم این است که اگر چیزی حقم باشد، رخ دهد. با این حال تمام تمرکزم در حال حاضر روی نفت است. اگر به زبان عامیانه بخواهم بگویم، پرسپولیس «در حال ترکاندن» است و  حالا حالاها برانکو هم در این تیم هست. امیدوارم پرسپولیس با همین روند به کارش ادامه دهد و سال‌ها با همین قدرت در مسابقات حضور داشته باشد.

-سامان قدوس به من لطف دارد. امیدوارم قدوس که پس از مدت‌ها به کشور خودش آمده بازی‌های خوبی برای تیم ملی انجام دهد و مانند دژاگه و قوچان‌نژاد که جای خودشان را در دل مردم باز کردند، او هم عملکرد خوبی داشته باشد و به چیزی که در تیم ملی ایران دوست دارد، برسد.

۸۴ ۲  
آی اسپورت
2017-09-11 13:46:00
نظر دهید

۲ نظر
وحید پرسپولیسی
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
تو دریایی ولی ساحل نداری...........
بابک پرسپولیسی
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
تو علی کریمی عشق اولی
تو مهدی مهدوی کیا عشق دومی
بقیه بازیکنان در حد یک یازیکن فوتبال پرسپولیس برام محبوبند
اما این دو نفر فراتر از یک بازیکن فوتبال هستند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر