فهرست
میزبانی را از مشهد نگیرید
میزبانی را از مشهد نگیرید

میزبانی را از مشهد نگیرید

آی اسپورت – چند روز پیش نوشتیم شایعه شده به دلیل فرا رسیدن ایام فاطمیه برخی مسئولان غیرورزشی خراسان با برگزاری بازی آسیایی شهرخودرو در مشهد مخالفت کرده‌اند و حالا می‌شنویم موضوع فراتر از شایعه است و به باشگاه شهرخودرو گفته‌اند نمی‌تواند بازی سه‌شنبه اول بهمن خود مقابل الرفاع را در مشهد برگزار کند و در حالی که همان روز استقلال در آزادی میزبان است، می‌خواهند بازی آسیایی شهرخودرو را هم به تهران بفرستند. تداخل با ایام فاطمیه اصلاً بهانه خوبی برای گرفتن امتیاز میزبانی از شهرخودرو نیست. مگر در تهران و شهر‌های دیگر ایران فاطمیه نیست و این ایام سوگواری فقط برای مشهد است؟

مردم مسلمان و معتقد مشهد و فوتبالدوستان این شهر حتماً اهمیت ایام فاطمیه را می‌دانند و قطعاً روز بازی آسیایی شهرخودرو هم شئونات دهه فاطمیه را رعایت خواهند کرد. آن‌ها در طول برگزاری لیگ برتر هم در ردیف بهترین و بااخلاق‌ترین تماشاگران بودند و تا به حال رفتار حاشیه‌ای از طرفداران شهرخودرو ندیدیم.

حالا هم روا نیست شهرخودرو به دنبال از دست دادن سرمربی خود، امتیاز میزبانی‌اش را هم در پلی‌آف آسیا از دست بدهد و به شانس صعودش چوب حراج بزند. تاریخ بازی‌های بین‌المللی را، فدراسیون ایران تعیین نمی‌کند که از اول حواسش به مناسبت‌های مذهبی باشد. AFC پیش از این حتی روز تاسوعا برای تیم‌های ملی و باشگاهی ما بازی رسمی گذاشته و همیشه هم فوتبالدوستان ما، حرمت این روز‌ها و مناسبت‌های مذهبی را نگه داشته‌اند و از آزمون‌های اینچنینی سربلند بیرون آمده‌اند. باور کنید میزبانی مشهد از یک بازی آسیایی همزمان با دهه فاطمیه جای نگرانی ندارد. به فوتبالدوستان اعتماد کنید.

 

خبر ورزشی 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-01-15 10:12:00
نظر دهید

۱ نظر
احمد
جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۸، ۰۴:۰۴
درتمام دنیا مسئولین نهایت سعی وتلاش خود را جهت کمک و همیاری تیم ورزشی استان یا شهر خودرا بکار میگیرن تا به نتیجهء خوب و آبرومند باشگاه بینجامد حالا حکایت مسئولین استان خراسان متاسفانه این قضیه رو مثل اینکه برعکس متوجه شدن و با لودر و ماشین آلات سنگین افتادن بجون تنها واولین تیم فوتبال راه یافته به مسابقات معتبر آسیایی پهناورترین استان کشور تا همین اول کار نسخه آن پیچیده شود واز ادامه رقابت باز بمونه آقایان ،مسئولین محترم استان خواهش میکنم الگو خود را کمی از استانهای دیگر کشور فرا گیرید وتغییر دهید کمک نمی کنید حداقل چوب لاچرخ تیم نگذارید جوانان استان خراسان همه جو ره از استانهای دیگر کشور بی بهره تر از امکانات و تفریحات موجود هستند خواهشا این مسابقهء ورزشی رو به مسائل دینی ربط ندهید و آنهارو از دیدن وتشویق تیم شهرشان محروم نکنید و لطمه به تیم شهرخودرو نزنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر