فهرست
سیدجلال خداحافظی نکرد؛ بازگشت با برانکو؟
سیدجلال خداحافظی نکرد؛ بازگشت با برانکو؟

سیدجلال خداحافظی نکرد؛ بازگشت با برانکو؟

آی اسپورت - کاپیتان پرسپولیس که پس از جام جهانی هم دیگر به تیم ملی دعوت نشد خوب می‌داند دیگر جایی در تفکرات مرد پرتغالی ندارد. با این وجود سیدجلال در برنامه زنده تلویزیونی ۹۰ حاضر نشد جنجال به پا کرده و علیه کارلوس کی‌روش حرف بزند. این در حالی است که او حاضر نیست از تیم ملی خداحافظی کند و در این رابطه همواره دوپهلو حرف زده است.

پرسش اصلی اینجاست؛ به راستی پشت پرده این سکوت و عدم خداحافظی سیدجلال حسینی از تیم ملی چیست؟ شنیدیم کاپیتان پرسپولیس امیدوار است با درخشش در تیم باشگاهی‌اش و حتی قهرمانی در آسیا بار دیگر پیراهن تیم ملی را بر تن کند. البته سیدجلال خوب می‌داند تا زمانی که کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی باشد او جایی در تیم ایران نخواهد داشت.

پس ماجرا چیست؟ چنانچه پرسپولیس بتواند لیگ قهرمانان آسیا را فتح کند و از آن طرف تیم ملی در جام ملت‌های ۲۰۱۹ امارات به عنوان قهرمانی نرسد احتمال جدایی کارلوس کی‌روش از تیم کشورمان قوت خواهد گرفت. امیدواریم چنین اتفاقی نیفتد، اما در صورت ناکامی احتمالی تیم ملی در جام ملت‌های آسیا محتمل‌ترین گزینه برای جانشینی مرد پرتغالی، سرمربی موفق پرسپولیس خواهد بود.

گرچه برانکو دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، اما قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا بالاترین هدفی است که به آن رسیده و دیگر می‌تواند با خیال راحت جدا شود. از سوی دیگر جلب رضایت باشگاه پرسپولیس توسط فدراسیون فوتبال هم کار سختی نیست! نشستن برانکو روی نیمکت تیم ایران، می‌تواند بار دیگر سیدجلال حسینی را به تیم ملی برگرداند.

فوتبالی

۴ ۴  
آی اسپورت
2018-10-10 23:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
آرش6
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۰۲
ان شا الله
۶
محمد غ
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۰
یعنی اصن کافی نیست شما مطلب رو بخونی
همین که تیتر رو بخونی
میفهمی نوشته حاصل تفکر و تخیل یک نویسنده جیره گیر کیروش فن از روزنامه خبرورزشیه ، یعنی با هر بهونه و ترفند میخوان برانکو رو مقابل کیروش قرار بدن !!!! برانکو نیمکت کرواسی رو رد کرده که به تیم ملی ایران برسه !!!
یعنی با هر بهونه ای به تمجید از کیروش میپردازن و هر اتفاقی از برانکو انتقاد مسخره میکنن
مثلا به نیمکت نشینی مسلمان به برانکو ایراد میکرفتن
اما بعد از نیمکت نشینی مسلمان تو ذوب اهن از کیروش تمجید کردن که کیروش میدونست اون تلاش نمیکنه و برای همین دعوتش نمیکرد
کلا فقط به این جور مطالب باید خندید
امید از تفت
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۰۷:۲۹
حرف مفت. برانکو قهرمان بشه و کیروش هم گند بزنه برانکو سر جای خودش میمونه و قراردادش 6 ساله تمدید میشه. با این اراجیف کیروش ورزشی، تمرکز برانکو و پرسپولیس بهم نمیخوره
۳
محمد
پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
به عنوان یک استقلالی امیدوارم برانکو بره تیم ملی از پرسپولیس بره راحت شیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر