فهرست
انصراف کفاشیان از انتخابات شورای فیفا
انصراف کفاشیان از انتخابات شورای فیفا

انصراف کفاشیان از انتخابات شورای فیفا

آی اسپورت - علی کفاشیان از کاندیداتوری برای شورای فیفا انصراف داده است. کفاشیان خوب می دانسته که شرایط برای حضورش در انتخابات فراهم نیست و لابی عرب ها و به خصوص قطری ها بسیار قوی تر از کفاشیان است. شیخ سلمان رئیس بحرینی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم که کفاشیان برای انتخاب شدنش در مجمع انتخاباتی فیفا به جای سپ بلاتر زحمات زیادی کشید، به جای جبران آن حمایت ها، به کفاشیان توصیه کرده که نامزد نشود و نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هم قبول کرده است که انصراف بدهد.

هوشنگ نصیرزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان البته به این نکته اشاره کرده که کفاشیان انتخاب کنفدراسیون فوتبال آسیا برای عضویت در شورای فیفاست اما تاکید کرده که به نظر می رسد عزمی در کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حمایت از علی کفاشیان وجود ندارد!

فیفا کاندیدای قطری یعنی شیخ سعود المهندی، نائب رئیس فدراسیون فوتبال قطر را توسط کمیته اخلاق رد کرده بود تا امید کفاشیان برای انتخاب شدنش زیاد شود اما ظاهرا کنفدراسیون فوتبال آسیا به علی کفاشیان بازی نداده و می خواهند یک عضو دیگر را به جای کفاشیان به انتخابات شورای فیفا معرفی کنند.

هوشنگ نصیرزاده در بخش دیگری از حرفهایش می گوید:« کفاشیان مدیر زیرک و عاقلی است، وقتی اوضاع را به گونه ای می بیند که فضای مناسب برای نامزدی وجود ندارد دیگر اصراری به ماندن نخواهد داشت چون نمی خواهد از مسئولان فیفا واژه "نه" را بشنود و با رای منفی آنان مواجه شود. خود کفاشیان هم گفته است شاید از نامزدی شورای فیفا انصراف بدهم بنابراین احتمال انصراف وی کم نیست.»

 

سایت برنامه نود

۱    
آی اسپورت
2017-02-03 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر