فهرست
تناقض بزرگ امید؛ ۸پاس به خسرو، ۲پاس به وریا
تناقض بزرگ امید؛ ۸پاس به خسرو، ۲پاس به وریا

تناقض بزرگ امید؛ ۸پاس به خسرو، ۲پاس به وریا

آی اسپورت – امید ابراهیمی فرمانده میانه میدان استقلال دیشب هم همه‌کاره تیمش بود و بیشترین پاس را به همبازیانش داد. از 53 پاس ابراهیمی 10 پاس به فرشید اسماعیلی رسیده و بعد از او، خسرو حیدری دومین بازیکنی بوده که بیشترین پاس را از ابراهیمی دریافت کرده است. عجیب این که حیدری دیشب فقط یک نیمه برای استقلال بازی کرد اما بیشتر از خیلی از همبازیانش از ابراهیمی پاس گرفت. عجیب‌تر اینکه وریا غفوری که مثل حیدری در پست دفاع راست بازی می‌کند و مثل او دیشب یک نیمه بازی کرد، فقط 2 پاس از ابراهیمی گرفت! طعنه‌آمیز این که خسرو هم با 5 پاس به ابراهیمی، بیشتر از هر کسی، باجناقش را در بازی با العین صاحب توپ کرده است!

این همه تفاوت در همکاری با دو مدافع راست مختلف می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد که مهم‌ترین آن احتمالا اعتمادی است که ابراهیمی به حیدری دارد. این دو نفر سابقه همبازی بودن در سپاهان را هم با هم دارند و شناخت زیادی از هم دارند و خیلی عجیب نیست که با هم همکاری بیشتری داشته باشند. اما در شرایطی که وریا غفوری این روزها در اوج به سر می‌برد و به صورت فعال در حملات شرکت می‌کند شاید انتظار از ابراهیمی این باشد که او را بیشتر در جریان بازی قرار دهد.   

۷ ۶  
آی اسپورت
2018-03-13 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
اشکان
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
چرا مواقعی که فشار بازی زیاد میشه امید ابراهیمی از بازی محو میشه؟
وسط زمین خالی میشه
دفاع استقلال از پشت هجده قدم شروع میشه؟
چرا به جای پرس از ترس دربل نخوردن تیم عقب میکشید؟؟؟
۵ ۱
محسن
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۵۱
بازیکن حریف،پشت هیجده قدم خودشان توپ را گرفته،بازیکنان ما تا روی خط هیجده قدم خودمان،عقب عقب حرکت میکنند و یه عده راه را باز میکنند یه عده هم اسکورت!!! چندین و چندبار تکرار شد!!!! تا حالا این شکل پرس و دفاع،انهم به این تعداد ندیده بودم! حال بدکن.
۲
9تای العین
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۰۵
اخ میسوزه:(
۳ ۱
شیش تای فتح یا شیش تای الهلال
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
بگم خریبین بیاد بخورتت ؟! خخخخخ
امید
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۲۰
باجناق بازی
۵
شليل عليل زاده
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۵۴
البته باجناق بودن هم بي تأثير نيست!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر