فهرست
بلوغ طارمی در پرسپولیس: موقعیت‌های کمتر، گل‌های بیشتر
بلوغ طارمی در پرسپولیس: موقعیت‌های کمتر، گل‌های بیشتر

بلوغ طارمی در پرسپولیس: موقعیت‌های کمتر، گل‌های بیشتر

آی اسپورت - 3 گل و یک پاس گل در دو بازی اخیر پرسپولیس، طارمی را دوباره روی بورس برده و به مهمترین چهره لیگ تبدیل کرده است. طارمی بازی با سپاهان، زمانی که نتیجه 1-1 بود دو گل زد و سه امتیاز بازی را برای تیمش گرفت. در بازی پرسپولیس و نفت هم طارمی در 30 دقیقه ابتدایی، با گرفتن یک پنالتی و زدن یک گل کار نفتی‌ها را تمام کرد. بر خلاف لیگ پانزدهم، طارمی در این فصل تغییر رویه داده و از حداقل موقعیت‌ها، بیشترین استفاده را می‌کند.

در بازی پرسپولیس و سپاهان، طارمی در نیمه اول هیچ موقعیت جدی نداشت و ضربه داخل چارچوبی هم نزد. اولین موقعیت او در دقیقه 61، تبدیل به گل دوم پرسپولیس شد. او تا دقیقه 74 این بازی، فقط سه موقعیت بدست آورد که دو تای آن‌ها را تبدیل به گل کرد. در بازی پرسپولیس و نفت هم پاس عمقی امیری در دقیقه 13، اولین موقعیت جدی را به طارمی داد و او پنالتی گل اول پرسپولیس را گرفت. تا دقیقه 30، پرسپولیسی‌ها موقعیت دیگری نداشتند تا باز هم پاس عمقی امیری برای طارمی، گل دوم سرخپوشان را به این تیم هدیه داد.

طارمی در بازی با سپاهان و نفت، از 5 موقعیت اولش توانسته 4 گل برای پرسپولیس بسازد و دو برد حیاتی برای تیمش بدست آورد. البته او بعد از راحت شدن خیالش از برد تیم، دوباره به همان بازیکن سر به هوا و نمایشی تبدیل می‌شود و موقعیت‌های بعدی را هدر می‌دهد. شاید به همین دلیل، او بعد از سه فصل و زدن 27 گل در لیگ برتر، هنوز نتوانسته هت‌تریک کند. با این وجود،‌ چهره جدید طارمی بزرگترین برگ برنده برانکو در هفته‌های اخیر بوده است. آن‌ها با سبک بازی این فصل‌شان کمتر گل می‌خورند، کمتر موقعیت می‌سازند اما به لطف طارمی موقعیت‌شناس، بیشتر گل می‌زنند.

 

 

 

کد خبر: 9406

۶ ۲  
آی اسپورت
2016-10-18 14:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
مجتبی فرد
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۵
در این فصل هنوز نه، دقیق‌ترش می‌شه در این دو بازی.
موقعیت‌های مسلمی که اوایل فصل از دست می‌داد یادمون نرفته.
۱
قشقايي و الغرافه 4و9
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۲۷
اين آقا دايوومي به ارش برهاني گفته زكي!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر