فهرست
حاشیه‌آنلاین از اهواز: عصبانیت نعیم
حاشیه‌آنلاین از اهواز: عصبانیت نعیم

حاشیه‌آنلاین از اهواز: عصبانیت نعیم

* هواداران پرسپولیس در دقیقه 12 بازی با اعتراض شدید به داور مسابقه اعتقاد داشتند توپ به دست عبدالله کرمی خورده و باید به سود پرسپولیس پنالتی اعلام می‌شد.

* جایگاه خبرنگاران در تسخیر هواداران فولادی درآمده بود به حدی که هر حمله‌ای که این تیم انجام می‌داد آنها به شدت احساساتی شده و علاقه خودشان را به تیم میزبان نشان می‌دادند.

* برانکو و نعیم سعداوی هر دو از ابتدا تا پایان نیمه اول یک لحظه از کنار خط دور نشدند.

* در اواسط نیمه اول اعتراض هواداران فولادی به ماموران نیروی انتظامی به اوج خود رسید چرا که آنها اعتقاد داشتند چرا باید جایگاه اصلی ورزشگاه به هواداران پرسپولیس اختصاص داده شود در حالی که آنها میزبان هستند.

* در دقیقه 30 بازی ساسان انصاری در محوطه جریمه پرسپولیس سرنگون شد و در این لحظه هواداران فولاد با اعتراض شدید به داور اعتقاد داشتند او باید به نفع تیم فولاد پنالتی اعلام می‌کرد. در این لحظه هواداران تیم میزبان الفاظ رکیکی را در مورد داور به کار بردند.

* در اواخر نیمه اول فولاد صاحب یک موقعیت گلزنی شد که در این لحظه وقتی بازیکن این تیم به هم‌بازی خود پاس نداد با عصبانیت شدید نعیم سعداوی همراه شد. حرکات عجیب سعداوی در کنار خط توجه همه را به خود جلب کرد.

* در پایان نیمه اول نیمکت‌نشینان فولاد در زمین ماندند تا خود را برای ورود به زمین آماده کنند. اما پرسپولیسی‌ها همه راهی رختکن شدند.

* تماشاگران پرسپولیسی حاضر در ورزشگاه به محض سوت داور به نشانه پایان نیمه اول به صدا درآمد، برانکو و شاگردانش را به شدت تشویق کردند.

     
آی اسپورت
2017-01-18 16:53:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر