فهرست
کیوسک روزنامه های ورزشی: بچه ها متشکریم
کیوسک روزنامه های ورزشی: بچه ها متشکریم

کیوسک روزنامه های ورزشی: بچه ها متشکریم

آی اسپورت – موفقیت تاریخی فوتسال و پیروزی استقلال در جام حذفی در کنار تبعات ناکامی شاگردان برانکو در این تورنمنت، مهمترین اتفاقاتی بودند که رسانه ها به آن پرداختند.


از روزنامه گل شروع کنیم که تیتر اصلی اش را به حرفهای خداداد درباره بازیکنان اوکراینی پرسپولیس اختصاص داده. بازیکنانی که به جز برانکو، هیچ شخص دیگری روی کره زمین از عملکردشان راضی نیست! این روزنامه از قول مهدی شیری هم نوشته که داستان تعویض قلم بند هیچ ربطی به جادو و مواردی از این دست نداشته است.

روزنامه گل
روزنامه گل 11 مهر

 

روزنامه 90 در اقدامی قابل تقدیر عکس یکش را به تیم ملی نوجوانان اختصاص داده. تیمی که امروز قرار است در فینال مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف عراق برود.

روزنامه 90
روزنامه 90 11 مهر

 

ایران ورزشی دو عکس بزرگ روی جلدش رفته. یکی مربوط به دو گلزن استقلال جلوی ملوان نوین است و دیگری خوشحالی بازیکنان تیم ملی فوتسال بعد از کسب عنوان سومی جهان

روزنامه ایران ورزشی
ایران ورزشی 11 مهر

 

روزنامه پیروزی اگر چه عکس و تیتر اصلی اش را به مصاحبه دیروز برانکو اختصاص داده اما آوردن دو نقل قول از حسین ماهینی و علی کریمی روی جلد نشان می دهد که آنها هیچ وقت از کری خوانی برای رقیب سنتی دست برنمی دارند.

روزنامه پیروزی
روزنامه پیروزی 11 مهر

 

خبر ورزشی چند تیتر جالب روی جلد دارد. یکی استعلام پرسپولیس از وزارت ورزش برای جذب اشکان دژاگه و دیگری اعتراف خالق کارتون فوتبالیست ها مبنی بر اینکه ایده کارتون بی نظیرش را از تیم ملی ایران گرفته است.

روزنامه خبر ورزشی
روزنامه خبر ورزشی 11 مهر

آ

خرین روزنامه ای که جلدش را مرور می کنیم، بخش ورزشی روزنامه همشهری است. مهم ترین تیتر این روزنامه شایعه پیوستن محمدرضا خلعتبری به استقلال است. بازیکنی که پیش از شروع لیگ هم شایعاتی در مورد آبی پوش شدنش به گوش می رسید اما ترجیح داد به گسترش فولاد برود و عملکردش در این تیم از دید مدیران باشگاه طوری بود که او را کنار گذاشتند.

روزنامه همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 11 مهر

 

 

 

کد خبر: 9408

 

۲    
آی اسپورت
2016-10-02 08:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر