فهرست
انصاری فرد: یک تیم 80 میلیونی هستیم در تاشکند
انصاری فرد: یک تیم 80 میلیونی هستیم در تاشکند

انصاری فرد: یک تیم 80 میلیونی هستیم در تاشکند

آی اسپورت- کریم انصاری فرد در اوج دوران آمادگی قرار دارد و این احتمال هست که برابر ازبکستان در ترکیب اصلی باشد و جانشین آزمون شود. فراموش نکنیم سماجت او بود که در دقیقه 90 باعث شد دروازه قطر را باز کنیم. البته انصاری فرد عادت دارد در اولین بازی تیم کی روش در مقدماتی جام جهانی در دقیقه آخر پاس گل بدهد.

او درباره گلی که این هفته زد و مقایسه شدنش با گل گرث بیل در فینال کوپا دل ری برابر بارسلونا می گوید:«چند سایت و روزنامه یونانی به این نکته اشاره کردند که گل من شباهت هایی به گل بیل در فینال جام حذفی اسپانیا داشته که برای خودم هم سورپرایز بود. به هر حال رئال مادریدی هستم و سبک بازی بنزما و بیل را هم دوست دارم. در ایران به من کریم بنزما می‌ گفتند و حالا شبیه بیل گل زده‌ ام تا نشان دهم یک رئالی اصیل هستم».

انصاری فرد درباره بازی مهم تیم ملی برابر ازبکستان اینطور حرف می زند:«بازی سختی مقابل ازبکستان داریم. آنها با صدرنشینی در گروه نشان داده اند انگیزه‌های بالایی دارند ضمن اینکه بازی در تاشکند کار ما را سخت‌ تر هم می ‌کند. خاطره خوبی از تاشکند دارم و آخرین‌ بار پاس گل 3 امتیازی به خلعتبری دادم اما این‌ بار اصلا مهم نیست چه کسی بازی کند، چه کسی گل بزند و چه کسی پاس گل بدهد. ما یک تیم 80 میلیونی هستیم که به ازبکستان می ‌رویم تا پتانسیل خود را نشان دهیم و در کنار همه مردم یک دل و یک هدف به دنبال صعود خواهیم بود».

۳    
آی اسپورت
2016-10-03 20:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر