فهرست
انتقاد از برانکو: لطفا به تیم ملی رحم کن!
انتقاد از برانکو: لطفا به تیم ملی رحم کن!

انتقاد از برانکو: لطفا به تیم ملی رحم کن!

آی‌اسپورت- برانکو بلافاصله بعد از حذف از جام حذفی، باز هم با فرار رو به جلو، کی‌روش را هدف قرار داده تا ذهن هواداران پرسپولیس را منحرف کند و آن‌ها را رودرروی کی‌روش و تیم ملی قرار دهد.  برانکو یک بار دیگر آغازکننده دعوا با کارلوس كی روش بود. او دو بار تلاشی نافرجام داشت تا كی روش را به میدان منازعه بکشاند و این بار هم دوباره كی روش را به درگیری فراخواند. مشخص نیست برانکو چه می‌خواهد و چه در سر می‌پروراند که این گونه برای بر هم زدن نظم فکری سرمربی تیم ملی تلاش می‌کند.

برانکو یک بازی ساده را در جام حذفی به حریف واگذار کرد. حریفی که 8 روز قبل در همین ورزشگاه آزادی 2 بر صفر شکست خورده بود. برانکو باید به این بپردازد که چرا در مدت 8 روز دستش این گونه برای حریف رو شد که از بازی 20 آذر در لیگ برتر که صنعت نفت یک مغلوب به تمام معنا بود، به بازی 28 آذر رسیدیم که صنعت نفت یک تیم برتر بود.

برانکو باید به این پاسخ دهد که چرا در بازی با صنعت نفت از دو هافبک دفاعی استفاده کرد؟ برانکو که بالاترین مدرک مربیگری دنیا را دارد باید به این سوال پاسخ دهد که با علم به اینکه بازیکنانش بدنسازی مناسبی ندارند، چرا 5 روز قبل از بازی با الهلال آن بازی سنگین را مقابل سپاهان برگزار کرد؟ برانکو باید به این سوال پاسخ دهد که اگر به علم ریکاوری آشناست چرا 5 روز بعد از بازی با سپاهان، 4 گل از الهلال خورد و دو گل آن بازی را در زمان 10 نفره شده الهلال پذیرفت؟

برانکو باید به این پرسش پاسخ دهد که چرا در انتخاب زنندگان ضربه پنالتی مشکل دارد و چه در زمان هدایت تیم ملی در جام ملتها مقابل چین و چه در زمان هدایت پرسپولیس، همه ضیافتهای پنالتی را به حریفان می‌دهد؟ پرسپولیس در بازی با صنعت نفت هم با ضربه پنالتی مغلوب شد چون برانکو اولین و پنجمین پنالتی تیمش که حساسترین پنالتی‌های بازی هستند را به بدترین بازیکنان آن روز تیمش داد.

برانکو بلافاصله بعد از حذف از جام حذفی، باز هم با فرار رو به جلو، كی‌روش را هدف قرار داده تا ذهن هواداران پرسپولیس را منحرف کند و آن‌ها را رودرروی كی‌روش و تیم ملی قرار دهد. او دو بار این تلاش را انجام داده و باز هم در تلاش است تا در حساس ترین روزها برای تیم ملی، آرامش تیم ملی را هدف قرار دهد. از سرمربی پرسپولیس می‌خواهیم به تیم ملی رحم کند. با قرعه نامناسبی که نصیب ما شده، بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به آرامش و اتحاد داریم و متاسفانه برانکو فقط به خودش فکر می‌کند و اهدافی که در سر دارد.

خبرانلاین

۱۵۷ ۴۷  
آی اسپورت
2017-12-23 08:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴۷ نظر
ویلی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۵
تا حدودی مقصر شما رسانه هایید که آتیش بیار معرکه میشید میبینید ملت بی اعصاب هلاک دوقطبین و فوری میخوان آتو بگیرن تا تقی رو بذارن جلوی نقی تا به این بهونه بزنن سروکله همدیگه بدبختیا یادشون بره خودتونم مثل عوام فوری سوار موج میشید و یکی به نعل یکی به میخ به این سوژه ها دامن میزنید.....طرف اومده مصاحبه کنه جای چالش فنی ژورنالیستی هر سوال یه اشاره ای به کیروش و تیم ملی میشه طبیعیه فضا میشه جبهه گیری و حواشی خانمان برانداز، شک نکنید هم کیروش و هم برانکو هوش و تجربه کافی دارن رگ خواب ملت اومده دستشون میدونن بیش از عملکرد داخل زمین ملت کشته مرده این حواشین با این دعواهای زرگری یارکشی میکنن و خودشونو برای یه عده تبدیل میکنن به خدایگان مقدس و اینجوری از انتقادات مصون میمونن در این فضای غبارآلود هر انتقادی از طرفی بشه از طرف مقابل متهم میشه به عناد و به تعبیر عوامانه سوختن!! دیگه چه جای بحث اصولی و انتقاد سازنده میمونه؟
فرق کیروش کیروشی پور
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷

من طرفدارا برانکو هستم . منظورم اینه که طرفدارتفکرات فنی و تاکتیکی نه ایدوئولوژیک. سیستم و تفکرات کیروش رو نمی پسندم ولی هیچ پدر کشتگی باهاش ندارم . اما این کیروشی پور ها آش رو بیش از حد شور کردن در واقع اکثر پرسپولیسی ها مشکلی با کیروش ندارن و حتی اونو حمایت هم میکنن ولی کیروشی پور ها مثل همین آقای نویسنده روز به روز دارن اوضاع رو بدتر میکنن
ویلی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۹
"فرق کیروش کیروشی پور" شما شک نداشته باش خود کیروش و برانکو میسنجن وضعیتو میبینن اینطوری هرکدوم برای بخشی از جامعه حکم معصوم پیدا کردن پشت هواداران متعصبشون از خداخواسته سنگر میگیرن، وگرنه در یک جامعه سالم متمدن وقتی ببینن مردم جوگیر نیستن و رسانه ها استانداردن و این حواشی و یارکشی ها خریداری نداره مجبور میشن پاسخگوی انتقادات باشن و اگه اختلافی هم وجود داره بشینن روبروی هم مناظره کنن.....همین کیروش و برانکو الان در ژاپن و عربستان یا امارات بودن که پایه و اساس کشور اقتصاد و بیرینس و عملکرده برای تمدید قرارداد و حفظ شغلشون سرشونو میداختن پایین فقط کار میکردن ولی در ممکلت گل و بلبل امام زمان جفتشون دارن سلطنت میکنن و هیچ انتقادیو پاسخ نمیدن....
۵
اشکان
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
اینم نادیده نگیر عصر،عصر ارتباطاته و نمی شه چیزی رو از مردم پنهان کرد
شما ها همیشه مجرم رو ول می کنید میچسبید به افشا کننده
این درست نیست
کسی که خطا می کنه پس چرا نباید مورد بازخواست قرار بگیره
این چه طرز فکریه دارین آخه
شرز میبندم تو قضیه طاهری حق رو به طاهری دادی که لابد فردوسی پور نباید در موردش صحبت کرد!
عزیزم گذشت اون دوران
به جا این حرفا سعی کنید رفتارتون رو کنترل و اصلاح کنید که گاف ندید!
اشکان
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۴۴
لنگی چیه ترسیدی با این افشا گری ها تیمت بره تو حاشیه؟؟
اون موقع که تیم اس اس رو میبردین تو حاشیه یادتونه؟؟با شلوغ کاری فکر می کنید میتونید از زیر جواب در برید؟؟؟ کوووور خوندین این دفعه دیگه از این خبرا نیست
دکتر
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
عالی بود
Hasan
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۰۳
واقعا از وقاحت برخی از این خبرنگاران دود از سر انسان بیرون می آید آیا تقصیر برانکو است که هر ۴روز یکبار تیمش باید بازی کند و رقیبش ۸روز استراحت مطلق داشته باشد و در بازی هم تیم برانکو ۱۲۰ دقیقه حمله کرد لابد تیم کیروش سراسر هجومی است با بازیکنان هجومی که در آسیا بهترین هستند دو آقای گل در اروپا طارمی که تمام آسیا حسرتش را میخورن جهانبخشی که سر آمد بازیکنان لیگ هلند است آیا دو هافبک دفاعی بودن کیروش سوال ندارد وقتی بهترین بازیکنان پرسپولیس بازی الهلال را از دست داده اند و قانون مسخره هجده بزرگ سال دست تیم را بسته انتظار معجزه از بزانمو دارید آیا این که مربی بپرسد هدف از طرح ریکاوری چیست حتشیه است تیمی که هر سه روز یکبار بازی دارد چگونه می خواهد بعد از هر بازی بازیکنانش را به کیروش بدهد کمی انصاف چیز خوبی است از قدیم گفته اند یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگری در ضمن بهترینپنالتی زنها پرسپولیس پنالتی خودشان را از دست دادن و بحث ربیع خواه هم چیپ شده است
محمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۰۷
چقدر شر و ور میگید شما
بابا ببندید دیگه ، اه
خوشم میاد کسی نمیگه چجوری الاهلی رو در حالی برد که 80 دقیقه 10 نفره بازی کرد
بوی گند طرفدارای نابینای کیروش که دستشون به یه جایی هم بند هست همه جا رو پر کرده
اریا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۲
این بی‌شرف داره هرکاری که میتونه میکنه که سریعتر کیروش از ایران بره و خود بی وجودش بشه سرمربی ایران اما داداچ کاملا داری اشتباه میزنی چون امثال من نمیذاریم رنگ ماساژوری تیم ملیو هم ببینی مردک به اصطلاح سر به زیر
محمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱
ببخشید شما ؟ :)))))
برو بازی های قشنگ کیروش رو با قطر و چین ببین بابا :))
**
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱
به محمد
بازیهای قشنگ روبروی الهلال و قشقایی و صنعت نفت رو میبینیم.
محمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
در جواب **
اول یه نگاه به بازی های ازبکستان ، قطر ، چین ، سوریه ، کره ، الجزایر ، بوسنی بنداز
اگر وقتی برات موند بازی العین هم ببین
بعد بیا اینجا حرف بزین
حرف حساب
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۲
چرا ندانسته چرند میگید؟ کجا برانکو بر علیه کیروش صحبت کرد؟ حتی یک جمله هم پیدا نمیکنی! این خبر آنلاین بی شرفه که داره دروغ میگه! حتی ننوشته برانکو چی گفته که حمله به کیروش برداشت شده! شما که هوادار تیم ملی هستی چشم و گوشتو باز کن تا اسیر این دو بهم زن ها نشی! اگه هم استقلالی شش تایی تحقیر شده توسط برانکو هستی و از عقده حقارت سنگ تیم ملی رو به سینه میزنی که هیچی! برو دوغتو بنوش!!
عشوندی و دار و دسته
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
عشوندی جیره خوار و دار و دسته پیزوریش بهتره مشغول ثناگویی کیروش باشن و کاری به برانکو نداشته باشن وگرنه بد میبینن
علی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
نفرت انگیزند ریاکاران و دروغگویان طرفدار کیروش، نفرت انگیز.
سعید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۴۵
احسنت
هرزنامه خبر آنلاین
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۲
آخه عشوندی دوزاری تو چی از فوتبال میفهمی که اومدی برای خوش آمد اربابت وق وق میکنی
Saeed144
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۲
خسته نمیشید اینقد حرف مفت میزنید
احمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸
از نظر نویسنده خبرانلاین هر چی کی روش میگه باید همه بگن چشم و اگر کوچکترین انتقادی کنن یعنی سوژه جدید برای دعوا با کی روش راه انداختن..
تلاش نافرجااام!!!!!!
دیگه همه میدونن کی جنتلمن هستش و کی همیشه دنبال دعوا و جنجال...
صنعت نفت تیم برتر بود؟!!!!!!
فک کنم بازی پرسپولیس صنعت نفت زمان علی دایی رو دیده.. خود مربی و بازیکنان نفت این حرف رو نمیزنن.. اصلا اینا به کناار برو امار بازی رو ببین.. اگه حال اینم نداری هایلایت ورزش ۳ از موقعیت های بازی رو ببین..
دو هافبک دفاعی استفاده کرد چون با همین سیستم الان با ۷ امتیاز اختلاف تو صدر جدوله..
دلیل باخت به الهلال شماها و مخصوصا نود هستید که دو روز قبل بازی اون هجمه وحشتناک رو راه میندازین و از نظر روحی تیم رو بهم میریزن.. میتونستید ۳ ۴ روز صبر کنید بازی تموم بشه بعد جنجال راه بندازید.. ولی ترسیدین که یه موقع سوژه کهنه بشه..
احمقانه ترین قسمت اون قسمته که میگه تو انتخاب زنندگان پنالتی مشکل داره!!!!!!!!
ساده ترین کار اینه نویسنده بره یه سرچ کنه اسم کسانی که پنالتی خراب کردن رو پیدا کنه بعد ببینه تو طول فصل چه کسانی پنالتی های پرسپولیس رو به گل تبدیل میکردن.. نویسنده امکان نداره این کار رو کرده باشه..
با گذاشتن این مطالب سطحی از یه نویسنده احساسی و بدون دانش و تحقیق کل اعتبار اون سایت زیر سوال میره..
نویسنده آبکی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۱
خبر آنلاین باید بداند که از برانکو سوال پرسیدند و او هم جواب داد. برانکو مثل اربابشان کیروش نیست که دم به دقیقه از خود بیانیه صادر کند و این و آن را مار خطاب کند.
محمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
حالتون خوبه؟ برانکو باید جواب بده چرا ۵ روز قبل بازی با الهلال با سپاهان بازی کردند یا سازمان لیگ؟ برانکو باید جواب پس بده که چرا تو زمان تعطیلی همه تیمها ۳تا بازی براش گذاشتند؟ برانکو باید جواب پس بده چرا قبل از همه بازی های مهمش فردوسی‌پور تمرکز تبم رو به هم میریزه؟ ... بابا بی خیال. دوست دارید از کیروش جونتون به هر قیمتی حمایت کنید و حتی طرح مسخره گرفتن بازیکن ها در دو روز تو هفته رو هم قبول دارید، لااقل یه جوری بنویسید که خنده دار نباشه
محمد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۴
یکی نیست از توی بیسواد و مافیای قلم فروش بپرسه از جون هوادار چی میخوای پرسپولیس محبوبترین تیمه و همینطور برانکو فنی ترین و محبوبترین
شماها فرار رو به جلو میکنین که مطمئنین افتضاح در روسیه سرانجام کارتونه هر چند تو و دیگر دوستانت بعد از هر شکستی مردم رو به جشن خیابانی میکنین
ما از صنعت نفت میبازیم اما شما که همیشه و در هر بازی به عراق جنگ زده میبازین چه باید بگویین
مگه شما تا الان با همه قدرت انالیزتون راهی پیدا کردین که به عراق داعش زده نبازین
ما باختیم اما مطمئن باشین هوادار پشت برانکو رو خالی نمیکنه
استادتون با استفاده از ابزار برنامه نود مدیر رو میکوبه شما نوچه ها هم سرمربی رو
اما ما یک مثالی داریم که میگه (برکه کی شود به پوز سگ نجس)
عارفabadan
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۵
خخخخخ چه نویسنده احمقی داشتن دشمن نادان باعث خندست آخه احمق چجور میگی صنعت نفت تو بازی برتر از پرسپولیس بود اگه منشا یکی از اون موقیعتها100درصدش رو گل میکرد الان دهنت بسته بود درسته تو و اون کیروشی پور شب قبل بازی سنگ تموم گذاشتین ولی پرسپولیس برتر زمین بود بازی الهلال رو هم کل دنیا فهمیدن چرا باختیم ولی شما خودتون رو به نفهمی میزنید آخه تو چی میفهمی که از سیستم برانکو ایراد میگیری با همین سیستم الان با 7 امتیاز بیشتر صدرنشین مطلق لیگ برتریم همه ما میدونیم که برنکو بهترین مربی خارجی تاریخ ایرانه و ما هوادارن پرسپولیس اون رو با صدتا مثل کیروش موزامبیکی عوض نمکنیم میدونی برانکو دنبال چیه دنبال اینه که پرسپولیس رو دوباره قهرمان ایران بشه و اینه که شما رو سوزونده میدونید تا زمانی که برانکو در ایران هست باید حالا حالاها زیرش باشین وسلام
کیروش بی جام
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۶
به خبر آنلاین:
قربان کیروش جانتان برم که هم 25 تا جام داره و هم متخصص پنالتی هست به قسمی که مقابل عراق حذف شد.
و هم با یک هافبک دفاعی بازی میکنه
مهدی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۳۸
چقدر وقیحید شماها ، خودتون میبرین مصاحبه میکنید و در مورد اردوهای تیم ملی ازش سوال میکنید و اونم جوابتو نو میده .
این دعواهارو ارباب پرتغالیتون شروع کرده با خواسته ابلحانه ، بله باید برانکو از همین الان مشوش باشه که اربابتون چه بلایی قراره در مسابقات آسیایی سر پرسپولیس بیاره ، به لطف برنامه ریزی اربابتون پرسپولیس تو 8 روز سه بازی انجام داد و تعطیلات نیم فصل هم نداره و به خواستشون و کنار رفتن پرسپولیس از جام حذفی بود رسیدن ، نوچه اربابتون در شو تلویزیونی از هیچ ضربه برای برهم زدن ارامش پرسپولیس دریغ نمیکنه ، دیگه گذشت اون زمان که همه دست به سینه منتظر باشن که اربابتون چی میگه
حامد
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۴۲
"چرا در انتخاب زنندگان ضربه پنالتی مشکل دارد و چه در زمان هدایت تیم ملی در جام ملتها مقابل چین و چه در زمان هدایت پرسپولیس، همه ضیافتهای پنالتی را به حریفان می‌دهد؟"
باید بیاد از کیروش یاد بگیره که عراق رو تو پنالتی له کرد و رفت بین چهار تیم جام ملت‌ها!!!!!
نویسنده یعنی کشک
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۴
"برانکو باید به این پاسخ دهد که چرا در بازی با صنعت نفت از دو هافبک دفاعی استفاده کرد؟"
آخه پیزوری بی سواد هروقت از کیروش پرسیدی چرا در مقابل تیم های درجه 5 از دو هافبک دفاعی استفاده میکنه بعد بیا اینجا زرزر کن
مازیار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۲۸
فکر میکنم خیلی بیشتر میتونه شخصیتش رو حفظ کنه برانکو. بهتره تو فکر تیم خودش باشه. البته این طبیعیه ما ایرانیا زود فراموش کنیم کیروش چه کارایی داره برامون میکنه چون قالبا ما فراموش کار و طلبکاریم . اما آقای برانکو شما که ایرانی نیستی یکم احترام مربی بزرگتر از خودت ( از لحاظ فنی ) رو داشته باش. یکبار نشد تو کشورمون تیمی ببازه و مربی بگه ببخشید و اشتباه کردیم. الان دیگه مد شده بعد شکست حمله کردن به سمتی تا شکست گم بشه تو ذهن طرفدار
۱
فرزاد مهریار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۲
وقتی از کی‌روشی پور ها حرف می زنم ، دقیقاً از چه حرف می زنم ؟ برانکو می گوید با کی‌روش مشکلی ندارد ، برای همین بازیکن به تیم ملی می دهد ، اما دوستان خاله خرسه سرمربی تیم ملی شروع کردن به سمپاشی . به‌ خدای احد ، این دوست نماها از هر دشمنی بدترن
آنتی شومن
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
این موضوع فقط با خفه خون گرفتن برانکو درست میشه.یا مثل بچه ادم با تیم‌ملی کنار میاد یا بازیکن های پرسپولیس که ارادتمند تیم ملی هستند خودشون مثل بازی با نفت ابادان ترتیب برانکو رو میدن
۱ ۲
فرزاد مهریار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۲۴
آقای فیک
رویای مضحک و ابلهانه تو و سایر هواداران ابله تیم اول پایتخت در رشته دکل نوردی ، که قهرمان نشدن پرسپولیس و تشکیل تیم ملی با بدنه استقلالی را می خواهید هرگز تعبیر نخواهد شد
در ضمن ، حرف از ترتیب دادن شد منو خبر کن :))
**
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۹
به فرزاد مهریار
بخاطر نوشتنت من خواستم بهت بگم‌تو اگه اهل ترتیب دادن بودی گلدسته....نت شپش نمیزد.تا تو باشی به دیگران توهین نکنی.
بی طرف
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳
اینکه آی اسپورت در چنین خبر یا نوشت های را از سایت های دیگر آورده جای تعجب دارد، به نظر من توهین به شعور خوانندگان سایت آی اسپورت است، نه به این دلیل که در مخالفت با برانکو چیزی نوشته بلکه به این دلیل که هم غیرفنی نوشته، هم دروغ نوشته، و هم جانبداری کرده. اگر این متن را در مخالفت با کیروش یا کمالوند یا میثاقیان یا گواردیولا یا هر کی دیگری هم می نوشت، آی اسپورت نباید آن را بازنشر می داد،
واقعا از سایت شما انتظار نداشتم
حمید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
آفرین. از همون اول که گفته باز هم برانکو دعوا رو شروع کرد. با دروغ گویی شروع کرده.
امید از تفت
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۰۶
این انتقاد که غرض ورزی است. برانکو نمی خواهد با کیروش درگیر شود و وقتی رسانه ها مدام سوال می کنند و این حاشیه را دوست دارند برانکو هم جوا میده. اساساً حذف پرسپولیس در جام حذفی هیچ ربطی به کیروش ندارد ولی با این انتقاد موافقم که برانکو باید تمرکزش روی تیم خوش باشه و در مورد حذف از جام حذفی باید توضیح بده چون با هیچ متر و معیاری قابل پذیرش نیست. وقتی مدام عنوان میشه ما به عنوان قهرمانی در جام حذفی هستیم، حذف توسط یک تیم ضعیف تر و در آزادی قابل پذیرش نیست. ما نیاز به یک برانکوی جاه طلب تر، فرصت طلب تر و باانگیزه تر برای موفقیت هستیم. به نظر من برای تمدید قرار برانکو اندکی صبر کنیم و باشگاه بابت حذف از ایشون توضیح بخواهد.
الف
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
بوی خطر می آید ، برانکو بازهم مثل پارسال دارددر دام حاشیه ها می افتد.
رسانه ها به چه دلیل الان با ایشان مصاحبه میکنند ، دارند تمرکز ایشان را بهم می زنند.
در حالی که رقیب آبی دارد در آرامش کار میکند ما هی می چرخیم ببینیم کجا حاشیه وجود دارد خودمان را در آغوش آن بیندازیم.
ما یعنی هوادار و بازیکنان و کادر فنی
بخدا خطر در کمین است ؟


آخر قربانت شوم جناب برانکو
تو که این همه هوادار داری دیگه چه لزومی دارد هی شان و مقام و رتبه ات را تکزار کنی ،
این هوادار که فصل اول هرجای جدول بودی پا پس نکشید ؛
پس چرا الان داری همه انرژی ات را میگذاری تا بگویی کی هستی !
هوادار قبولت دارد ، لازم نیست خودت را معرفی کنی
از جاشیه بدور باش آقا بدور
۸ ۲
فرزاد مهریار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۴۶
بزرگتر عزیزم
وقتی مافیای رسانه زیر نظر ظالم فردوسی‌پور حرف های برانکو را برعکس می کند ، وقتی که به نام حمایت از کی‌روش ، مضحک ترین انتقادات رو از برانکو انجام میدن ، دیگه جایی به نام رسانه بی طرف وجود نداره . برانکو بهتره کلا هیچ مصاحبه ای انجام نده و همه ما هم رسانه های مزدور رو تحریم کنیم
پرسپولیس واقعی
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
آخر ببین !
چقدر ما در بحث و فحث هستیم.
چقدر صحبت
چقدر حرف
بیشترین تعداد جر و بحثها را پرسپولیسی ها دارند
نه فقط هوادار که بازیکنان
که مدیر عامل
که سرمربی
که من و تو...
وای خدا
پس کی به تیم فکر میکنه
آبی ها دور و برشان پرنده پر نمی زند ، دارند با آرامش کار میکنند !
می ترسم از داستان سال قبل که دودش به چشم ما رفت با آن باخت باور نکردنی به استقلال

طاهری که رفته دیگه چکار به ما داره
چراوقتی نمی خواست جواب بده اومد پای تلفن
حاشیه درست کزد ، ایشون رفته
مثل من و تو که بعد از کار و بازنشستگی میریم .
اگر درست کار کردیم انجام وظیفه بود ولی اگر اشکالی داشتیم باید حساب پس بدیم.
طاهری رفت و تموم شد.
قهرمانی سال قبل هم رفت و تموم شد . امسال سال دیگه ای است و ما باید مدام تمرکز کنیم.
حواسمون پرت نشه ؛ همه مترصد این هستند که پرسپولیس در حاشیه غرق شود.
نوید
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
کاش سایت ای اسپورت راحت به دام کسانی که غرض ورزانه مینویسند و نوشته هاشون حواس ادم را به سمت پشت پرده‌های فساد میبره
کوهیار
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
برانکو ضعف فنیشو همیشه با مقصر جلوه دادن دیگران توجیه میکنه جدا از سابقه و افتخارات این دو که قابل مقایسه نیست تفاوت مهم این دو در روزهای مهمه برانکو مرد همیشه بازنده روزهای بزرگه ولی کیرش مرد روزای سخته
.فرهود
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۳۹
کاش این فصل آخرین حضور برانکو در ایران باشه. خسته شدیم ازش. واقعا خیفه که امثال هاشمیان و مهدوی کیا فصل بعد رو نیمکت پرسپولیس نباشند
سیا
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
باز تفت دادی تو بابا ببند اتفاقی نمیوفته نمیگن لالی اوص
۱
عالیجناب سرخپوش
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
حاضرم قسم بخورم نویسنده ابتدا تصمیم گرفته ار برانکو انتقاد کند و بعد دنبال مطلب گشته و چون مطلب بدردبخوری پیدا نکرده رو به خزعبلات گفتن آورده اما پاسخ مطلب :
1- "برانکو بلافاصله بعد از حذف از جام حذفی، باز هم با فرار رو به جلو، کی‌روش را هدف قرار داده تا ذهن هواداران پرسپولیس را منحرف کند و آن‌ها را رودرروی کی‌روش و تیم ملی قرار دهد." خدا وکیلی کدام قسمت از مصاحبه برانکو فرار به جلو بود؟ اصلا" فرار از کجا ؟ برانکو همواره (حتی زمانی که بهانه های کافی وجود داشته ) و برخلاف همتایان ایرانی اش و علی الخصوص سرمربی محترم تیم ملی مسئولیت نتایج تیم را کاملا" بعهده گرفته اگر نویسنده یک جمله از برانکو سراغ داشته باشد که پس ا ز باخت بهانه آورده باشد و بازیکن خاص یا شرایط خاصی را علت باخت معرفی کند خودم شخصا" به او جایزه میدهم اما من میتوانم هزاران نمونه از مصاحبه های مربیان وطنی پس از باخت بیاورم که بازیکن و داور و زمین و زمان را مقصر باخت معرفی کرده اند و البته مثال های بسیار زیادی از شخص کیروش که حتی قبل از مسابقات مسئولیت باخت های احتمالی را پیشاپیش به گردن دیگران انداخته .
2- برانکو باید پساخ بدهد که : چرا به صنعت باخت ؟ صنعت در بازی اول مغللوب به تمام معنا بود (که البته ربطی به برانکو ندارد همینطوری مغلوب شده بوده ) و در بازی دوم تیم برتر میدان بود ( لطفا" یک بچه 8 ساله راجع به این قضاوت نظردهد )؟؟؟ چرا از دو هافبک دفاعی استفاده کرد ؟( این ترکیب همیشگی و موفق تیم بوده و هست ) چرا قبل از بازی با الهلال با سپاهان بازی کرد ؟( خب مثلا" میتوانست بازی نکند فوقش سه هیج بازنده اعلام میشد ) چرا 4 تا خورد ؟؟ چرا پنالتی منشا و علیپور گل نشد ؟؟؟؟ پیشنهاد من این است که برای این سوالات وقت برانکو را نگیرید . نویسنده میتواند در همان تحریریه آی اسپورت هم اگر کسی پیدا شد که فوتبال میبیند پاسخ کامل سوالاتش را دیافت کند البته اگر دنبال پاسخ باشد .
3- الان " حساس ترین روزها " برای تیم ملی است میگویید نه ؟از نویسنده مطلب بپرسید . برانکو " دو بار " تلاش کرده آرامش تیم ملی را بهم بزند . شاهد این مطلب هم همان قبلی است . برانکو .... برانکو ..... برانکو ......آخ که موفقیت های این مربی و شخصیت او و منش و متانت او و.... چقدر باعث حسادت و کینه جماعتی شده ..
و
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۱۸
خداروشکر که همه میدونیم برانکو اهل مقصر پیدا کردن نیست و باخت رو گردن گرفت ولی جیره خواران کیروش بدونین این مردک ریالی براتون ارزش قائل نیست و راحت ازتون میگذره میگن نه از نکونام بپرسین
امیرعباس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
یکی از پیچیدگی های جنگل فوتبال ایران در عرصه رسانه ای همین جاست ای اسپورت بواسطه دوستی با عادل خان و برنامه نود بالاجبار می بایست هوادار کیروش باشد و در عین حال با انتشار مطالب افراطیان سرخ پرستی همچون قدوسی لابد از تمایلش به پرسپولیس و برانکو پرده برمیدارد اما جایی که ای اسپورت و عادل همزمان هنگ می کنند و عادل خان همان کله معلق تاریخیش تکرار می کند اینجاست که بین دعوای کیروش و برانکو باید از چه کسی پشتیبانی کرد؟؟؟اینجاست که اعتبار کیروش حتی بر اعتبار هواداری هم می چربد و اینطور نویسنده محترم ای اسپورت سوگولی این روزهای رسانه های فوتبالی ایران برانکو جون را می نوازد ...خدا به خیر بگذراند!!
nima bagheri
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
برانکو داره کم کم به علی پروین پرسپولیسی های متولد دهه هفتاد به بعد تبدیل میشه،با همون میزان بت ساختن از طرف،دسته دسته طرفدار های عمدتا لمپن و متعصب و.... جمله «هرچی برانکو بگه» تقریبا همون «هرچی علی آقا بگه» نسل های قبلیه.
امیر
يكشنبه ۳ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۳۴
شارلاتان و نباید بهش مجال داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر