فهرست
گزارش: همه حاشیه‌های جباری در استقلال
گزارش: همه حاشیه‌های جباری در استقلال

گزارش: همه حاشیه‌های جباری در استقلال

آی‌اسپورت- بمب نقل و انتقالاتی استقلالی‌ها دوباره با تیم محبوبش به چالش خورد. هافبک محبوب تماشاگران آبی پس از فسخ قرارداد با الاهلی که دلیل اصلی آن مصدومیت‌های متوالی‌‌اش عنوان شد، با آغوش گرم استقلالی‌ها مواجه شد و قراردادی دو ساله امضا کرد. جباری و استقلال دوباره به یکدیگر رسیدند و این بار بدون آنکه توضیح مشخصی داده شود مجتبی از تیم کنار گذاشته شد. ظاهراً سریال اختلافات جباری با استقلالی‌ها همچنان ادامه دارد و این بار نوبت منصوریان و افتخاری است که با این بازیکن دچار تنش شوند. بازیکنی که ابتدای فصل با بوق و کرنا به استقلال آمد ولی حالا مشکل اصلی ناکامی‌های تیم علی‌منصور عنوان شده است. 

ناراضی از تعویض
جباری اولین حاشیه برای استقلال را در هفته‌های پایانی سال 87 و نزدیک به یک دهه پیش درست کرد. جایی که 26 سال بیشتر نداشت و در اولین بازی آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان در جده نسبت به تعویضش با آرش برهانی معترض شد، به طوری که با این بازیکن دست نداد و شاکی به سمت نیمکت رفت. اگرچه برهانی تک گل استقلال را در آن مسابقه زد ولی آبی‌ها 2 بر یک به حریف عربستانی‌شان باختند و جباری هم از تمرینات کنار گذاشته شد. همین کافی بود تا مجتبی در مصاحبه‌ای به امیر قلعه‌نویی سرمربی وقت استقلال حمله کند و این سرآغاز اختلاف این دو نفر باشد. 
داستان مستند جنجالی
بعد از قهرمانی استقلال در لیگ هشتم مستندی تحت عنوان «آبی استقلالی» از سوی باشگاه منتشر شد که اختلاف بین جباری و کادر فنی را علنی‌تر کرد. پس از شکست سنگین استقلال مقابل فجرسپاسی آن‌هم با 4 گل، دوربین به صورت مخفی از صحبت‌های ژنرال آبی‌ها در رختکن شیراز فیلم می‌گیرد و سپس در فرودگاه مصاحبه‌ای از جباری پخش می‌کند که از دلایل این شکست می‌گوید و این وسط به طور غیرمستقیم به سرمربی تیم نیش و کنایه می‌زند. این فیلم همچنان روی اینترنت موجود است. 
درگیری لفظی با کرار
در لیگ دهم استقلال، پرویز مظلومی را روی نیمکت داشت. در یکی از بازی‌های جام‌حذفی که آبی‌ها با تیم ناشناخته سایپامهر کرج دیدار کردند، در لحظات پایانی بازی بین جباری و جاسم کرار بر سر زدن ضربه کاشته درگیری لفظی به وجود آمد که از چشم دوربین‌های تلویزیونی دور نماند. جباری جدا از اینکه در مصاحبه‌هایش به عملکرد فنی سرمربی تیم انتقاد کرد، در رختکن روح پدرش را قسم خورد که تا وقتی کرار در تیم باشد او برای استقلال بازی نمی‌کند. نتیجه این شد که کرار در نیم‌فصل به شاهین بوشهر رفت و جباری با استقلال قهرمان جام‌حذفی شد.  
انتقاد به مظلومی
جباری کیفیت فنی مظلومی را قبول نداشت و هر زمان که فرصت پیدا می‌کرد به انتقاد از این مربی می‌پرداخت. بعد از بازی با السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا که جباری فقط 10 دقیقه فرصت حضور در زمین را پیدا کرد، مصاحبه‌ای انجام داد و سرمربی را به باد انتقاد گرفت. جباری از عملکرد ضعیف کادر فنی در تمرینات و بازی‌ها حرف زد و داستان پیتزا خوردن بازیکنان در مسیر اصفهان به تهران را فاش کرد تا نشان دهد مظلومی به برنامه غذایی تیم هم توجهی ندارد. 
تعطیل کردن تمرین
هشت شاکی در ادامه زیر سؤال بردن اقتدار مظلومی، در یکی از جلسات تمرینی استقلال پیش از بازی با نسف‌کارشی ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا به طور خودجوش تمرین تیم را تعطیل کرد. او نسبت به بی‌پولی باشگاه و غیبت فتح‌ا...‌زاده مدیرعامل وقت باشگاه معترض شد و بازیکنان را مجاب کرد تا زمین چمن کمپ حجازی را ترک کنند. همین ماجرا کلید اختلاف پنهان جباری با حاج‌فتل را زد. 
دعوا با فتح‌ا...زاده
قلعه‌نویی پس از حضور مجدد روی نیمکت استقلال از فتح‌ا...‌زاده درخواست کرد با جباری تمدید کند. درست 5 سال پیش در چنین روزهایی بود که مجتبی در ساعات آخر نقل و انتقالات با استقلالی‌ها تمدید کرد. اتفاقی که فتح‌ا...‌زاده به هیچ‌وجه راضی به آن نبود و تمام مسئولیت‌های حاشیه‌سازی احتمالی جباری در استقلال را به ژنرال سپرد. یک سال بعد اما ماجرا از زبان امیری معاون فتح‌ا...‌زاده فاش شد. جایی که جباری و فتح‌ا...‌زاده در جلسه باهم دست به یقه شده بودند و کار به اصابت مشت توسط جباری و پرتاب قندان از سوی فتح‌ا...‌زاده کشیده شده بود.
خبرورزشی
 
۶ ۲  
آی اسپورت
2017-09-19 00:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مهدی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۱
این یک دهم حاشیه ها نبود که
۲ ۱
تقی
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۲۳
آقا هر بازیکنی یه حسن و عیبی داره جباری ام همینه، وقتی اومد سپاهان یا رفت قطر ساکت بود
کلا به عنوان یه استقلالی ما فقط باید از سرمربی و مدیر حمایت کنیم و دم بازیکنو بچینیم من اگر تماشاگرم باید بدونم هر گونه حمایت از بازیکن در مقابل کادر فنی-مدیریتی یعنی خراب شدن تیم
من اگر مربی باشم میگم اصلا جباری را نمیخوام تماشاگر توی فضای داخل تیم نیست و متوجه ضرری که چنین بازیکنانی به تیم میزنند نمیشه
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر