فهرست
دکه آنلاین: بشکن بشکن
دکه آنلاین: بشکن بشکن

دکه آنلاین: بشکن بشکن

آی اسپورت – خبر ورزشی با تیتر صدرنشین تر به برد مهم پرسپولیس در مشهد اشاره کرده. این روزنامه ماجرای دعوای بیرانوند و انصاری در جریان بازی را هم روی جلد برده. خبر ورزشی با انتشار عکسی از حسینی نوشته او رکورد کلین شیت را شکست و سایپا هم رکورد او را و از تیتر بشکن بشکن استفاده کرده.

 

خبر ورزشی 23 دی
خبر ورزشی 23 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از خوشحالی بازیکنان سایپا بعد از باز کردن دروازه استقلال نوشته که دای، رکورددار را شکست. این روزنامه درباره پرسپولیس از تیتر روسفیدی با آقای گل استفاده کرده و از احتمال جریمه شدن مجدد احمدزاده به خاطر درگیری لفظی با کامیابی نیا خبر داده است.

 

روزنامه گل 23 دی
روزنامه گل 23 دی

پیروزی درباره برد پرسپولیس در مشهد از تیتر عالی پور درباره علیپور استفاده کرده و نوشته او و تیمش محبوب و دست نیافتنی هستند. این روزنامه با اشاره به فاصله 16 امتیازی استقلال شفر با صدر جدول از تیتر ویژه و عجیب این بود تیمت؟ استفاده کرده. دلیل ویژه و عجیب بودن این تیتر هم نیازمند حضور در استادیوم است!

 

پیروزی 23 دی
پیروزی 23 دی

همشهری ورزشی با تیتر 11+ به فاصله پرسپولیس صدرنشین با تیم دوم جدول اشاره و این سئوال را مطرح کرده که آیا پرسپولیس می تواند قبل از سال جدید قهرمان لیگ شود؟ این روزنامه درباره تساوی استقلال و سایپا هم نوشته که آبی ها دو امتیاز را فدای رکورد شکنی حسینی کردند.

همشهری ورزشی 23 دی
همشهری ورزشی 23 دی

۱    
آی اسپورت
2018-01-13 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر