فهرست
هیچ تیمی دوست ندارد به تاتنهام بخورد
هیچ تیمی دوست ندارد به تاتنهام بخورد

هیچ تیمی دوست ندارد به تاتنهام بخورد

آی اسپورت - درحالیکه قرعه‌کشی مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امروز از ساعت 14:30 به وقت ایران در مقر فیفا در سوئیس برگزار می‌شود، ژوزه مورینیو سرمربی جدید تاتنهام می‌گوید در این مرحله هیچ تیمی مایل نیست با تیم او تاتنهام روبرو شود. تاتنهام که در گروه B دوم شده در این مرحله ممکن است با بارسلونا، یوونتوس، پاری سن ژرمن، والنسیا یا لایپزیش برخورد کند.

مورینیو اما می‌گوید این پنج تیم مایل نیستند با تیم او روبرو شوند. آقای خاص در این باره گفت:" ما پنج گزینه داریم که ممکن است با یکی از آنها روبرو بشویم. البته همه چیز به شانس بستگی دارد و چیز زیادی در اختیار ما نیست و ما نمی‌توانیم حریف‌مان را انتخاب کنیم. در واقع همه تیمها ممکن است در این قرعه‌کشی با پنج یا شش تیم روبرو شوند و احتمالات برای همه تیمها تقریبا یکسان است. تیمهایی که در گروه‌هایشان اول شده‌اند شانس بیشتری برای روبرو شدن با تاتنهام دارند".

سرمربی تاتنهام در ادامه گفت:" ولی آنها گزینه‌های بهتری نسبت به تاتنهام دارند و دوست ندارند با ما روبرو شوند. تیمهایی که در گروه‌هایشان اول شده‌اند و ممکن است در قرعه‌کشی با تیمهایی مواجه شوند که برایشان بهتر از ما است، اگر به تاتنهام برخورد کنند از اینکه قرار است در استادیوم ما بازی کنند خوشحال می‌شوند ولی می‌دانند که ما چه تیم خوبی هستیم".

۲    
آی اسپورت
2019-12-16 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر