فهرست
این جشن انتخاباتی نیست؛ ورود کاندیداها ممنوع!
این جشن انتخاباتی نیست؛ ورود کاندیداها ممنوع!

این جشن انتخاباتی نیست؛ ورود کاندیداها ممنوع!

آی اسپورت - محسن نسج همدانی معاون امنیتی انتظامی استاندار تهران با اشاره به انتشار شایعاتی مبنی بر حضور چند تن از کاندیداهای ریاست جمهوری در دیدار دو تیم پرسپولیس و پدیده در استادیوم آزادی گفت: تا این لحظه تنها شایعاتی مبنی بر احتمال حضور برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری در جشن قهرمانی تیم پرسپولیس در استادیوم آزادی مطرح شده و هنوز هیچ قطعیتی در این خصوص از سوی هیچیک از نامزدهای ریاست جمهوری اعلام نشده است. با توجه به همین شایعات، تماسی با دفتر این افراد گرفته شد و با توجه به اینکه اولاً حضورشان در این مجامع می‌تواند شائبه تبلیغات زودهنگام را داشته باشد و در ثانی وجود حدود 100 هزار نفر در استادیوم آزادی امکان توهین و درگیری را به وجود می‌آورد، از آن‌ها خواهش کردیم که در صورت احتمال وجود برنامه حضورشان در استادیوم، از این برنامه صرفنظر کرده و در استادیوم آزادی حضور نیابند. البته تا این لحظه هیچ پاسخی به تماس‌های ما داده نشده ولی این حضور قطعاً می تواند تخلف انتخاباتی از جانب کاندیداها تلقی شود.

همدانی در پاسخ به این سوال که در صورت حضور کاندیداها در استادیوم آزادی، نیروهای انتظامی می‌توانند مانع حضورشان شوند یا خیر گفت: با توجه به اینکه کاندیداها، مثل سایر شهروندان از حق حضور در استادیوم برخوردارند، نمی‌توانیم مانع حضورشان در استادیوم شویم ولی با توجه به اینکه حضورشان ممکن است باعث درگیری، تشنج و خدای ناکرده توهین به آن‌ها شود و ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم چنین اتفاقی بیافتد، تمهیدات لازم برای جلوگیری از این اتفاق دیده شده است.

گفته می‌شود محمود احمدی‌نژاد یکی از کاندیداهایی بود که علاقه داشت برای شرکت در جشن قهرمانی پرسپولیس امشب به ورزشگاه آزادی بیاید.

۳ ۸  
آی اسپورت
2017-04-19 14:25:00
نظر دهید
۸ نظر
شاهد
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۴۲
خدا کنه این مردیکه منحوس به جشن پرسپولیس نیاد
الهی آمین
۹ ۱
vahid
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
اونايي كه ميگفتند احمدي نژاد استقلاليه تحويل بگيرند!!
۲
حجت
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۴۳
مردک میمون پرسپولیس رو تو هشت سال خودش به اندازه ی یه تیم وسط جدولی کوچیک کرد حالا میخواد بیاد بگه چی؟
۹
حرف حساب
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
من تا الان نمیخواستم بیام ولی الان میام فقط برای اینکه اگه این مرتیکه دروغگوی فریبکار اومد تا میتونم بر سرش داد بکشم و اعتراضم رو به همه گندکاری هایی که تو هشت سال کرد نشون بدم!!
۷
هم لنگی و هم کیسه نماد پرسپولیسه
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
ولی آقای حسین الله کرم باید تو این مراسم حضور داشته باشه از هوادران قدیمی این تیمه
۸
استقلال در دوران احمدی نژاد سه بار قهرمان لیگ و دو بار قهرمان جام حذفی شد!!!!!!
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۳
هشت سال پرسپولیس رو به خاک سیاه نشوند، یادمون نمیره در دوران این آقا پرسپولیس رتبه های نهم و دوازدهم رو در پایان فصل کسب می کرد، این آقا با مدیران سیاست زده اش پرسپولیس رو نابود کرد
۸
فرد
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
کیسه زمان احمدی نژاد 3 قهرمانی، 3 نایب قهرمانی. کیسه زمان روحانی، پشم. قضاوت با خودتون.
۶
سیاوش
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱
هواداران عزیز پرسپولیس من کاری ندارم به کی رای میدید یا اصلا رای میدید یا نه. فقط بدونید انتخاب مموتی به معنای اوج گیری کیسه و افت پرسپولیس هست.
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر